Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

evet tşk ederim Gökay Bey nasipse inş :)

Liljan artık emeklisin ssk bile en çok seni emekli etmek için çaba veriyor en geç aralık ayında maaşını alırsın toplu olarak güle güle yemek nasip etsin allah

Liljan hanım, Emeklilik hayatında ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum, Allah güle güle gerek toplu paranı ve gerekse emeklilik maaşını yemeyi nasip etsin...

BUYUKADALIM69;
tşk ederim o kadar çok yemek ve hediye sözüm var ki para yetmeyebilir bakalım bana kalacak mı:eek:

Çapa63;
tşk ederim mustafa bey inş :eek:

4270.jpg
ve bittii

hayırlı olsun yaşadakılarınızı bızımle paylaşırmısınız başvuru sırasında

tşk ederim ...
herşey çok güzeldi işyerinden çıkış evrağınız nüfus fotokopisi ve maliyeden gelen vergi indiriminizin fotokopisi bu kadar bu evraklarla başvuruyorsunuz :)

başvurmasaydın yaaa benle birlikte başvururduk 2 ay sonra tüh :)))

başvurmasaydın yaaa benle birlikte başvururduk 2 ay sonra tüh :)))

art_SRY;
anlaşmayı sen bozdun önce başvurdun :)

şafak taş çatlasın bir hafta çünkü 10 gün önce vergi indirimi işlemi ankaradan sonlandırılmıştı öğrendim başvurum onaylanmış evraklar gelir gelmez hemen sgk emeklilik dilekçesini vermeye
NOT:dilekçeyi vermeye giderken işyerinden çıkış evrak nüfusla vergi indirimi fotokopisi sadece bunları gerekiyor.

Selam ben 657 devlet memuruyum emekliliğim geldi hatta geçti şimdi emekli olmak için nasıl bir yol izleyeceğim nerelere hangi evraklarla müracaat edeceğim ve ne kadar sürede emekli olabiliyorum bilgi verirseniz sevinirim sevgiler...

ve artık emekli adayıyım dilekçemi verdim bugün ilk gün :eek:

Tabi inat diyorsunuz tuzunuz kuru galiba,bizler gibi 850 tl maaşa çalışında biran önce emekli olupta evimize 3,5 kuruş daha girsin diye düşünmezsiniz.

katip001;

surat asmayın, zaman çabuk geçiyor günü belli olan bir bekleyiş ise şayet :)

biz seninle bu sayfayı boş bırakmayalım tecrübelerimizi paylaşalım zaman uzun olunca moralleri bozuluyor haklı olarak :)

14 gün oldu be arkadaşlar dilekçe vereli bende bir zamanlar 4 yıl sayıyordum ama bak zaman ne çabuk geçiyor artık emekliligimin onaylandıgı e-devlette bile görünüyor tahsis numaram bile belli oldu son rakamı 2 oldugu için her ayın 25. günü alacagım maaşı sadece ne kadar maaş alacagım o belli olmadı oda bir kaç günden belli olur allah herkese nasip etsin sabır ve mücadele lazım

Üst Alt