Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
googleye 1000 tllik yardım son dakıka yazın orda gorursunuz...1000 tllık destek tc no sonundakı rakam tarıhlerınde hesaplarda olacak.herkese hayırlı olsun

suan e devlette gozukmez 1 nısandan sonra tc numarasının son rakamına gore verılen tarıhlerde alcaksınız.yada kartınız varsa hesabınıza yatacak

Aileden kime yatacağını il/ilçenize bağlı SYDV'yi arayarak öğrenebilirsiniz. Bizim ailede benim hesabıma yatacak mesela ayın 5'inde.

evde bakım maaşı alanlara verilecekmi... evde bakımdan başka alınan sosyal yardım yok

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nca 2 milyon 111 bin haneyi kapsayan 1000'er liralık ödeme, doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlara yarın, 1 ve 6 olanlara 2 Nisan, 2 ve 7 olanlara 3 Nisan, 3 ve 8 olanlara 4 Nisan, 4 ve 9 olanlara ise 5 Nisan'da yapılacak. PTT Kartı olanlar 1000 liralık desteği ATM'lerden komisyonsuz çekebilecek.

Birde alacakmıyız listede ismimiz varmı bir öğrenebilsek e devlet te de yok mesaj da yok

E devlet de sosyal yardım için ismi olan yada telefonuna mesajla bildirim gelen kimse yokmu arkadaşlar ?

Şimdi.sydm aradım evden bir.kişiye yapılacak dendi.babama cıkmış yardım evden iki engelliyiz

Yok maalesef
Ama haksızlık bu

bu alıcak kesin diyen zatlar siz mi veriyonuz. engelli maaşı alana yok umut etmeyin. yazık günah lan. alsam ben alırım banada yok. kaymakamın sekreteri yazı işleri müdürü iyi tanıdığım kişiler. ben sarada maaş ım hariç alıyorrumm bizi engelli maaş ı alanı kapsamıyor.. e devlet de yazardı tedarik edilmedi diye. maaş lar günçelleşti. sadece. yardım bölümünde geçmişe gönük alılan yardımlar yazıyor. 300 500 200. verserlerdi orada 1000 tl tedarik edilmedi banka talimatı verilmedi yazardı. ben heer türlü yardım alıyorum beni kapsamadı. kimseye inanmayın engelli düzenli maaş alana yok..

fkrtce

Aynen durum çok karışık e devlete düşmeden yada mesaj gelmeden inanmam : ptt ye git kuyruk bekle sana yok desinler geri dön böyle saçmalıkmı olur

Yarin dogum tarihi 0 ve 5 olanlar baksın yatmışsa 2022 lerde alir yatmamişsa gecmis olsun para mara yok {1000tl}

musty35

Gidip postanede kuyruk bekleyip yoksa gerimi dönecekler saçma bir durum

fkrtce Arkadaşlar bu kişinin yazdıklarına itibae etmeyin yetkili arkadaşlar şu kişiye ya ceza verin ya da milleti kışkırtmasın. Yok vermiyorlar yok şöyle yok böyle

Adam sydyi aradim sordum hatta evde 2 kisi engelleyiz babama cikmis dio bu arkadas hicbir engelli alamaz dio he kardes alamaz tamam sen alma

yarın ve sonrası 1000 tllik yardımı aldıgınızda evet haklıymıssınız demeyın o zaman.hadı ben yalan konusuyorum herkezmı yalan konusuyor.kaymakamlıklara bıle kagıt asmıslar .suan son dakıkada bıle gecıyor engellılere 1000 tllık yardım ve gunlerıde yazıyor.yapmayın allah askına

EYVALLAH.
Hadi ona çıktı diyelim sana çıktığının garantisi varmı peki ? Bildirim gelmesi lazım yada günün gelince git postaneye bekle istersen bahtına artık ya çıkarsa diye

Dogum tarihimin son rakamı 5 ptt kartımla maaş çekiyorum yarın kartıma yansırmı yoksa tcyemi yatacak

Skymoon eyer engelli maaş ı alana 1000 tl veril sin burdakiler şahit olsun sana benden tertemiz 10 tl bir birinizi takip edin size hak yazık sadece

Barda5
Hocam ona lafim yok en basta bende yazdim zaten e devlette guncellense hicbir sorun yok bende ulasmaya calisiyorum syd ama tel mesgul 4 5 kisi var alicagini teyit ettiren arti alicak kisiler kisminda yazio engelli ayligi alanlar elektrik desteginden yararlananlar filan diye onlarami inanalim 1 kisinin vermiyicekler demesine

fkrtce
Kardeş milleti kışkırtma engelii maaşı alan 2022 bu 1000 tllik yardımdan %100 yararlanıyor 144 ü aradım bizzat sordum. Millete yalan yanlış haber yapma

EYVALLAH.
Bende gıda kömür 3 ayda bir nakdi 150 - 300 arası veriyorlar e devlette birşey yok mesaj yok neye güvenecemde postanede sıraya girecem onu demek istiyorum ben bir ciddiyet olur insanlar mesaj yada e devlet yoluyla bilgilendirilir günü geldiğinde 100 tane engelli yaşlı hasta vs boşuna gitmesin yani postaneye boş dönmek de var kesinleşsin birşeyler yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt