Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

emekli maaşı dün çekildi ve hediye olarak anneciğime teslim edildi, güle güle harcasın :rolleyes:

Ben emekli olalı nerdeyse 7 sene olmuş bea :confused::S:confused: İyice yaşlanmışım haberim yok :(:p:p

hayırlı olsun şeker güle güle yesin anne:)

Limooni;
diyom sana anlamıyosun kı bunadın iyice:D:D

Lijan güle güle harcayın inşaallah ama merak ettim şimdi ne kadar yattı acaba pirimin kaç gündü yada

benim 8 ayım var. bakıma muhtaç (raporla) ibareli emeklilik varmış ve emeklilik maaşı buna göre artabiliyomuş.
bunun için izlenmesi gereken yol nedir lütfen bilgilendirir misin?

liljan hayırlı ugurlu olsun.allah agız tadıyla yeme nasıp etsin.darısı başıma

adakm;
adakm cigim el öpenlerin cok olsun henüz 39 yasindayim emekli olabiliyorum ama gerek yok cünkü 50 yasinda normal emeklimi olacam saglikacla iyi günler

hayırlı olsun lili kaç yılla hangi şartlarla emekli oldun ve maaşın nekadar geldi

Liljan aşkolsun bi cevap vermedin maaş hakkında..

mrb lili 5100 gün pirimle nekadar maaş alıyosun
ben 17 yıldır aynı şirketteyim ve farklı bir bağımız var manevi bağlarımız çok güçlü işverenim çok iyi ve yardım sever biri kendi de eşide biz şirketin tüm kurulma aşamasında da emek verdiğimiz için bana farklı yönden bir çok şey yapıldı bu nedenle beni kıstas almayın :) maaşımız dengelensin diye farklı yardımlar yapıldı iyileştirmeleryapıldı ve halen aynı şirkette çalışmaya devam ediyorum ...

265 gün kaldı.
Yanlız bir sorum olacak, 2007 vergi indirim muafiyet rapor alışım ve rapor süresiz.
14 09 2014 tarihinde bir rapor daha almam gerekiyor mu yoksa o raporla emeklilik işlemlerim olur mu?

265 gün kaldı.
Yanlız bir sorum olacak, 2007 vergi indirim muafiyet rapor alışım ve rapor süresiz.
14 09 2014 tarihinde bir rapor daha almam gerekiyor mu yoksa o raporla emeklilik işlemlerim olur mu?

vergi indirimi alıyorsunuz tekrar rapor almayacaksınız ..
hayırlısı olsun :)

işyerinden çıkış evrağınız ve size gelen vergi indirimi kazandığınızı gösteren evrağın fotokopisi ile başvuracaksınız başka bir işlem veyahut evrak gerekmiyor ..

ya ne alacak isde ya 500 yada 600 yani askariücret ne kadarki arkadaslar adam 1 dereceden emekli oldu 750 tl aliyor buyrun gerisini siz hesaplayin arkadaslar sizlerde varsa bu hükmete verin aclar adamlar hem ayak kabi kutusuna kunbara yapmislar adi develer ben normal emeklimi olacam egerki cok zorda kalmadikca emekli olmayin derim geleceginiz icin

hala daha bekliyom. ne zor şeymiş emekli olur yazısı göndermeleri :)

tkursun;
ben yazı felan almadım direk müracaat ettim siz ne yazısı bekliyorsunuz ki :)

lili nekadar maaş bağlandı söylemende mahsur var mı mesela benim pirimimde askari ücretin iki katı bende birtahmi yürütürüm belki

tazminatımı işyerinden alabilmem için emekli olur yazısı beklemekteyim lilijan.

Üst Alt