Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sydd yi aradım sistemde yarı gözükür dediler bana engelli adına yatacakmış kartla çekebilirsiniz dediler bana edevlette gözükücekmis doğum 96

Derbeder_55
kardeşim sana binkere cevap yazdık hala aradılar mı aradılar kardeşim doğum tarihinin son 2 hanesine göre ptt yatıyor günü gelinc ehesaba geçir bukadar basit az önce dedik hala neyin cavabını ariyorsun ptt de görünmedi sdvy aradık onlarda doğum tarihinin son rakamına göre ptt yatacka dediler yani bukadar

Derbeder_55

Pttde saglıklı bilgi vermiyor.en dogrusu syd çünki kimin adına yatıysa dogum tarihinin son rakamina göre yatacak şöyleki diyelimki 1998 dogumluysa ayın 4 de yatacaktır bu durumda sen pttyi aradigin zaman bugun ayin biri oldugu için pttde görünmeye bilir veya iş yogunlugundan dogru cevap vermez en dogrusu syd ile konuşman

Ben bugun ptt muşteri hizmetleri aradim 1000 tl yardimim ne zaman yatar dedim sisteme bakti tc le sadece 805 tl gözukuyo dedi yarin maas gunum ama değişen bişi yok babamda engelli o da 3nunde alcak maaşini ne yaziki onunda gözukmuyo sydv aradim defalarca ama bakan olmadi acaba gece 12 den sonrami 1000tl sisteme düser bu konuda yardimci olacak biri varmi tşk

Benim mrk ettim e devletden gözüküyormu şahsen doğum tarihi son rakam 0 Fakat e devletde sadece engelli maaşı gözüküyor acaba ayin 5 de mi yatcak bize ?

@Syusuf dogum tarıhının son rakamı 0 sa bugun cekebılıyosun maasını.1000 tllık destek e devlette gorunmez.ya kartla cekebılırsın eger yatmamıssa.ptt merkezegıdıp tc no ıle alabılırsın

Arkadaşlar
Bakım aylığı alan da bu 1000TL yi alabilecek mi ?
Bilen yok mu ?

bu yardımın devamı gelecekmi bilen varmı

Umit Bey
Sadece bakım maaşı alanlara verilmiyor, hem engelli hem evde bakım maaşı alanlara veriliyor engellinin adına PTT ye yatırılıyor

abdllh
Bakan devaminin geleceğini söyledi, kapsamı biraz daha genisletilecekmis bu sefer salgın devam ettikçe yardım da sürecek deniliyor tabiki yinede bizler bunu bilemeyiz ilerleyen gunler ne getirir inşallah bu salgın tez zamanda biter

aynı evde 2 tane engelli maaşı alanlar için 1 tane mi 1000 tl yardım veriliyor yoksa 2sinide veriliyor mu

Derbeder_55

şimdi gittim atmden 1800 tl cektim engelli maaşida erkenden yatmiş normalde 0 oldu icin 5 de alcaktim şimdi cektim 2sini

Bence tekrar kontrol ettirin.Mutlaka vardir.Ben ptt de calisan kuzenime baktirdigimda ilk etapta goremedi fakat ekranda gordugu sayfanin alt kisimlarina dogru bakinca hrm elektrik destegini hem 1000 tl destegi gordu.Sizde israrla kontrol etmelerini soyleyin tekrardan

Ben bugun ptt muşteri hizmetleri aradim 1000 tl yardimim ne zaman yatar dedim sisteme bakti tc le sadece 805 tl gözukuyo dedi yarin maas gunum ama değişen bişi yok babamda engelli o da 3nunde alcak maaşini ne yaziki onunda gözukmuyo sydv aradim defalarca ama bakan olmadi acaba gece 12 den sonrami 1000tl sisteme düser bu konuda yardimci olacak biri varmı

Doğum yılının son rakamı 1-6 olanlar, Engelli Aylığını ve 1.000 TL'yi çekti mi?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğum yılının son rakamı 1 veya 6 olanlar, Engelli Aylığını ve 1.000 TL'yi çektiğiniz zaman mesaj atın

Syusuf
Bende 10 dakika önce aradim ptt cagri merkezini maaşım ve 1000 tl ödemem yatırılmış...nisan 2de çekebilirsiniz dedi

arkadaslar hangi numrayi aritirsunuz 444 1788 ariyirum aranmiyor

busbus
Numara doğru. Çok arayan vardır. Ondan aranmıyordur

surekli ariyorum yok arkadas gece calisiyor mu ptt gece arayayim

busbus

Ben gec yatiyorum dun gece 2 30 da aradim direk dustu sende uyumazsan gece dene sansini

Ptt müşteri hizmetlerini pes etmeden ararsanız düşürebiliyorsunuz.Doğum tarihimin son rakamı (1) ve yardım+engelli maaşı yatmış.2 Nisanda çekebilirsiniz dediler.Bilginize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt