Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam aleykum arkadaşlar evde 2 kişi engelliyiz babam ve ben ne babama ne de bana yatti 1000 tl neden acaba ne yapmam gerekiyo bilgisi olan yardimci olabilirmi tsk

Brknclk benim şimdi yatmışmı dır yoksa cumartesi günü mü yatacak doğum tarihim son rakamı 3.

@fbamasya
benimkide cumartesi yatacak bekliyoruz

bence pttye git blki onlar bilir

arkadaslar ptt mobil den gorulurmu gece yuklendigi

Güle güle harcayın

Son düzenleme:
Suskun çocuk

Aleyküm selam. 2022 aylığı alanların hesabına yatıyor. Siz 2022 aylığı alıyor musunuz? Bir de doğum yılınızın son rakamına göre Nisan ayının kaçında yatacağı belirtilmiş. Belki henüz günü gelmemiş olabilir sizinkilerin. Sizin doğum yıllarınız nedir, yazar mısınız buradan? Aşağıda ki tabloyu kontrol edin lütfen.

Doğum yılının son rakamı
0 ve 5 olanlar 1 Nisan'da
1 ve 6 olanlar 2 Nisan'da
2 ve 7 olanlar 3 Nisan'da
3 ve 8 olanlar 4 Nisan'da
4 ve 9 olanlar 5 Nisan'da

Apsi babamın 6 sinda alıyoyu du engelli maaşinı benimde 8zinde ayin 4 dunde alcakmişim normal engelli maasimi yani babam bugun aldi normal maaşini 805 tl bişi anlamiş degiliz bu konuda ben 1 saat önce aradim ptt müsteri hizmetlerini yok dedi adina 1000tl para yatirilmamis dedi sabah SYDV aradim bana denen bizlik bişi yok bakanlik karar veriyo dedi acaba ben cmts mi alcam 1000tl yardimi babama yatmadigina göre bana yatmasi lazim degilmi

Acama gunumumu bekleyim tşk

Suskun çocuk

Bir hanede birden fazla 2022 maaşı alan varsa bile sadece bir kişiye bu ödeme yapılıyor olabilir. Buna emin değilim ama sanki sizin durumunuzdan böyle olduğu anlaşılıyor. Babana ödenmiş olsa bugün PTT Atm'den çekebiliyor olmanız gerekiyordu. Şu durumda senin adına yattığını düşünerek doğum yılının son rakamına göre 4 Nisan tarihini beklemelisin. İnşallah o gün 1000TL ile birlikte 2022 maaşını alıyor olacaksın.

Şimdiye kadar yatmasi lazim degilmi yada cmts mi yatcak he bide benim aylik cmts denk geliyo cuma gunumu alcam ptt kartim var buyuk ihtimal yatar degilmi cuma gunumu hesaba gecer yada cuma gece 12 den sonrami gecer hesaba tşk ederim

hayirlisiyle 4 nisan gelsede bekliyoruz
Suskun çocuk

ptt arayi kadina sordum cumartesi yatar hesabiniz oldugu icin dedi yarin bakariz yatmazsa cumartesi yatar

Durum böyle inşllh yatar cmts aliriz kafam karisti bu 2 gundur SYDV soruyom bizlik bişi yok bakanlık karar veriyo dedi ptt müşterini ariyorum oda yok diyo adina 1000 tl yardim parasi cikmamiş diyo anlamadim gitti sadece beklicez cuma artik cmts kafam karistı

inanki benimde kafam karisik banada ptt yok diyor sdyv alirsin diyor

busbus Gece saat en geç 1.30da hesaba düşüyor. 2yi bekleme

Arkadaslar gunu geldiginde bütün engelli vatandaşlar alacak inanın.tereddut etmeyin sıkıntı yapmayın.alcaksiniz

bana gore bu bir kerelik vrriliyor 3 ay vermezler insaALLAH verirler diyimde yinede vermezler

Arkadaşlar suan birlikte türkiyeyiz kampanyasında toplanan paralar ihtiyaç sahiplerine verilecek bu doğru.ve yine engellilere verilecek yardım var ama ne şartta ve ne zaman bunu bilmiyorum

[FONT=sans-serif]elektirik veya sadece kömür yardımı alana veriliyormu[/FONT]

cevap verecek yokmu ya

Kwonmusti

pttbank indir telefona ordan bakabilirsin ben ordan bakiyorum

arkadaslar ptt banki indirin telefonunuda orda bakin emin olun orda gece 2 de gosterir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt