Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

fuatin;

Sayın Fuatin nereden ve ne derece ile emekli olduğunuzu yazarmısınız acaba?yani emekli sandığı mı eski adıyla ssk mı? kaçıncı dereceden %kaç engelle oldunuz yazarsanız sevinirim.

sgk dan o evragı sıze gondermelerını soyleyın yada baglı bulundugun sgk gıdıp benım raporum baska bır sgkya gıtmıstır dıyıp dılekce verıp oradan cıkan kararı beklemen gerekıyor yada hastaneden aslının fotokopısını aslı gıbıdır yapıp baglı bulundugun sgkya vermenız yeterlıdır

a b c b h
3. maaşa 1 gün var :)

sgk dan o evragı sıze gondermelerını soyleyın yada baglı bulundugun sgk gıdıp benım raporum baska bır sgkya gıtmıstır dıyıp dılekce verıp oradan cıkan kararı beklemen gerekıyor yada hastaneden aslının fotokopısını aslı gıbıdır yapıp baglı bulundugun sgkya vermenız yeterlıdır

1300 cıvarı alırsınız

maas farkı olmaz kantele kardes zaten 1850 tl maaş alacan

:D:D ya emekli olupta napcaksınız sıkılırsınız çalışın çalışın :D ben emekli olalı 4000 gün oldu:D

Son 4 Gün Allah izin verirse pazartesi dilekçe vereceğim liljan dediğim gibi sgk nın önünde bekleyeceğim :)

Ankaradan kaç günde geleceğini bilsek onuda sayacaz da neyse allah ağız tadıyla yemek nasip etsin olan arkadaşlara

yaa benimde kasım 25de günüm doluyo ama benim maaş çok az olur yaa

Normal şartlarda benim yılım ve günüm dolu ama 15 ile 18 yaşım arasındaki senemin sayılmadığını söylediler şimdi 3 yıl daha bekleyeceğim daha şafak saymama var anlıyacağın ama sizinle beraberim

Benimde 1000 şafak karanlık allah can sağlığı versinde görelim o günleri

Aynen eren benim 1994 çıraklık sigorta girişim var. Ancak 1997 de ilk primim ödendi.çıraklık sayılmıyormuş ve ayrıca 18 yaş ta 1997 de doluyor malesef 2015 yılını bekliyeceğim anlayacağınız şafak 700 küsür

Üst Alt