Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok o degilde SYDV ariyorum 1000 tl yardim parası bana yacakmi diye bana diyo ki bizlik bi durum yok bakanlik karar veriyo ptt muşteri hizmetleri ariyom onlarda diyo adina 1000tl yardim parasi cikmamis diyor

Arkadaşlar benim ödeme günüm yarın ama eski PTT kart eski karta yatar mı lütfen yardımcı olun teşekkürler

haliloz

Nezaman teslim ettiler birde kim teslim etti, ve birde tesli etmeleri için biryeri aramamız gerekiyormu

arkadaşlar 1 saate kadar edevllette 1000 tl yardım gozukuyordu şimdi silinmiş bende 144 aradım edevletme gozukmuyor diye kontrol ettiler bizde 1000 tl yardımınız gozukuyor dedile 5 gun içinde evinize gelecek dediler başka arkadaşlarında durumu benim gibi olan varmı

eryaman

Bende daha sabah baktım gözüküyordu 1000tl yardım parası ama az önce baktım gözükmüyor

ama merak etmeyin 144 sistemleride gozukuyor moralinizi bozmayın edevletten kaynaklı

Elden dağıtacaklar oyuzden olabilir benimkide uçmus:D

Benimde gitmis e devletten odeme gunu bugundu daha bizim buralara gelmediler yarin gelirler belki beklemedeyiz daha

e devletsen sişinmiş bilen varsa bir acıklma yapsın bnm kartımda var ptt 144 ararıyom ulaşamıyom

arkadaslar hesaptan gece cekebiliyor muyuz onu soylermisiniz

ne ptt ulasabiyorum nede 144 kendi oturdugum memlekettekilere bile ulasamiyorum millet kapatti ALLAH buyuk ne diyim

ben baska memlekette kaldim coronadan dolayi gece yatar mi karta arkadaslar

ben telefondan saate bakip duruyorum acaba karta para yatti hemen gecede olsa gidip cekmek

Yamanc

Pttde çalışan biri çekiliyor Atm den dedi. Ama ptt Atm den çekemezsiniz ziraat halk vakıf atm deneyebilirsiniz.

Bakım maaşı alanlara verilecek mi alan oldu mu arkadaşlar

Devlette kayıtlı olan bakım maaşı 2020 maaşı adına ne derseniz kayıtlı maaş alan herkes 1000 tl alıcak polis evlere getıriyor Merak etmeyin

sırası bizden evvel olanlar çekti parasını,şimdi tam sıra bize geldi böyle eve dağıtacağız diye karar aldılar iyi,güzel…
güzel de ; ben geceyarısından sonra gider çekerim sabahtan işimi görür alışverişi yaparım diyordum.
yok şimdi atm'den gece hiç para çekemezsem,bloklanmışsa eğer… tüm gün adamları bekliyeceğiz akşama dek demektir.
gelirler mi,gelmezler mi yarın orası bulanık..

5 gün içinde dağıtılacak evlere denmiş! gününde gelirler mi geleceklerse kaçta gelirler.sonuçta 2 milyon ev bu parayı alıyor!
hadi şimdiye yarısı çekmiş olsa, geri kalan bir milyon adrese uğramak?!

madem böyle bir karar alınacaktı, bunu daha başında düşünüp almalıydılar… yarısı aldı,geri kalanına böyle yapalım ..demek…

Cumartesi alanlar kartla alabilecek bugün gişedeki bayan söyledi . Kartı olmayanlar için eve gidileceği söylendi . Karamsar olmayın gece yarısı Atmye yakın olan bir arkadaşımız zahmet olmazsa gider bakar . Olmadı yarına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt