Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D. tarihim sonu 6 iken bugün maaş 537, yardim 1000 ttoplam 1537 lira atm den çektim bilginize . atm 1530 lira

Arkadaşlar hangi bankaların atm lerinden çekebiliyorsunuz?Bankalar caddesine yakın oturuyorum.Ptt ile aramda mesafe fazla oraya kadar yürüyemem.Teb,ziraat,halkbank,denizbank ptt den daha yakın bana bunlardan hangisi olur? Ptt müşteri hizmetlerini arayıp sordugumda bilgisi olmadıgını ve komisyon alabileceğini soylemişti.Bilen varsa acil yazabilir mi?Teşekkurler

busbus

Banada PTT uzak olduğu için Vakıfbank tan çekiyorum orası kesmiyor

Ziraat, vakıf, halk, bu 3 bankanın atm'sinden çekmişliğim den elde ettiğim bilgi, hiçbir kesinti olmadı.

arkadaslar kımse sıkıntı yapmasın tereddut etmesın.herkesın gunu geldıgınde maası ve 1000 tl hesabına yatırılıyor.gonlunuz rahat olsun

@Ramazan çelebi aynen hocam engellının uzerıne yatıyor.e devlette gorunmez...odeme gunun geldıgınde kartınla cekebılırsın.kartına yatmamıssa ptt merkezıne gıdıp alabılırsın.kesın yatcak ve alcaksın merak etme

doğum tariğimin sonu 6 1000 tl yardımı aldım ama maaş yatmamış hesabıma

C.tesine denk gelenler yarin cekebilirmi boşuna gitmiyim ptt uzak . kamu bankalarıda yok yakinda.

musty35

yarin pttyi ara hesabina bakarsin yada ptt yuklr telefonuna ordan bak ben sordum benimkide cumartesiye geliyor sdyv cumartesi yatar dedi

Arkadaşlar bakım parasını alan kişi de alıyor mu

Ayrıca engelli kişide alıyor mu

Arkadaşlar benim bu aylıktan başka herhangi bir gelirim yok evde bakım maaşı da almıyorum ne ailem den bir yardım görüyorum nede başkasından bir destek görüyorum yengemlerde kalıyorum yanlış anlaşılma olmasın o yüzden o kadar sert ifadeler kullandım yani bir düşük maaş tan başka birşeyi olmayanada bu paranın verilmemesi ayıp tır günahtır.

Aynen bende alamadım yüzde yetmiş engelliyim.

Arkadaşlar ben 1540 TL aldım bir saat kadar oldu ,hem maaşımı hem yardimi..

PTT Engelli Aylığı Kartı olanlar, parayı PTT Gişelerinden, yani içerden, çekemiyormuş. Bu doğru mu? Bilginiz var mı?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Brknclk
1.000 TL Yardımın 3 ay boyunca devam edeceği ve Gıda Yardımı yapılacağı bilgisini nereden aldın?

@hocaoglu21
PTT Gişe Memuruna ; "Kartta küsürat kalıyor, parayı buradan çekmek istiyorum" dedim. PTT Gişe Memuru da bana ; "Kartı iptal etmeden, buradan para veremiyoruz" dedi.

1.000 TL Yardımın 3 ay boyunca devam edeceği ve Gıda Yardımı yapılacağı bilgisi doğru mu? Bilginiz var mı?

Arkadaşlar bu para yatirilmadan önce mesaj geliyormuş diye duydum. Bu doğru mu?

merhaba benim son rakam 4 yani 5inde alıyorum 5i pazar geliyor yani 6 sındamı alacagım yoksa ptt kartla 5inde alınırmı

ben kartım varken kimlik kartımla çekmiştim ama şimdi coronadan dolayı belki işi daha sıkı tutuyorlardır

fbamasya doğum yılımin son rakamı 1 oyuzden bugundu , ptt bankamatik ten cekicektim bozukmus , gişeden aldim.

1000 Liralık yardım Engelli aylığınız ile birlikte hesaplara yatırılmış !

1000 Liralık yardım Engelli aylığınızla birlikte hesaplara erken yatırılmış. Bugün Ptt Atmsinden paraları çektim, ihtiyacı olan arkadaşların bilgisine...

doğum yılım 1di bugün baktım yatırılmış ziraattan 1805 tl çekmiş oldum herkese yatar arkadaslar merak etmeyiniz🙏🏼

elektirik veya sadece kömür yardımı alana veriliyormu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt