Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bir de neden sadece ptt görevlisi gelmiyor? Polis gelince komşular daha da merak edecek offf

aslinda devlet maasli olanlar karti olanlari ayri elden alacak olanlari ayri yapmaliydi

Atanmamanın bir zararı daha..
Atanabilseydim bu çileyi yaşamazdım. Stresten uykum kaçtı ya.

İstorika

Aynen ekpss sınavını da 11 ekime ertelediler. Keşke bu virüs hiç olmasaydı da sınav 26 nisanda olsaydı. Hiç yoktan yüksek puan alsaydım bir umut olurdu.

Aynen öyle..
Bu arada parasını evinde teslim alan arkadaşlara bir sorum olacak. Saat kaçta paranızı evinize getirdiler??

busbus
5 gün süre vermişler. Bu süre salı akşamı doluyor. Çarşamba günü evde bulunmayanlarin hesaplarına para geri yatırılır. Hadi hafta sonunu saymadılar diyelim. En geç cuma yatırılır. Ciner zaten en erken 15 günde cevab veriyor. Ciner yanıt vermeden herkes parasını evde ya da Ptt den almış olur.

cumaya kadar bekleriz ne yapalim insaALLAH sali gunu yatar hesaba

aklima geldi de biz normalde maaslari 7 8 9 da almiyormuyuz arkadaslar buyuk ihtimal cuma gunu almayan sali alir

ben her ay 8 de aliyordum bu ayda alirim insaALLAH birde o kadar insan var hepsine dagitimi kolay biter mi o da var

Odeme gunum dundu bugun eve gelip odeme yaptilar arkadaslar ptt gorevlisi ve 2 bekci ile odemeyi aldim bayada guler yuzlu samimiydiler tek sorun foto cekmek istemiyorum paylasiliyor sosyal medyada dedim kesinlikle paylasma olmuyucak zorunluymus kapi sesiyle kalktim elimi yuzumi bile yikiyamadim ama kendi emniyet prosedur icin bir yerde paylasma olmuyucak dediler bilginize ona gore hazirlanin

Bu arada maasla beraber verdiler 2 zarf yardim ayri maas ayri zarfta

Saçmalık yaa,polise bekçiye komşulara bizi afişe etiket edecekler..kartı olanın kartı neden bloke edilir anlamiyorum..Millet diyecek polis bekçi niye geldi noluyor diye merak edecek..
Keşke vermeselerdi normal maaşımızı normal gününde çekseydik..Bizi rencide edecekler etrafa zaten kimsenin umrunda değiliz 2. 3. Sınıf insan muamelesi görüyoruz birde polisle bekçiyle bizi afişe edip gururumuzu kıracaklar...
Eğitimsiz cahil kısmın ptt kapılarına yığılmasının cezasını niye biz çekiyoruz ptt maaş ve hesap kartımız olduğu halde..Çok moralim bozuldu pul kadar keyfim kalmadı..

@Ağaoğlu Halil
cok dogru söylüyorsun katılıyorum kardesim.keske vermeselerdi bu 1000 tl yide gidip atm den normal maaşımızı çekseydik.Bu ne rezilliktir ya bide foto cekmeler felan nedir.Atm kartım var gidip istedigim zaman cekerim ben seni beklemek zorundamıyim ya.Şimdiden twiter da fotolar ifsa yapilmaya basladi bile

Plansiz programsiz yapıyolar sonra ptt ye ipini koparan gelirse ceremesini biz atm den ceken kisilere magduriyet yasattılar.Şehir disinda olup bu parayi bekleyen yuzlerce insan var onlar ne yapacak simdi.

Deselerdiki sadece sosyal yardim alan bireylerin hesaplarina yatırilcak ve atm ile cekmek isteyen atm den cekecek.Atm karti olmayanada evinde teslim edilecek.Inanin bunu en basinda yapsalardı suan hic magdur olmayacaktık

aylinbars
Yazacak çok sey varda yeri değil..
Kapıya geldiklerinde almıyorum ptt ye iade edin normal maaş günümde ayın 8'inde ben kendim karttan çekerim diyeceğim..

Ağaoğlu Halil
valla yapmak lazim aslinda.kimseyle karsi karsiya gelmek istemiyorum kendimi izole ettim diyeceksin aslinda.Bu donemde polislerin bekcilerin bi dunya isi varken bu is yükunü neden bindirirler anlamiyorum.Adam cebinde 100 bin tl para ilemi dolasicak hayret bisey ya

polislerede parayı getirenlerede yazık günah.kac kişiyle muhatap olucaklar.Allah korusun birinden bulaşsa,gezdikleri heryere bulasma ihtimalide var.kartı olmayanlara elden olanlarda atm den ve sadece ptt atm si değil kamu banka atm lerinden ücretsiz cekebilir denseydi yığılma olmazdı bölünürdü en azından.sadece ptt atm si zor ama 4.5 banka atm si anlaşmalı olunca sıra olmazdı

aylinbars
Aynen bekçiler polisler insan degilmi
Adamlar asayişmi saglasın yoksa kapı kapı gezip paramı dagıtsın..
Ayrıca gittikleri yerden virüs kapma ve virüs bulastırma ihtimalide var..Nasıl saçma bir uygulama akla abes

aylinbars emrecix
Aynen kardeşim dediklerinin altına imza atarım..

Benim ödeme günüm yarın. Acaba bugün gelirler mi? Yoksa çok mu geç gelirler eve

Suraya bak ya pazara gidecem gidemiyorum evde esir kaldim.gezmeyede gitmiyorum sadece gida ihtiyaclarinı karsilayip eve geri gelecem.Ama gidersem gelirler korkusu ile cikamiyorum.4-5 banka atm sinden cekilemezmiydi bu para .Telefona sms gelse en azindan bu gun icerisinde odeme yapmaya gelincektir diye.
hakanyildiz
benimde odeme gunüm yarin kardesim ama bugun gelirlerse diye bekliyorum.Ne zaman gelcekleride mechul.polisler hafta sonu diyede az personel ile calisirlar.Kac kisiyle bu isi yürütüyorlar bilemiyoruz ki

aylinbars

Bende aynen evde bekliyorum. Ödeme günü dün olanların bugün sabah gelmişler kimilerine. Pazar günü de dağıtım yok deniliyor. Bizimkini muhtemelen en son gün salı günü getirecekler diye tahmin ediyorum.

1000 tl lik sosyal yardımı ve maaşı evinde alan var mı?

kimler evinden ödeme aldı?

1000 TL elden verilecek. Peki normal aldığımız maaşları neden yatirmamislar ki ? Benim normainde 8 de yatıyor. Ama bu şer bugün 1000 TL ile almam gerekiyordu. Maaşı yatan var mı içinizde

Sakallı
Hocam ikisini beraber veriyolar bana getirdiler bugun odeme gunum dundu bugun geldi sizede gelir 2 gune kadar

Merhaba, internette haberler var ama ben bişey anlamadım. Benim merak ettiğim 1000 TL sosyal yardım ile emekli ikramiyesi aynı ödenek mi Ufukalp senin yorumun nedir abi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt