Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saat 2:15 3 atm baktim 3 dede yok sisteme be maas ne digeri dusmedi bilginize sabah bakicaz artik

sabah haber edin arkadaslar

ptt ariyorum hala caliyor onlardan yardim istesem yardimci olur mu zaten parayi ptt dagitiyor

Adresinde olmayan kişiye nasıl verecekler? Bulamayinca illaki yatacak geri hesaba

Bende baktım Vakıfbank atm yatmamış

beyinler bloke ptt hala caliyor bir ulasamadim musteri hiz.

busbus

Normal de sabahleyin sistemde gözüküyordu 5 gibi bütün sistemden kaldırdılar zaten sabah da baktım Şimdi de baktım 3 atm gezdim herhangi bir ödeme falan gözükmüyor buyuk igtimalle eve getiricekler edevletden kaldirdiklari icin odeme yapilmiyor bence yardim sayesinde erken alicakdik zaten 8 de aliyorum normal engelli maasini sabahda yatmazsa zaten mecbur bekliycez alan olursa yazarsa sevinirim

pttyle konustum bizlik durum yok eve gelirler bakarlar gundemi takip edin pazartesi kendi subenizi arayin dediler

birde 1000 tl gozutmedigini soylediler hesapta

busbus

Yine alanlar aldi biz magdur olduk sanirim bilmiyorum valla hic birsey anlamadim bu isten millet yigilma yapti magdur olan biz olduk sistemden kaldirdilar ya bizim adimiza cekildi yada vermekden vaz gectiler bide ben ariyim ptt yi bakalim bana ne diycekler

birde sen dene bana deneni diyecekler birde bazilari sikayet etmisler evlere gidip bakiyorlarmis iyi durumda olanlara 1000 tl vermiyorlarmis benim gozum 1000 tl de degil 500 tl de maasimda 1000 tlye ihtiyacim var ama ALLAH benden kotu durumda olanlara versin

gece 2 de PTT ATM'ye gidip baktım maaş ve EİKP Yardım parası yatmamış.. PTT ile gün içersinde görüştüğümde bana İkametinde olmayan vatandaşın hesabına para geri yatırılacağını ve PTTMatiklerden işlem yapılabilceğini belirtti. öncelik amaçların vatandaşın evlerine teslimiyeti sağlanmak.

busbus

Bazı hesapların hazineye geçtiğini biliyorum. Bilmem ki buda olur mu

busbus

Öyle durumu iyi olana 1000 lirayı vermiyorlarmış gibi birşey olamaz , çünkü durumu iyi olsa engelli maaşını vermezlerdi ilk başta

busbus

Durumu iyi olsaydı o kişinin zaten engelli maaşı bağlamazlardı, çünkü engelli maaşını bağlamadan önce yetkililer eve gelip bakıyor durumu nasıl iyimi kötümü diye ona göre bağlıyorlar zaten

evet bana yillar once oyle yaptilar sonra tekrar rapor istediler raporu verdik maasa devam dediler fakat haberlerde oyle yazilar varki kiminin maasi kesildi kiminin yardimi olmadi

birde bir tanidgim var bobrek hastasi kadin 2 tane ev aldi hala maas aliyor benim ailemin evi bile yok

Şu an PTT ile görüştüm 1000 lira da normal maaşım gözüküyor konutta ödeme olarak vereceklermiş arkadaşlar kartlara yatırılmamis Bundan dolayı iptal edilmiş bilginiz olsun herkesin evini vereceklermiş parayı kartı olan da kartından çekemeyecek miş

pazartesi bekleyelim pazartesiden sonra alamayanlar alir insaALLAH

Sistemde Görünmediğini bakmayın millet yığılma yaptığı için bütün kartlar ödemeleri iptal etmişler bu sebeple herkesin evini vereceklermiş kart olup olmadığı farketmeksizin Ben dedim yarın geliyorlar mı diye sordum herhangi bir yere arayabilir miyim bu konuda dedim herhangi bir yere sorabileceğiniz bir yer yok dedi beklemekten başka çaremiz yok açıkçası ödemeler gözüküyor ama Eve ne zaman gelirler belli değildi Sıkıntı yapmayın engelli olan bütün Herkes bu Mevlayı alacak Lakin evinize gelecekler

busbus
Çabucak getirseler bari

BitiGen
Bazı kişilerin önce ki günlerde PTT de ödemeniz gözükmüyor demişler ama yinede almışlar, çünkü sosyal yardımlaşma da gözüküyor sa kesin alacaksın yani

Ben sizlere bundan 2 3 gun önce söylemiştim dedim ya bana 1000 tl yardim parası cıkmamiş diye ptt müşteri hizmeleri aradim bilmiyom şimdi gitcem kontorul etmeye bakalim yardim parasini almaya vercekmi atm bizim buralar kalabalık bi şehir degil belki verirler ben cok dedim burda para yatmamiş diye bana kimsenin umrumda olmamistim herkez bakiyodu kendi dalgasina neyse yapcak bişi yok banada vermese atm o zaman beklicez 3 5 gun

Suskun çocuk inanki bizden once alanlara helal olsun valla ev derdi yoktu simdide senin durumda olan cok kisi var ptt bizlerede 1000 tl gozutmedigini soyledi

Yok banada yatırmamislar bakiye 0

Ee evlere nezaman getircekler artik 10 gununemi gelirler 20 gunumi gelirlee herkezmağdur kaldi

onuda bilmiyorum pazartesi gunu herkes ikamedtahin pttsini arasin soylesin durumlarini

bu arada kapidan alanlara sunu sorayim sadece ptt ile polis mi gelip verdi kapidan yoksa baska kisilerde varmiydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt