Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende indirdim ptt mobili lakin sisteme giriş yapamiyorum tel no tc istiyo yaziyom ama kayıt bulunamadı diyo

Arkadaşlar normalde 6 da alırdım 2022 maaşını bugün heö 1000 tl yardımı hem maaaşımı aldım sanırım yardım ve maaş aynı gün çekebilirsiniz

tüm engelliler alacak derken 2022 maaşı alanlar değilmi ,normal engelli emekliler değil çünkü biz normal bayram ikramiyesi alanlar değil?

Pttdeki kuyrukları görmüşünüzdür yardım edeyim derken devlet yapışık yapışık millet😐😐

E devlette yardım 1 adı altında 1.000 tl görünmeye başlamış

Oglak265

Bendede e devlette gozukuyor ama yardim durumu kapsam disina cikti yaziyor sizdede oylemi

Evet öyle görünüyor ve yeni talimata göre evinize teslim edilecek merkezi yardım yani ptt kuyruk beklemeyin

bende oyle yaziyor buyuk ihtimal cekmedik ya ondan olabilir mi

arkadaslar hesaba yatmaz mi eve getirmesinler ya ben evde degil sehir disindayim

Karta yatacaktır bence fakat eve teslim edilecek diye yeni talimat geldi bir iki saat önce

benim yarın ödeme günün e devlet gözüküyor
Oglak265

benim yarın maaş ödeme günü hemen maaş hemde 1000 tl yardım çıkmış e devletde

Tekprens

evet bir defaya mahsusbir yardım olduğu için öyle gözüküyor günü geldiği zaman 1000 tl artı maşın varsa onunla beraber alabilirsin

Evde olacaklar ki bir çoğumuz covid dolayısıyla evdeyiz rahat olsunlar gelecekler yarın itibariyle... evde olmayanlar da bence PTT kart aracılığla doğum günün son rakamı olayı biliyorsunuz zaten bunları

Selam aleykum arkadaşlar benim maaş gunum 4nunde lakin bende e devlete baktım herhangi bisi yazmiyo nerden bakmam gerekiyo

Sosyal yardım yazacaksın orada görebilirsin her türlü Yardımı

cevapsizlere
beneşimengelliyiz
bugünpttyegittik
banayadımçıkmamış
eşimeçıkmışbukadar

busbus
hesaba yatar herkesin evine nasıl getirsinler sen eve getir diye taleb etmezsen eve gelmezler

benim 3 de ödeme daha yeni gözüktü e devletde seninde yarın gözükür e devletde

Arkadaslar benim odeme gunu 3 ve simdi baktim 1000 lira e devlete dusmus Sosyal yardim konusunda merkezi yardim olarak eklemisler 1000 lira odemeniz hazirdir dio yarin alicaklar e devletten simdi kontrol edebilirsiniz

Arkadaşlar ptt'deki virüs mesafesi ihlal edildiği için cuma günü sabah saat 10:00'dan itibaren sosyal yardımlar bekçiler kolluk kuvvetleri ve ptt dağıtıcıları tarafından bizzat evlere gelinip ödenilecekmiş haberiniz olsun bende yeni okudum bir yerde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt