Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Allah güle güle yemek nasipi etsin kaç günde geldi tahsis numaran

Gözünüz aydın hayırlı olsun :)

slm arkadaşlar emeklılığıme az bı zaman kaldı benımde. sgk mudurluğune gittim bağkurla sgk çakışan gunum vardı düzelme dilekcesını vermek ve tam gun sayımın belırlenmesı tarafıma bıldırılmesı içeriklı bır dılekçe vereyım dedım. memeur neden bıze geldınkı 170 arasan sana söylerler dedı sonrasında sıstem bozuk gıremıyorum dıyıp yolladı dilekçemı vereyım dedım versen cevap belkı yazılır belkı yazılmaz dıyıp yolladılar benı.ayrıyeten az kalmış 1 ay fazladan öde ne olur ne olmaz dıye azar işittim gulerek çıktım mudurlukden

emekli olan tüm arkadaşlara hayırlı olsu RABBİM sağlıkla huzurla yemeyi nasip etsin ...arkadaşlar ben böbrek nakilliyim bağ-kurluyum 2011 yılında emeklilik başvurusu yaptım red geldi 1 eylül yasasından sonra bende 30-10-2013 itibariyle emeklilik başvurusunda bulundum yeni evrak istemediler sgk dan sadece hastahaneye evrak yolladılar kendi bölümüme hastanedeki sekreter evrağın hastaneden 15 gün içinde sgk ya gideceğini söyledi benim bu tkibi yapma şansım varmı e devlette böyle bir şansım sanırım yok bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

selam herkese benim işlemlerim 23.günde sonuçlandı ve emekli oldum ...
eee kimse şafak saymıyor gene :confused:

-ALLAH bizede nasip eder İNŞALLAH 180 gün bitermi..hayırlı olsun liljan

Bende emekliliği gelip şafak savanlardanım...+8 i çalışıyorum..:D

sayacağımda ama tmm gunumu öğrenemedım kı tahmınıde bişeyler yazmak ıstemıyorum

liljan hanım hayırlı olsun..ne kadar maaş bağlandı paylaşırmısın?

oleyy 8.günde tahsis numaram geldi EMEKLİYİM :eek:

benimde 2yıl 3ay kaldı sabırsızlıkla bekliyorum.

ani bir kararla bende bugün başvurdum. emekli olur yazısı eve göndereceklermiş. kaç günde gelir arkadaşlar...

ani bir kararla bende bugün başvurdum. emekli olur yazısı eve göndereceklermiş. kaç günde gelir arkadaşlar... tkursun nasıl başvurdun SGK ye, çıkış alarakmı direk giderekmi bende yakında başvurmayı düşünüyorumda.cevaplar için tşk.

metin türk;
ne kadar maaş alıyosunuz 08 02 .1999 da işe başladım.raporum % 50 ne zaman emekli olurum

eser27;

Bi kere alıyorsun iş değiştirince gidip bağlı olduğun vergi dairesine ben iş değiştirdim diyorsun onlar o kuruma değiştiriyorlar

Üst Alt