Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim normal maas gunu 8 inde ama yardım daha erkenmi yatcak yani.dogum tarihi sonu 3

CNN Türk de alt yazıda sürekli geçiyor hatta ptt şubeleri kapatacakmış

busbus Odemesi cumartesiye gelenler cuma aliodu yeni bisey cikarmadilarsa tabi

Bu Arada yogunluk olan yerler kapatilmis diger subeler yogunluga gore bakicaklarmis ben yarin tenha bi yer buluyum yada 8 de kalkiyim kart bendede sansa

Bakanligimiz tarafindan odemesi yapilacak 1000'er TL tutarindaki odemelerini almayanlara Cuma, Cumartesi ve Pazar gunleri adreslerinize ulastirilacaktir. Bu nedenle 3 gun sureyle evlerinizden ayrilmadan odemeyi teslim almaniz gerekmektedir. PTT'lerden odeme yapilmayacaktir. Evlerinizden ayrilmadan evlerinizde bekleyin.

Oglak265
Her taraf degilki hocam yogunluk yasanan yerlere ikinci bir plana kadar kapatma gelmis bu haberin kaynagini atarmisiniz

ben en iyisi telefondan gorunur gorunmez baska hesaba havale ediyim

Oglak265 benle babam engelliyiz ikimizde engelli aylgı aliyoruz babam bugun normal maaşini aldi 1000 tl yardim parası vermediler benimde ayin 4 de maaş gunum cmt denk geliyo ptt musteri temsilicini aradim 1000 tl yardim icin adiniza yardim cikmamis dedi acaba gunu gelmeden gözukmuyomu yardimci olabilirmisiniz tşk

Benim ödemem 8 nisan normalde 2 saat öncesine kadar merkezi yardım görünmüyordu sanırım yarın ödeme olabileceği için göründü ki herkezde görünmediği bilgisini aldim... doğum yılının son rakamı sanırım bu merkezi yardım ödeme konusunda rol oynuyor

Benim maaş günümde cumartesiye denk geliyor..ptt maaş kartım var umarım oraya yatar kendim çekerim ATM'den.
İnş Yarın çekebilirim
Birde PTT Şubeleri kapatılıyorsa Bankalarda kapatılacaktır..
Demek ki Evde Bakım Maaşı Alanlarda bankalardan değil kolluk kuvvetleri tarafından evde elden alacaklar maaşlarını..

[SIZE=2]1000 ve 537 lira edevlette gözüküyor.
benim sonu 3[/SIZE]

Benimde Sonu 3 ama 4'ünde ödenecekmiş
Hatta dün öğlen ptt'deki memur pazartesi çekersin demişti..inş yarın yani cuma günü çekebiliriz

EYVALLAH.
Yani tüm Türkiye'deki PTT Lee kapatılmıycak dimi, bu arada benim PTT kartım var 4 ünde çekicem PTT ler kapatılsa bile kartımla çekibilirim herhalde

süleyman bulut
PTT ler kapatilicak ama ben kartımla çekebilirmiyim

Yamanc

Valla hocam simdi baktim yogunluk olan kapatilicak ama acik olanlarda vermez heralde cumhurbaskanligi bildiri yayinlamis 81 ilde polis jandarma bekci 5 is gunu icinde evlere getiricekmis senin kartin var sen kartinla cekersin ben sabah erken gidicem alabilirsem yazarim buraya

Cnntürk hala alt yazı geçiyor yarın sabah saat 10:00 itibariyle evlere teslim edilecek diye... kısıtlama olmaz ise kart ile çekilmeye bence engel yok

" Son dakika haberi: PTT şubeleri geçici olarak kapatılacak "
https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberi-ptt-subeleri-gecici-olarak-kapatilacak-41485221

" İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak olan 1.000 liralık yardımın, yarından itibaren evlerde teslim edileceğini duyurdu.

Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi' ile duyurduğu, koronavirüs salgını nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelere 1.000 lira nakit sosyal yardımı, yarın 10.00'dan itibaren ailelerimize evlerinde teslim edeceğiz. PTT'ye gitmeye gerek yok." ifadelerini kullandı. "

benle babam engelliyiz ikimizde engelli aylgı aliyoruz babam bugun normal maaşini aldi 1000 tl yardim parası vermediler benimde ayin 4 de maaş gunum cmt denk geliyo ptt musteri temsilicini aradim 1000 tl yardim icin adiniza yardim cikmamis dedi acaba gunu gelmeden gözukmuyomu yardimci olabilirmisiniz tşk

Maaşı cumartesiye denk gelenler yarın çekebilirlerse(CUMA) ATM'den Buraya yazarsanız sevinirim..Bende Gidip Çekerim O Zaman..
Benim e-devlet ve ptt cep bank hesabım yok yatıp yatmadığını bilemiyorum o yüzden..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt