Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar 2022 maaşı alıyorum ptt ön ödemeli kartım var, mobil uygulamayı kullanabilir miyim?

kız kardeşim babamdan yetim maaşı almakta onada 1000 tl yatırılacakmı acaba

Arkadaslar bugun pttye gittim. 1000 tl yardim icin, hesabina 1000 tl yatmis nisanin 5inde cekiceksin dedi,,engelli maasi alan herkese yatacakmis 1000 tl haberiniz olsun, gule gule harcayin,,

Hep geri plana atıldığımız için halen inanasım gelmiyor, parayı alana kadar şüpheci tavrım devam edecek :)

kömür yardımı ,,,,elektirik yardımı alana verilmiyor degilmi arkadaşlar bilgisi olan yazsın evde bakımada verilmiyor degilmi

busbus

1981 yilinda dogdum

2 nisanda aliyor

sen ne kadar bos konusuyorsun alamiyorsun diyemi milletin canini sikiyorsun kaybol burdan cobuk

@BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM!

Elektrik yardımı alana veriliyor evde bakım parası alana verilmiyor diye biliyorum ben

Arkadaşlar bazı kişilerin telefonuna mesaj gitmiş. Benim gelmedi bu 1000 lirayla ilgili mesaj gelen var mi

Arkadaşlar bugün ptt gittim 2022 maaşı erkene alınmış dedi yarın engelli maaşımı karttadan cekersin dedi normalde 5 de çeki yorum

İnternetten açabilir miyim? Bilgi sahibiyseniz söyleyebilir misiniz size zahmet.

Gece 12 den sonra çekebilirmiyiz acaba . Gündüz sokağa çıkmaya korkuyorum

arkadaşlar bende hala başvuru yazıyor ya, NEDEN ACABA? hem engelli aylığı için hem hane yardımı için neden??

hakanyildiz

Ben 1000 TL hesapta gözüküyormu diye gittim hesapta gözükmüyor muş sadece engelli aylığını yarın çekebilir sin hesapta o gözüküyor dedi erkene almışlar dedi bende dedim ayın 5 de çeki yorum dedim erkene almışlar.dedi

Valla kardeşim bende bunalım takılıyorum borçlar var piskolojim bozuldu babam ve ben engelli maaşı alıyorum annem de bana baktığı için sydm sordum babama cıkmış.1000 TL ama tekrar aradık sydm bu seferde muhtar haber verecek size dedi napcamı bilmiyorum

Afyonlu20

Tamam ama bunun muhtar la bir alakası yokki, bunun sosyal yardımlaşmayla alakası var

sadece evde bakım maaşı alan birisi yararlanacak mı mesaj falan mı gelecek

3 normal engelli maasi agir degil onlarda aliyor dimi arkadaslar

efe1234

Sosyal kartada girebiliyormuyuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt