Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim ptt ön yükleme kartım var(sosyal yardım kartı) ve normalde yarın 100 tl alabiliyordum. ikametgahımda bulunmuyorum suan mevcut şartlar gereğide başka yerdeyim ben nasıl alacagım acaba?

Benim cmts denk geliyo bugun gittim lakin yatmamiş ayın 4 de ödeme gunu yarin hesaba gecer bilgisi olan yardimci olurmusunuz tsk

arkadaslar ben gece gitmem gerekiyor mu eve getirmemeleri cekmem icin

dün alınmış bir karar evde ödemeler. kart ı olan çeksin büyük bir ihtimalle öncelik kartı olmayanları ziyaret ederler..

Benim ödeme günüm pazar gününe geliyor. Pazar günü kartla çekebilir miyim?

bnm pazar gününe denk geliyor ikamet farklı bi adresteyim nasıl olacak

Sessiz sedasız kargaşada dağılıyor. Adam gibi bilgi yok. Onu bıraktım 1000 TL verecek insanları sınıflandırılma yapılıyor. Ulan bu senin halkın 1000 TL versen ne olur? Değil mi? Ama nerede burası Türkiye önce paşalar yiyecek sonra marabalar. Yazıklar olsun. Boş paket anca, bu beklenir zaten.

Linki tikladim sadece girdgim yerde bi 2022 maaş gözukuyo bide tek seferlik yadimi onu tiklayinca herhangi bisi yazmiyo

C.tesi alacaklar bugun kartla cekemediler degilmi bosuna gitmiyim .

musty35

Benim e devlette yardım parası ödemiş hazırdır diyor altında da kapsam dışına çıktı diyor ne demek bu ya

1000 tl lik sosyal yardımlar evlerde ödenmeye başladı mı?

1000 tl lik yardımı evinde alan var mı?

Yamanc

Hocam tek seferlik yardim bunlar odemen hazir bitti dio parani alicaksin verildi bitti gibi dusun o yaziyi

bende anlayamadım ya 112 ye aradım ptt kapalı napcam ben tamam bugun gelecegiz dedi hayırlısı bakam

Kesin alicaksiniz kapsam disinia cikti yazisina takilmayin dedigim te seferlik yardimlarda cikar o yazi verildi bitti demek istiyor odemenizde sikinti yok

Ankaradayim daha gelene olmadi bana

Kesin bilgimi acaba valla ben umudumu kaybettim artik bakiyorum herkese yattıyo bana yatmiyo dedigiz gibi 12 den sonra yansirmi e devlete tsk

gece 12 yi bekle 12den sonra cikar emin ol yatacaktir yatmak zorunda ben hesabi gece 2 gidip cekiyim diyorum yarin evime gelmesinler cunku baska sehirde kaldim

busbus
Benim ödemeniz hazırdır diyor 1000tl lik yardım parası gece 12den sonra PTT kartımla çekebilirmiyim bari eve gelmesinler

Suskun çocuk
Benim 1000tl lik yardım parası e devlette gözüküyor PTT kartım var bugün gece 12den sonra kartla çekebilirmiyim

arkadaslar saat 1.30 dan sonra hesaba dusuyor gece 2 de cekin sabah 7 den once cekin 8 sisteme girip dagitima baslayacaklardir bende gece 2 de arabayla gidip cekecegim herhangi bir atmden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt