Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bugün sadece maaşı verdiler 1000 lira yardımı vermediler e devlettede gözükmüyor acaba maaşı alıp 2. kere gelip 1000 lira yardımı alanda var mı?

sshad33
Bende aynı durumdayım maaş gelmiş 1000TL yardım yok birazdan gidip pttkart a bakacam inşallah oraya yatmıştır.

evet bende aldım engellı maaası ve 1000 tl
aldım simdı borclara dagıtacam

kimine 1000tl verilmiş kimine verilmemiş bence hane gelirine bakalıp 1000 tl oyle veeiliyor burda bakıcı parası ve engelli parası alıp 1000 tl yardım alan var mı

Şimdi polisi aradım. Benim oturduğum mahallenin bu akşam ve yarın dağılacakmış. Bana ne zaman getirirler demediler. Ama mahallenin dağıtımı bu akşam basliyormus

maaşın hepsinin yardımını getirdiler mi
engelli pRası ve.bakıcı parası alıyon mı

merkezi sosyal yardım 1000tl

e devletde 1000 tl yardımı görünüpde ertesi gün e devletden silenen yardım aldımı bana sadece maaş verdiler

murat6134

Yardimi kimilerine sonradan getirmişler. Engelli aylığı alıyorsanız bir şekilde size ulasacak

evet banada sadece maaş verdiler maaş ve 1000tl yardımı ayrı ayrı alan oldu mu? bugün 1000 tl ödeme günüydü doğum tarihine göre

Arkadaşlar şuan atmden geliyorum para falan yok bana 1000TL evinize getirilecek diye mesaj gelmişti sadace maaşımı getirmişler.

hakanyildiz
İnşallah yarını bekleyeceğim. Ptt müşteri hizmetleri neden çalışmıyor bilgin var mı nasıl bir iş anlamadım şubeleri kapatıyorsun müşteri hizmetlerini neden kapatıyorsun...

İnşallah bir daha eve getirmezler. Böyle olacaksa para mara istemem. Maddi durumum iyi değil ama konu komşunun ağzına laf vermek istemem..

Şimdi 2 tane bekci getirdi 1537 lirayı çok şükür aldım ikisinide

3 gündür bekliyorum hala gelmedi daral, geldi artk dün evmin önünden gectiler baska yere verceklerms bugün byraya yok dediler sacmalardan secmeler yani

normalde dün ödeme günüydü fakat Az önce 2 polis geldi maaş ve 1000 tl yardımı teslim aldım..

hiramm
En geç salı akşamına kadar herkese getireceklermiş

İstorika
Bu corona tehditi geçmezse hep eve getireceklermiş. Işsizlik ve emekli maaşlarda eve gelecekmis

vergi indirimli yaslılık maası

% 50 zıhınsel ozurlu oranımvar vergı ıındırımınden yarararlanarak emeklı oldum ptt den maas almaktayım promosyon odemelerınden yararlana bılıyormuyum eger yararlanabılıyorsam ptt den negıbı talepte buluna bılırım ptt promosyon odemelerı sartları zıhınsel ozurluler veya vegı ındırımınden yararlanıp yaslılık aylıgı alanlar ıcın gecerlımıdır ???

144’e SMS’de yollanıyor fakat üç gündür bi cevap alamadım. Sürekli meşgul zaten

Bugün eve gelmişler ama ben yayladayım engelli maaşımı ve 1000 lirayı PTT karta yaptırmazlar mı ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt