Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

F43-2 Uyum Bozukluğu ile askerlik durumu..?

OğuzHan112 Abi Sivilde Yapabilirmiyim Smk Flan Demedi Hava Değişimi Sonrası Tekrar Olursa Getirirsiniz Dedi Gözetim Flan Demedi Tekrar Gelsin Direk Demedi

Sivilde biraz zor.
Fakat imkansız değil!
İsterseniz sivilde dene,bir şey kaybetmezsin.

OğuzHan112 Abi 10 10 10 İstirahat Alsam Sonra O Süreçte Tedavi Alsam Doktorla Konuşup Dertlerimi Anlatsam Kalp Çarpıntımın Oldunu Ellerimde Ve Bacaklarımda Uyuşma Oldunu Herşeyi Çok Derinden Hissettimi Sürekli Ne Olucak Diye Düşünmemi Huzursuz Olup Bunalışımı Boğuluyormuş Gibi Oluyor Kusuyorum Sonrasında Kalabalık Olunca Ortam Çıkıyorum Tek Kalıp Yürüyorum Sonra Tek Kaldımda Daha Çok Yalnız Hissediyorum Uyuma Sorunu Çekiyorum Komutanın Odasında Biri Olunca Çekinip Giremiyorum Birde Koğuş Nöbetçileri Sürekli Sayıkladığımı Söylüyüp Kaldırıyorlar Rüyamda Kendimi Öldürdümü Görüyorum Bazı Rüyalarımdada Hiç Çıkamıcamı Kimsenin Olmadığını Yalnız Olduğumu Ve Tek Ölücemi Görüyorum Sesleniyorum Duyan Yok Sağa Koşuyorum Sola Koşuyorum Kimse Yok Sonra Kalkınca Titriyorum Başım Dönüyor

Yaygın anksiyete boz,şikayetlerin bunu tarifliyor.
Tabi bunları olduğu gibi anlat,inş yardımcı olur size.

OğuzHan112 Abi Napmam Gerek Direk Hastaneyemi Gidim Yoksa Bir Üslubu Varmı Askerlik Şubesi Vb Gibi

OğuzHan112 Abi Allah Rızası İçin Yardım Et Çok Korkuyorum Tekrar Buraya Gelicem Diye Abi Lütfen Allah'ım Ne Muradın Varsa Versin Yardım Et Abi Deliricem Daralıyorum

OğuzHan112 Abi Hiç İyi Değilim Allah Rızası İçin Destek Ol Lütfen Abi Yüreğim Daha Fazlasını Kaldıramıyor Dayanamıyorum Abi Çok Korkuyorum İçinden Çıkamıcam Bi Durumdayım Çıkabilmek İçin Dün İntihar Etmeyi Planladım

İntihar filan duymamış olayım.değermi ?
Öyle şeyler aklına getirme.sabırlı ve sakin ol.
Hava değişimine gittiğinde ailenle beraber hastaneye gidin,belki yatışın yapılabilir,

OğuzHan112 Abi Babama Ne Derim Askerlik Yapamadı Derler İş Bulamam Durumlar Zaten Kötü Adam Birde Bunla Uğraşmasın Diye Eziyet Çektim Abi Tükendim Cidden Aniden Birşey Oluyor Ve Ağlıyorum Tutamıyorum Kendimi Sürekli Düşünüyorum Ve Başım O Kadar Ağrıyor Ki Kurtulmak İçin Kesip Atasım Geliyor

Yapamıyorsan babama ne derimi olmaz,önce sağlık.

Tedavi alman lazım diyorum,başka nasıl izah edelim

OğuzHan112 Yatışım Yapılırsa Ne Gibi Süreç İlerler Hava Değişimi Alabilirmiyim Sivilde Abi Lütfen Detaylı Bilgi Ver Çok Özür Dilerim Çok Sık Boğaz Ettim Seni

Yatışın olursa muaf olman hava değişimi alman daha kolay olur

İstemem le olmaz,hekim uygun görmesi lazım.intihar(suicid) dğşümcen var.bunu söylersen yatırırlar zaten...

OğuzHan112 (Herşey İçin Teşekkürler Abi) Evet Merhabalar Hayatı Parmak Uçlarında Yaşıyan İnsanları Kimse Anlamaz Veya Anlamak İstemez Düşüncelerimin Hakimiyetinden Çıkamadığım İçin Ve Yaşamın Ne Kadar Gereksiz Olduğunun Farkındayım Umut Vadedecek Birşeyler Veya Birileri Yok Yaşam Eğlence Alkol Barlar Discolar Kahkahalar Belkide Sexs İnsanlara Güzel Gelebilir Ama Bunların Hepsi Bitecek Birşey Tıpkı Ömür Gibi Ne Kadar Kısa Olduğunun Farkına Varmadan Devam Ediyorsunuz Günah İşlemeye Ve Suçlara Benim Durgunluğum Yorgunluğum Artık Geçmiyecek Gibi Geldiği İçin Bir Akşam Yemeğinde Son Kez Ailemle Gülerek Yaşamımı Sonlandıraçağım Herşey İçin Teşekkürler Yardımcı Oldunuz Derdime Derman Oldunuz Ama Malesefki Hiçbirşeye İnancım Kalmadı Her Zaman Mutlu Olun Ve Sizleri Kimsenin Üzmesine İzin Vermeyin Sevin Ve Sevilin Açık Dünya Kapalı Yaralar Hoşçakalın Ve Sağlıcakla Kalın Asla Depresyonun Sizi Ele Geçirmesine İzin Vermeyin

Abi bana inandırıcı gelmedi ama bir doktor hastaya yalan söylemez diyede düşünüyorum çok sıkıntıdayım abi gerçekten

Ben yardımcı olacağım sana.
İntihar felan sakın öyle şeyler yapma.
Bana dönüş yap özelden.
Onur Keleş

OğuzHan112
Yaptım Abi

OturanBoğa Abi Çok Özür Dilerim Ama Ben Yapamıyorum Sivildeyim Hava Değişiminde Ve Doktora Gittim Kıta Anket Formu Olursa Sana Yardım Ederim Dedi Bitimine Yakın İstesem Komtanlar Göndermi Lütfen Yardım Et Abi Gerçekten Düşünmek Canımı Yakıyor Bu Durumdan Çıkamıcam Diye İntiharı Düşündüm

OğuzHan112 Abi ben suan birligimdeyim komutanlar tekrar evraklarımi hazırladı askerlik yapamaz diye muaf olurmuyum abi ne olur yardımcı ol bana kendime zarar verme noktalasina gelmisim abi lütfen yardımcı ol

Merhabalar Herkesin Cevap Vermesine Ve Tavsiyesine İhtiyacım Var Herşeyi Detaylı Bir Şekilde Anlatıcam Sizlere Bana Yardımcı Olun 1 Aylık İnzar Hava Değişimindeyim 25 Birliğe Katılıcam Fakat Benim Gidesim Gelmiyor Askerdeyken Ağlama Krizleri Kimseyle Konuşmama Yemek Yememe Hiçbirşeyden Zevk Almama Sürekli Düşünme Baş Ağrıları Uykusuzluk Çekiyordum Ve Üstüne Üstlük 2 Tane Madde Bağımlısı Abi Ve Biri Hapis Biri Sivilde Ailemle Kavga Edip Paralarını Alıp Tatile Gitmiş Eve Geldimde Sizi Görmek İstemiyorum Demiş Ve Ben Gerçekten Sinir Krizleri Geçiriyorum Bana Majör Depresyon İlacı Verdi Doktorum Dün Sinirden Saate Yumruk Attım Ve Elimden 3 Cm Cam Çıkardılar Dikiş Atıldı Hâlâ Sorunlarım Devam Ediyor Üstüne Üstlük Hayatımda İlk Defa Bayıldım Ve Ayıldığımda Ağlıyordum Ve Gözü Yaşlı Gördüm Babamı Tutulmak İstiyorum Hayata Sevdiklerimin Ve Sevmediklerimin Aklımı Yitirdimi Ve Caresiz Oluşumu Görmelerini İstemiyorum Fakir Bir Hayat Sürdüm Kavgalar Şiddetler Daha Fazla Dayanacak gücüm Kalmadı Söz Verdiğim İçin Tutunmaya Çalışıyorum Bana Allah Rızası İçin Yardım Edin Sivilde Şansım Varmı Lütfen Destek Olun Yalvarırım İyi Durumda Değilim Bazen
DJ_BORAN Tevez51 OturanBoğa

OğuzHan112

1 defa tek hava değişimi aldım abi durumum gerçekten ciddi komutan bana dedi burda sorun çıkarma sana çürüğü aldiracam yarın rdmye cikacam perşembe günü de hastaneye gidecem rdmci astegmen benimle gelicek doktorla konusucak çürük almam için sence ne olur abi

OğuzHan112

Abi çıktım rdmye persembe hastaneye sevkimi yaptı dedi herşey doktorun insiyatifine kalmış biz sevkini yaparız doktor karae verir nasıl olacak şimdi abi bunalıyorum abi sıkıntıya giriyorum

OğuzHan112 abi geldim hastaneye hava değişimi verecm dedi doktor ben istemiyorm dedim ailem ıyi değil sikintilarmi anlattm beni kurula sevk etti kurul nedir abi bundan sonrası nasıl ilerler

Kurul ya elverişsiz raporu verir yada hava değişimi.

Herkese selam abilerim 26 Kasım günü çürük raporu aldım yardımları olanlara çok teşekkür ederim Oğuzhan abi çürük raporunun onaylanması ne kadar zaman alır ve bir sıkıntı olur mu?

Üst Alt