Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Şubat soğunu geç ben soğuk severim hacı o yüzden sıkıntı yok..:)

2013 de zam var emekliye ilk 6 ay %5.3 hadi iyisin iyiiii:p

Ben ne iyi olacam ben emekli oluyorum diye veriliyo o zam :p asıl emekliler iyi sayemde kaptılar zammı:p

Ben taze çıtır emekliyimde ordan biliyorum:rolleyes:yav arkadaş 715 lirada az beya yinede allah bereketini artırsn artık trt haberleri izliyorum emekli zammı nezaman diye;) henüz ziraat bankasında maaş kuyruğuna girme zevkini tatmamış olsamda:rolleyes:

Madem o kadar meraklısın maaş günlerinde bekle kuyrukta kendi maaşını çekmesende çekemeyen emeklilere yardımcı olursun:) maddi zevke varamasanda manen zevkine varmış olursun:)

benim daha çok var saymadım şafak karanlık ama günler su gibi akıyor inş herkeze nasip olur helal kazanç helal emeklilik :eek:

benim 1996 martın 15 ilk girişim 2013 te muracat edersin dediler martın 15 demi edecem acaba lütfen bilgi verin

ben şimdi martın 16 sındamı etmem gerek

kusura bakmayın ben sizi karıştırdım başka biriyle.

merhaba ben yeni aranıza kaltıldım. benimde şafak 01/05/2013 allah nasip ederse emekli olacam.allahım herkes hakkında hayırlısını versin.....

31.01.2013 de vereceğim dilekçemi.allah yidirmeyi nasip eder inşallah.

ben 2013 martın 15 inde doluyor ama 170 aradım onlar daha iyi bilgi veriyor ne zaman başvuru yapacağımıza

arkadaşım benimde 01/10/2013 yani 273 gün sayıyorum.(%40 polyosekeli 01/10/1996 sigorta girişim var.5700 günüm oldu şimdilik.vergi indirimimde var.)ne kadar maaş alırım acaba.220 milyar matrah oldu.acaba emekli olurken tekrar hastahane olayı varmı bir dha uğraşmayalım

emeklilik için neler gerekiyor başvurmak için gidenler yazarsa seviniriz vergi indirimi resimmi neler gerekir

aldığınız parada gözüm yok insan neden emekli olmaz maaşı iyiyse tabi benimgibi 880 alıyor olsanızdamı emekli olmayıp çalışmaya devam edersiniz benim günüm gelse hemen emekli olurum tabi ben şuan çalışırken 2 bin 2,500 alsam bende emekli olmam bukadar basit menfaat yani.

Üst Alt