Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben simdi kartan ziraat bankasından çektim ödeme günü ayın 3 ydü saat 01 30 da bilginize arkadaşlar

arkadaslar sisteme girebildim cumartesi alacagim bugun gozutmuyor maas

Sosyal yardımlaşma ayın 3de alacağımı söyledi yardım için PTT müşteri hizmetleri 4ü diyor : nasıl olacak anlamadım ...

Az önce bende baktim malesef yatmammiş peki yarin gunu cmts verlermi yoksa pzts mi vercekler bilgi varmi yarin bedavaya gitmeyim

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan 1000 TL’lik yardım için ptt şubelerine gidilmeyecek. Ptt şubeleri geçici kapatma kararı almış, sosyal yardım ödemeleri evlerde yapılacaktır.

Ptt dağıtıcıları, bekçiler, kolluk birimleri ve vefa destek grupları vasıtasıyla adrese teslim edilecek.

fbamasya
Kardeşim ptt kartlarla yapilan işlemlerinde geçici olarak durdurulduğu,maaşların yalnızca evden ödenecegine dair bilgiler var.
Sizin işlem yapamamanız bu yüzden olabilir.

ptt atm leri çalışıyo dimi bilgisi olan varmı ?

emrecix
Devlet bankalarından da çekebilirmişsiniz komisyonsuz Vakıfbank ziraat bankası halkbank gibi

Kartı olmayanların parası evde yatacakmış şimdi PTTden geldim cumartesi gününe denk gelenler yarın alacaklar kartla .

Skymoon babamın kini ziraat den çektim atm ler çalışıyor ptt atm leride çalışıyor. sadece şubeler çalışmıyor. merkez postaneler çalıştını söyleyenler varda. kartı olan atm meden çeksin olmayan eve getirmelerini beklesin. herkeze var galiba bana yok..

Bu sabah çektim parayı ptt kart ile sıkıntı olmuyor.Kartınız varsa ödeme zamanınız geldiğinde atm den çekin.

Engelli yakını aylığı ne oluyo şartlarda

Bakım mağaşı alanmı

fkrtce
Kardeşim babanın dogum tarihinin son hanesi kac acaba

Duygu52
Benimki cumartesi ama her kafadan bi ses cıkıyor bakalım 😀

Duygu52
Ha işte aradığım bilgi😊 Benim normalde günüm 4 Nisan. Ama belki çekebilirim diye bugün atmye gittim ve çekemedim. Yarın çekebilirim o zaman.

Benim cmts denk geliyo bugun gittim lakin yatmamiş ayın 4 de ödeme gunu yarin hesaba gecer bilgisi olan yardimci olurmusunuz tsk

Pluvia
18 yaş altı aylığı yakınları alıyor diye biliyorum

[FONT=Raleway]18 yaşından küçük engelli yakınlarına aylık bağlanabilmesi için kanuni velisi olan anne ya da baba başvuruda bulunabilir. Boşanma durumunda velayetin verildiği kişi tarafından mahkemeden alınmış olan velayet belgesi ile başvuruda bulunulabilir. Bununla birlikte, engelli ile aynı hanede ikamet eden, fiili bakımı gerçekleştiren ve velayet belgesi bulunan herhangi bir yakını da aylığa başvuru yapabilir.[/FONT]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt