Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar dünkü PTT de bayan kartla alınıyor dedi kusura bakmayın yanlış yönlendirdim /////// her neyse benim ödeme günüm bugündü şimdi geldiler annemin engelli aylığı ve yardım ödemesini yaptılar ..

Bekle bekle nereye kadar zaten çıkışımızı kısıtladılar çoluk çocuk da yok markete gönderelim.. 😁

Arkadaslar bilgisi olan yazar simdi ne zaman geliceklerini kim nerden bilsinki 3.kez yaziyorum benim odeme gunu dundu bu sabah maasla beraber yardimi getirdiler evde teslim ettiler

fbamasya

Hayir mesaj gelmedi sadece dun ptt genel olarak mesaj atti evlerinizden cikmayin odemeler evlerde yapilicak diye
Onun harici odemeniz bugun yapilicak tarzi mesajlar gelmedi sabah 9 30 da geldiler

Arkadaşlar ptt atmsin yada ziraat atmsinden 2022 ve 1000 tl yardım parasını çeken varmı varsa yazsınlar 93 doğumluyum normal aylık 8 i
1000 tl yardımda 4 nisan bugündür ikisininde atmlerden çekebilir miyiz eve şimdi geldi sokağa vergi dairesi araci ile ptt postacısı abi ben aşağı inemem poşetle ip sarkitim imza atım tc söylüm dedim yok diyo öyle olmaz dedi bende git ozaman dedim arabaya bindi gitti halden anlayan yok beni görüyor 2.kattayim pencere rahatsizim diyon

Ya ruhsal rahatsizim ben ekmeğimi herşeyi pencereden aliyok ip sarkitarak 8 yıldır hapis hayatı yaşiyom kapı açamam polis gelsede deprem olsa da
Ya beni görüyor abidiyom ip boşet sarkitim kat imza atım tc kimlik yok öyle olmaz diyo pencerede elindeki kağıda imza atılacak para verecek poşet katacak bukadar yok öyle olmaz diyo ben inemem dedim olmaz dedi git abi ozaman dedim gitti insan atmden çek yada çekibilirsinde demedi bu nasıl iş illa muhtacız diye rezil oluyoz mahalleye atmden çekebilir miyim 2022 ve 1000 tlyi ptt atmsinden yada ziraat dan neyapacam şaşırdım cimerimi arım 144 mü

Arkadaşlar şimdi maliye arabasıyla 1 tane ptt memuru geldi aşağıya indim sadece parayı aldığıma dair 10 saniye sürdü imza attım 1805 tl yi aldım..Stres yapmaya telaş yapmaya değecek bir durum yokmuş..
Benim maaşım ayın 8'indeydi erken ödemeyle cumartesine alınmıştı yani bugüne..
Paramı aldım kimse panik telaş yapmasın parayı getirip veriyorlar gunü gelen alıyor..
Not:parayı alan kişinin fotografını çekme ifşa etme paylaşma vs. söz konusu bile değil..ptt veznesinden aliyor gibi imza atıp aliyorsunuz elden bu kadar çabuk

Bugün gelip teslim ettiler 1000 TL yardımı. Ancak 2022 aylığı teslim edilmedi.

peki evde kimseyi bulamazlarsa ne oluyor bilen arkadaşlar varmı

Benimde bugündü ödeme günü, az önce getirdiler arkadaşlar. yardım parasıyla engelli maaşını bir verdiler . PTT görevlisiyle beraber sorumlu getirdi. Herkesin gününe gününe göre veriyorlarmış bana öyle söylediler.

yesilsy
Hayır ikisi farklı.
Emekli bayram ikramiyesi iki dini bayramda tüm emeklilere verilen 1000 er TL.
Bahsi geçen 1000 TL sosyal yardım ise halihazırda 2022 gibi sosyal yardım almakta olan engelli ve muhtaçlara yapılacak bir defaya mahsus ödeme.

Yamanc

ödeme günü bugun derken.her iki oddme günümü bugundü.yoksa sosyal yardım odemesi bugun .2022 odemesi baska günmüydü

ramazan er

Benim günüm yarın ama pazar günü postacılar çalışmıyor. Acaba yarın gelir mi yoksa pazartesiye kalirmi

çumartesı gunumu getırdıler
engellı maası ve 1000 tlmı getırdıler benımkı ayın 9. da cekerdım banadamı aynı yapacaklar

benımkıde yarın bende merak edıyom sabırsızlıkla beklıyom

Sizce mayıs ayındada 2022 maaslarını bu sekilde mi yaparlar yine.ödemeler evdemi gerceklestirilir?

arkadaslar bu 1000 tl bır seferemahsusmu verılıyor yoksa bu salgın gecesıye kadarmı bır bılen varmı bunu varsa cvp yazın

Bana getirdiler 2 tane memur biri bekci biride ptt görevlisi 1805 tl aldim manisa merkez hayırlisi olsun gunum bugundu

onrbth

ben öyle sormadımkı bu verdıklerı 1000 tl bır seferemahsusmu verılıyor yoksa salgın gecesıye kadarmı

Arkadaslar eve geldiklerinde bir zahmet biri sorsun evde olmasaydık ne olurdu bu ödeme.subeden mi gelip alırdık

Postacı seni arar sende söylersin adresimde degilim diye ptt merkeze emanete alıyorlar maaşını pazartesi gidip alabilirsin

yanlış oldu sorry :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt