Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ebru101

Aynen Ebru hanım bizede 805 TL yatmış doğum yılı son rakam sıfır 1 Nisan'da yatmasi gerekiyordu ama 1000 TL yatmamış hayırlısı olsun ne diyelim, e devlet değil yaman kardeş internet bankacılığından bakılıyor direk hesaba

Bari arkadaşlar yarın çeken olursa yazarsa ona göre gidelim ptt ye

Arkadaşlar sanırım en doğru cevap benimki olacak.Çünkü bugün bağlı olduğum sydv vakfına bizzat tc mi vererek sorgulattım. İki ağır engellik var ve sadece 2022 maaşı aliyorduk her ay elektrik yardımıyla beraber.Ve öğrendim ki pazartesi günü vasisi olduğum engelli kardeşimin bi tanesinin adına 1000tl yatmış.pazartesi çekebilirsiniz dedi görevli memur arkadaş.Çunku doğum günü tarihi 9la bitiyor.2022 ve elektrik yardımı alanlara yatıyor içiniz rahat olsun.O şunu dedi bu bunu dedi takılmayın bunlara.Ben bizzat gittim hiç üşenmeden.Pttye sormak istemedim çünkü ödemeyi yapan vakıf. Bizzat sordum öğrendim.Hepimize hayırlı olsun

asliölge

Evet E-Devlette görünmüyor, yattı diyenler bilip bilmeden sallıyordur...

Gülhan Yücel

Ben şuanda%40 engelliyim 537lira maaş alıyorum ben kesin alıcakmıyım yani doğum tarihimin son rakamına göre gidip

Yatmismi yatmamış mi karar verin dalga geçmeyin bu kadar ya ayıp denen bişey var illa azimizi bozalim bu durzulere

Bizim engelli maaşı yatmış normalde 5 inde yatıyordu doğum tarihi son rakam 0 saat 12 de 805 TL yatmış ama 1000 TL yok

beyto1616

Yardım parası e devlet te gözükmüyor
VAAS

Yattı diyenler sallamıyor PTT yi arayıp soruyor onlar söylüyor

Kardeşim hala e devlet diyorsun ya bende e devlet şifresi yok zaten istesem de bakamam internet bankacılığı kullanıyorum ben PTT mobil internet bankacılığı uygulaması var ordan girip hesabıma bakiyorum ve üstüne basarak tekrar söylüyorum doğum tarihi son rakam 0 ayın 5 inde yatıyordu engelli maaşı ama bu gece yatmış 805 TL fakat 1000 TL lik sosyal yardım yatmamis hesapta yok 1000 TL

beyto1616

Yardım paraları doğum tarihine göre yatıyor benimde cuma günü yatıcak engelli parasını bilemem. Bakan canlı yayında hangi tarihte yatırılacağını söyledi

Yaman kardeş sen sıkıntılısın biraz anladım ben doğum tarihi son rakam 0 zaten 0 ve 5 olanlar 1 Nisan da yatacak dendi bugün gunlerden ne onu biliyormusun peki ?

beyto1616

Sen ilk önce ne yazdığına bak maaşım ayın 5inde yatıyor diyorsun bende ona göre konuşuyorum bizde almaya çalışıyoruz burda inşallah alırız hakkımızda hayırlısı kardeş

Adam 5 de yatiyo dememiş doğum tarihinin son rakamı 0 ile 5 olanlar 1 Nisan'da yatacak diyo anlamanmi git be adam

Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar, 1000 TL'yi çektiniz mi?
e34bfb20ca6a6315fbcf8b88a7511845.jpg

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben az önce çektim 1000 lira ve engelli maaşı

cankin e devletinde yada internet bankacılığı kullanıyorsanız yaziyomuydu 1000 tllik ödeme.yoksa pttdenmi öğrendiniz

Ben 2022 maaşını falan çekince hiç mesaj gelmiyor, nasıl yapıyorsunuz bunu?

Ptt'yi aradım 75 dakikada açtılar telefonu. 1000 lira ve 805 lira yatmış dediler. Belki mesai saatlerinde alırsın kartına geçmemiş olabilir dediler ama ben yine de gittim. Ziraat bankasının atmsinden çektim. Tşk ederim sizler de güle güle harcayın. bu arada doğum yılımın son rakamı sıfır

Kingkong
Bana da ilk defa mesaj olarak geldi. Belki normalden yüksek bir meblağ olduğundandır

Sosyal Kartı olup, Engelli Maaşı alanlar, PTT İnternet Bankacılığını kullanamıyormuş. Bu doğru mu?

Tamam. Teşekkürler

Bakım maaşı alanlara verilecek mi bu 1000 tl

Doğum yılımın son rakamı 9 acaba 1000 lira yatmış mıdır şimdiden?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt