Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E devletim var sadece 2022 maaslarin toplamini gösteren yer var birde sosyalyardim diye bi yer var ondada bisi yok

Genel olarak alınan karar sanırım tüm iller için çünkü benim ikamet adresim Eskişehir ve bağlı olduğum ilçe sosyal yardım SMS gönderdi 1 saat kadar önce

Arkadaşlar birşey sorabilirmiyim e devletten baktım yardım parası gözüküyor ödemeniz hazırdır diyor ama altında kapsam dışı diyor nedemek bu
@musty35

Bir defalık yardım olması sebebiyle sanırım çünkü bende de kapsama dışı yazıyor

Yamanc

Aynen bende de öyle yazıyor.odemeniz hazır dediğine gore sorun yok alicaz demekki

PTT yarından itibaren para vermeyecekmiş.Herkeze evine getireceklermiş parayı.

atmden de mi almayacagiz ya pttbank sistemi kapatmislar

arkadaslar ben sehir disindayim ne olacak ptt yi mi aramaliyim

Musty35 1 de kişi yardimi 2 sindede tek seferlik yardim ama ikiside bos acaba benim ödeme 4nun de diyemi yazmiyo bisi

Ne bileyim şasirdim kaldim demeki babama cikmadi 1000 tl yardim banada cikmadi böyle birsey olurmu neyse eywl hayırli gecelerr allaha emanet ol

Evet tum yerlerde karar alinmis ptt odeme yapmiyicak evde bekliyelim bakalim maasla beraber ikisinide toplu getiriler heralde

arkadaslar ptt kart kullanilabilir derkeniz sabah erkenden gidip cekmem lazim

Karti bilmiyor kimse yapilan aciklama bu evlere gelicegi bende kart yok karti olan biri yakin yer varsa cekip sizi bilgilendirirse burdan iyi olur

Busbus sen 4nunde aliyodun degilimi maaşini valla bende 4nunde alacam lakin sorun şu bende gözukmuyo yardim para si ne yapmaliyim

Valla ben dedim ya SYDV aradim onlar dedi bana biz degil bakanlik karar veriyo buna öyle seninki yattimi

Tek seferlik yardimlarda filan cikio o verildi bitti gibi dusun hocam

arkadaslar atmden sabah erkenden ceksek eve gelmezler degil mi

Bende kapsam dışı yazıyor görünce vermiycekler zannettim. Teşekkür ederim

atmden şimmdi veya sabah çeken olursa yazsın arkadaşlar

sabah erkende ptt matik veya devlet bankalarının atmsinden bank

an itibari ile gece saat 01.30 da adana havalimanından vakıfbank atm den 1000+805 tl çektim bilginize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt