Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Gün ve yıl tamamsa şayet işyerinden çıkış ve gelen yazının fotokopisi sadece bu 2 evrak

lili ilk maaşını sgk ya başvurudan kaç gün sonra aldın ..benim merak ettiğim aralık 27 sinde sgk ya müracatımı yaptım ocak ayında elime geçermi acaba.

Ben 04 kasım da müracaat ettim 21 aralıkta maaş aldım ilk maaş ve biriken para ...müracaat ettiğin günden maaşın işlemeye başlıyor ben 04 kasımda müracaat ettim 20 kasımda e devlete baktım tahsis numaram gelmişti bile

slm bi ricam olacaktı bilgin varsa şu anda özel sektörde çalışıyorum %40 ankaradan vergi indirimim var pirim 7050 vergi indiriminden yaralanarak emekli olsam ne kadar aylık alırım bi bilginiz varmı lütfen cewap

salı günü emekliliğe başvurdum bakalım kaç günde sonuçlanacak. ne zaman çalışmaya başlayabilirim arkadaşlar. bilgisi olan var mı ?

benim 20 gün bile bulmadı cevap gelmesi e-devleti takip edin tahsis numaranız çıkınca işlem olmuş demektir :)
ben ilk maaşı aldım girişim yapıldı şuan çalışıyorum aynı yerde
EvrakIzle.jsp buradanda takip edebilirsiniz aşamaları

teşekkürler lili hanım. tahsis numarası gelince yada ilk maaştan sonra tekrar çalışabiliriz o zaman...

elbette ben çalışıyorum başladım tekrar girişim yapıldı

01-12-2013 itibari ile emekliyim, henüz maaş gelmedi :eek: bekleyen herkese nasip olsun inşallah:rolleyes:

(muratgül) Gelir kardeşim İNŞAALLAH Şafak sayılacak SAY RABBİMDEN mani gelmezse 59

ben 25 aralıkta istanbulda dosyalar verdim vergi indirimi için 17 gün oldu dosya ankaraya gitmemiş bekliyor istanbulda bu gidişle daha çok şafak sayarım ben.

slm arkadaşlar bir şey soracam vergi indiriminden yaralanıyorum emekli olursam vergi indiriminden ne kadar aylık alırım bilen varmı pirim 7000 gün özür oranı %40 bilgisi olan varmı lütfen tşk

Merhabalar arkadaşlar ben yeni çıkan yasada emekli olmak istiyorum, yanlız kafama bir şey takıldı sormak istiyorum.
Malulen emeklelik için şöyle bir şart varmı:
Malulen emekli olacak kişi çalışığı son işyerinde en az 3.5 çalışmış olması gerekmektedir.
Böyle bir şart varmı?

Cym;

son işyeri mecburiyeti değilde hangi kurumdan emekli olacaksanız ssk veya bağkur son 35 yıl o kurumda görünmek gerekiyor ...

Selam arkadaşlar. Benim de dün 3760 günüm doldu %48 ÜÇÜNCÜ derece vergi indirimim var. Bu ay sonuna kadar emeklilik başvurusu yapıcam..hey gidi günler hey,bakın zaman geçip gidiyo işte..:)

mehmet gözün aydın kardeşim benimde 3760 günüm doldu bende 3 dereceden vergi indirimi aldım bakalım emekli olunca ne kadar maaş alacağız.

slm

mehmetegeocal;
günaydın Mehmet arkadaşım 3760 günle dilekçe verebiliyormusun cevap verirsen sevinirim hayırlı olsun . bende aynı durumdayım

safak tahminen 225

01.07.2013 tarihi itibari ile benim emekliliğim doldu fakat biraz daha çalışacağım derecem 3/1 oldu bugün itibari ile maaşım ne kadar olur acaba ?

derece 3/1
hizmet süresi 16
ünvan VHKİ (657 Tabi )

OLSAMI OLMASAM MI ACABA GİT GELLERDEYİM YANİ ?

Pirim: 1080 gün ne kadar kaldı bilmıyorum :) %56 engel derecesi. sigorta baslanqıcı 29.09.2009

Üst Alt