Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

F43-2 Uyum Bozukluğu ile askerlik durumu..?

Peki abi Senin görüşün nedir yani uyum bozukluğunda 3.hastaneye çıkışında muaf mı veriyorlar ?
Prosedür nasıldır herkes 3. Çıkmamda muaf verirler diyor.

Oğuzhan abi merhaba dönüşünü bekliyorum abi ? OğuzHan112

Kerem1905 kardeşim seninle aynı durumdayım.2 kere Ankara gatadan hava değişimi aldım.3.gidişimizde Muafiyet verirler mi diye içim içimi yiyor.İstersen birbirimizle irtibatta olalım birbirmizi hem destek hemde yardımcı oluruz kardeşim

Onur Keleş

Aman abicim sakın! Onca süreç tam istediğin gibi sonlanmışken firar her şeyi yakmak anlamına gelir. Aklından bile geçirme... Çekil bir kenara, çıkış işlemlerinin tamamlanmasını bekle. Aman abim!

OturanBoğa Abi Bugün Çıktım Askeriyeden Firar Ediyorken Yakalandım Direk Tutmadan Saldılar İşlem Vb Yapmadılar Tamam Kardeşim Salıcam Dedi Saldılar Yarın Sabah Otobüse Binicem Şuan Dışarda Bir Bankta Elimde Telefon Kafayı Yicem Düşünmekten Hala Aynı İş Bulabilirmiyim Çalışabilirmiyim Diye Korkuyorum

Askerlik olmazsa bu seferde başka şeyi kafaya takarım diyorsun yani.
İlaçlarını kullanıyormusun anksiyeten baya ilerlemiş vaziyette kendine hayatı cehennem etme bunun sonu yok askerlik diyordun bak çözüldü iş durumuda çözülür Allahın izniyle iş biter başka şey çıkar hayat bu biraz ferah ol sadece ilaçla olmaz kendinde gayret biraz.

kara duman
Bazen Hayat Herşeyi Üzerine Sen Düzeldikce Gönderir O Kadar Karamsarımki İş Konusunda Hayat Konusunda
Sıkıntılar herkeste var zannediyormusun ki başkalarının hayatları güllük gülistanlık sorun ararsan bulursun bardağın dolu tarafına bakmaya çalış negatiflik negatifliği çağırır hiç bir şeyi çözmez ve kısır döngüye girersin.

Sıkıntılar herkeste var zannediyormusun ki başkalarının hayatları güllük gülistanlık sorun ararsan bulursun bardağın dolu tarafına bakmaya çalış negatiflik negatifliği çağırır hiç bir şeyi çözmez ve kısır döngüye girersin.
Peki abi bu süreçte iş bulabilicekmiyim

Peki abi bu süreçte iş bulabilicekmiyim
Bulursun niye bulamayasın rızkı veren Allah .
Beklentilerini yüksek tutma anormal kötü şartları yoksa asgari ücret olsa bile gir çalış beğenmezsen başka işe geçersin boşta kalırsan kafada kurarsın,kendine güvenin sarsılır ve tembelliğe alışırsın.

Oğuzhan abi merhaba bugün doktora gittim uyum bozukluğundan psikiyatriye doktor bir şey demedi kurula sevk etti bu normal midir

Oğuzhan abi merhaba komutanlar kıta kanaat formuna üç kısma da askerliğe elverişlidir yazmış fakat ben yapmak istemiyorum hastalığım da var doktor evrakı dikkate alır mı yoksa beni mi dikkate alır evrak durumu etkiler mi ?

Peki abi doktor benim dediklerimi de dikkate alır mı 3.çıkışta ya muafiyet yada hava değişimi veriliyor muş doğru mudur?

Biri bana da yardımcı olabilir mi hava değişimine geldi bu 2. Hava değişimi burdan yani askrerlik şubesinden hastaneye sevk alabilirmiyim

Biri bana da yardımcı olabilir mi hava değişimine geldi bu 2. Hava değişimi burdan yani askrerlik şubesinden hastaneye sevk alabilirmiyim

Sitresten düşünmekten kafayı yicem

Sevk alabilirsin,ancak hava değişimi yada muafiyet için birliğine yollayabilirler.
Genelde böyle olur.
Yasin21

Oraya bi daha gitmek istemiyorum komutan ile görüştüm bir hafta içinde gelmesen firar verecem dedi ne yapacam bilmiyorum sitresten kafayı yiyecem durumum iyi değil piskiyatriye sıkıntımı anlatsam bana hava değişimi veya muafiyet veremez mi

İntihar edip bu çileye bi son verecem

2.hava değişimine geldim 3.ne olur sizce burda hastaneye gitsem hava değişimi veya elverişsiz raporu alamazmıyım allah rızası için bana bi yol gösterin

3.de muafiyet veriliyor,ancak birliğinden devam etmen senin için faydalı olur.

Şubeden sevkle veya direkt hastaneye gidebilirsin, söylediğim gibi hava değişimin (smk) değilse büyük olasılık birliğine yollanıp oradan devam etmen istenecektir.
Sakin ve sabırlı olmanız gerekiyor.
Yasin21

Yirmi bir gün hava değişimi uygundur yazıyor f43.2 uyum bozukluğu c17 smk yazmıyor

Oğuzhan112
Smk nedir ne anlama geliyor

Numaran varsa sana ulaşabilirmiyim detaylı bi şekilde anlatayım bana yol gösterin en azından

Smk/sonradan muayene kaydıyla anlamına geliyor.

Ben sizi anlıyorum, prosedür gereği yazdığım gibi bir yol izlemeniz gerekiyor.
Yasin21

Numaranız varsa özelden atabilirmisin senden ricam

Durumum iyi değil piskiyatri beni hastaneye yatırsa bişiy değişir mi

2 gündür gram uyku uyuyamıyorum iştah yok gözüm kararıyor midem bulanıyor
OGUZHAN112

Üst Alt