Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaslar ptt arayinca kac sayilara bakacagiz yonlendirme icin

Arkadslar panik yapmayin engellisin tamam adina cikmya bilir ama ayni evde eşine veya kim yasiyorsa onuda goturun ptt ye bana oyle oldu

arkadaslar 1 saattir muzik caliyor neden ulasilamiyor pttye

Engelliyim ama adıma yatmadığı söylendi böyle bir durum yaşayan var mı

bende aradim banada 530 tl gorundugunu ayin 4de gecebilirsuniz dediler 1000 tl yok sanirim bana

umidimi kestim ben ALLAH buyuk ne diyim sizede mi yok dediler

sdyv alacaksin diyor ptt yok diyor bunlar nedir ya

acaba sisteme girmedigi icin mi ptt yok dedi ptt sadece 2022 maasin gorunuyor dedi ve sdyv benin tc bakmadi sadece hanede tek kisi ben aldigim icin alacagimi soyledi milleti ugrastirmak istemiyor

cumartesi maas cuma gorunur mu arkadaslar

Ramazan çelebi

sdyv sadece alirsin dedi birsey demedi bir de hanede 2 engelli varsa 1 ne yatar dedi bende tek aliyorum dedim oda alirsin dedi

Bakım maaşı alıp bu yardımı alan yokmu burda

E-Devlet'e yansımaması büyük skandal! Forum rekor sayılara doğru gidiyor, "acaba bana da çıkmış mıdır?" Düşüncesiyle şu zorlu süreçte evde olması gereken insanlar atm önlerinde umut arıyor. Her türlü işlemi gören bu uygulama bir kısa mesajı oraya yazmaktan neden aciz sayın yetkililer?

Öncelikle merhaba ptt sana dogru bilgi vermez .en saglam olarak sydi ara engelli maaşı alıyorsan yatacaktır .dogum yılının son iki hanesine göre hangi gün yatacak ögrene bilirsin.bu arada ptt kartın varsa herhangi bir kamu bankasında kart ile parayı çeke bilirsin

Para çeken var mı?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar ben bugün ptt cagri merkezini aradim 1000 tl hesabinizda görünmüyor dedi.sonra 1 saat sonra tekrar aradim ve 1000 tlnin hesabımda olduğunu söyledi.ve simdi yani saat 01.28de 1000 tl ve maaşımi çektim.kimse telaş ve sıkıntı yapmasın bütün engellilerin parasi günü gelince hesabına yatıyor.

Benim doğum tarihinin sonu 1 yani 2 nisanda yatcakti fakat gece yarısını geçtiği için ben şimdi çektim...herkesin 1000 tl si yatacak .herkes gönlünü ferah tutsun

Ya bilen varsa söyleye bilir çalışan engellide bu parayı ala bilir mi acaba dün pttye gittim durumu iyi olan tanıdığım insanlara bile yatmıştı neye göre bu para yatıyor ben anlamadım

D. Tarihi 6 ıdı. Az önce atmd den cektım.

Aylıgı ve 1000 tl yı.

Atmde alamayanlar vezneye gitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt