Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suskun çocuk
Aynen banada 1saat önce getirdiler biri bekçi biride PTT görevlisi. Engelli maaşınla beraber verdiler

musty35
Gelirler arkadaşlar merak etmeyin kesin alıcaksınız, çok kişi olduğu için 1gun sarkabiliyor

Azönce geldi bekçi ve PTT görevlisi bin TL verdiler ama maaşı vermediler doğum tarihi sonu 8

ramazan er
Evet engelli maasınla beraber getiricekler 1000tl lik yardım parasının günü nezamansa o gün getiriyorlar ikisini beraber

Rukenamin
Benimde engelli maaşım 8 indeydi ama ikisini beraber verdiler

Önümüzdeki ayda evde yapılcakmis 2022 maas ödemeleri arkadas sormus

2022 aylığı normalde doğum tarihine göre ayın 8'inde idi. 1000TL. yardım günü de bugün idi. Bugün sadece 1000 TL. teslim ettiler. 2022 teslim edilmedi. Ardından bankamatiğe kontrol amaçlı gittim. Hesapta da bir şey yok. Meçhul bir durum. Bakalım ne olacak. Bekleyip göreceğiz.

Demekki nabza göre şerbetliyorlar 😂😂😂bakalım 8 inde maaş nolacak gelecekmi yoksa bizmi çekicez

Merhaba benim ödeme ayın 5 i olarak denildi ödemeler bugün mu gelir yoksa yarın mı acil bir isim olduğundan şimdi evden çıkmam lazım evden çıkmam doğrultusunda ödeme iptal olur yazıyordu da

NCKZ
PTT yi yada sosyal yardımlaşma yı ara sor onlar sana kesin bilgi verir. Benimde çünkü engelli maaşım 8 indeydi yardım parası da bugündü . Bugün hem engelli maaşımı hemde yardım parası mı verdiler

Gulgun
Ya yarın gelir yarın dağıtım yoksa pazartesi kesin gelir

Bugün aradılar kahvaltidaydik.geldiler.kasla göz arasında aksilik banyoya girmiş.abim.duymuyo kapı kitli.
.cuzdani içerde gösterdim engelli raporu ve ben bakıcı evrakını da gösterdim.vermedi.bekleyin çıkar dedim zamanımız yok dedi.
hesaba yatiririz çekersiniz postaneden dedi.esim hasta abim hasta.kronik nasıl gidip mikrop mu getireyim eve dedim . market e bile korkarak gidiyorum.dedim umursamadı gitti.

İllaki alırız ama şu ara çıkamıyorum paraya ihtiyacım var.yoksa bir ay iki ay sonra olsada hesapta alırız ama şimdi yok mağdur uz.uc haftadır sadece üç kez evden çıktım.ki onlara zarar gelir diye.git postane sırasında mikrop getir diyorlar bana

bizimki ayın dördündeydi az önce geldi arkadaşlar 1000+537 tl 2 kişi geldi bekçi ve memur önce zile bastılar sonra tüm nefesiyle ismini soyismini söylüyor bağararak o esnada herkes camlardan bakıyorlar ve eve gelip veriyorlar

Cengooo
Ne kadar düşüncesizlermiş ya. Ben de bundan korkuyorum. Çünkü alttaki dış kapının zili bozuk..

1000 tl yardım 2ay daha devam edecek diolar dogrumu

Bugündü daha yarım saat evvel bir bekçi getirdi.ben yatarken ablama benim kimliğimle bir zarf verip gitti.
Zarftan sadece 1000TL. çıktı Aylık yok! Burada herkes birlikte aldığını iki zarf verdiklerini yazmış?!

ATM'ye gece 02:30'da gitmiştim yoktu birşey! ne karman çorman iş yapıyolar insanı böyle muallakta bırakıyorlar...

Sancaktepe Merkez safa mahallesi..
Alır almaz zaten markete koştum dolap bomboştu.
onu doldurdum,doğalgaz,internet faturasını ödedim ablama para verdim!
sen sağ ben selamet!...

maaşıda verselerdi elektrik,su var daha ,onları ödeyecektim...

92 doğumluyum dün almam gerekiyordu alamadım neden acaba bilgisi olan var mı

Bana da gelmediler ama bana geldiler 😁 Artık yarın yoğunluktan yetişmiyor olabilir.

bende okumuştum aile bakanımızın 1 sefere mahsus deil dedi bin lira için

arkası gelicek dedi

benım köyde kız kardesım var ona ödeme yapılmıs ama sadece engellı maasını vermısler neden böyle oldu bılmıyom bır bılen varsa söylesın 1000 tl hava cıva oldu yanı

keske 1000 tlyı bır alalımda benım edevlette sadece bır gün gözuktu ondan sonra sıldıler sosyal yardımlasmayı aradım postanede 1000 tl nız almanızı beklıyor dendı ama vereceklermı bılmıyom

Şimdi Birkaç Dakika evvel,posta görevlisi bir polisle gelip aylığı ayrı olarak imza karşılığı, verdi!
bilgilerinize…
Doğum Tarihim 73 yani bugündü. ilginç bir şekilde;
bir buçuk saat arayla ayrı ayrı farklı görevliler tarafından getirilmiş oldu…
Üstelik kuruşu kuruşuna çıktı içinden posta zarfındaydı bu kez!

eger bir kerelik degil birkac kerelige verilecekse dagitim yapilmasin hesaplara yatsin

Az önce geldiler 3 kişilerdi.ptt görevlisi ve 2 zabıta, maaşımı ve yardım parasını verip gittiler.(yardım günüm 4, - maas günüm 9'du)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt