Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benimde aynı duru gece gidip bakacagı saat 01.30 da hesaba geçiyor normelde

evde yoksak nasıl oluyor para hesabamı geçiyor bu konuyu bilen arkadaşlar varmı acaba

@sshat33 teşekkürler yaa içim rahatladı biraz beklicez bakalım
Erdo588 teşekkürler.. beklemedeyiz bakalım

sshad33
Tmm Teşekkür ederim ozaman yarın kesin gelir. Boşuna zahmet ediyorlar yeminle ayrı ayrı onalarda insan keşke ptt kartı olana direk yatsa kartı olmayanlara dağıtsalar.

arkadaslar yarın dahıtıma devam
RKlNFR.png

Arkadaslar bi duyum aldim ne kadar doğru bilmiyom ama diyorlar yardım parası 1000 her ay verilcek diyorlar bu konuda bilgisi olan yardımci olabilirmi iyi gunler

tolg@ berden yapılır bilmiyorum biz kerangi bir talepde bulunmadık kendileri yollladılar.

Suskun çocuk

Şuan böyle birşey yok ancak salgın ne kadar devam edecek bilemiyoruz maalesef, eğer devletimiz uygun görürse bu yardımın tekrarlanması konusunda zaten bir adım atar diye düşünüyorum.

Sosyal yardım 1000 tl

Merhaba arkadaşlar bu 1000 TL lık sosyal yardımdan EVDE bakım maaşı alanlarda alıyomu yönetmelikte yazıyo ama alan varmı ?

Arkadaşlar ptt müşteri hizmetleri, Alo 144 ,Kendi bulunduğum vakıf hiçbirine ulaşamıyorum başka ulaşabileceğim bir yer var mı ya da açık ptt şubeleri var mı merkezler açık mı?

fkrtce

Zaten 1000 TL yardım alan herkese gıda yardımıda yapılcak deniliyor ama şuana kadar gelen giden yok

Emekli maaslarınıda eve getirmesinler artik ya.Herkes farkli farklı bankalardan maas alıyor.Yukarda da kulaktan duyma laf atiyo biri ortaliga eve gelcekmis diye.Böyle birsey olacagini hic sanmiyorum.herkesin emekli maasi bankası ayrı özelden alanda var kamudan alanda var.Bu 1000 tl icin istisna yaptilar boyle konutta ödsmeyi.emekli maaslarının böyle olcagini ihtimal vermiyorum

az önce muhtara gittim annem babam yaşlı bende engelli maaşı alıyom dedim kumanya yazdı

Merhaba ben engeli aylığı alıyorum 1000 TL lik destek paketinden yararlanabilirmiyim bana simdiye kadar gelen bişey olmadı ne engelli aylığımı verdiler ne 1000 tl lik yardım

Arkadaşlar hiç heveslenmeyin Valilikten yada sydv vakfından erzak alamıyor 1000tl yardım alanlar.Ben az evvel vakıfa gittim ve bizzat sordum öğrendim.Engelli maaşlarıda kapıda ödenecek 1000tl yardımla beraber..Ben kapıda ödeme istemedim ama kabul etmiyorlar.Aile bakanlığına yazdım şimdi cimer üzerinden itiraz dilekçesi yazdım.Benim hastalarım ağır psikoz hastaları.Parayi onlara odememlerini yoksa o paraların zayi olacağını söyledim.Ben zaten parayı idare edemedikleri için yasal vasisi oldum onların.Bide ödemeyi onlara yapmaları çok saçma.Ptt kartlarım var dedim oraya yatırın.Ne saçma bi durum bu.Bakalim ne olacak.Bence sizlerde bu duruma itiraz esin birlikten kuvvet doğar

Merhaba ben engeli aylığı alıyorum 1000 TL lik destek paketinden yararlanabilirmiyim bana simdiye kadar gelen bişey olmadı ne engelli aylığımı verdiler ne 1000 tl lik yardım

ben dün 1000 tl aldım bu 2000 tlmi yani 1000 tl daha alcammı arkadaş senin gibi vede bu yardım sürekli olcakmı hastalık boyunca onuda merak ettim

ptt iptal 144 iptal sosyal hizmetler iptal kimseye ulaşılamıyor dün sadece engelli maaşı ve istanbul valiliginden koli geldi vefa 1000 kayıp kimseye ulasamdım için bizim para uçtu herhalde

Bu kapıda engelli maaşı ödemesi çok iyi oldu. Paralar gerçek maaş sahiplerine gidiyor.😀 Ailedeki belleşçilerin zoruna gidiyor

Bu 1000 liralık yardım birkereyemi mahsus yoksa bunun devamı gelir mi acaba

bosuna bekelemeyin maas alıpda yarıdm parasını almayan 1000tl lik sosyal hizmetler görüstüm engelli aylıgı alana verilmiyormuş dedi sadece sosyal hizmetlerden yardım alana yapılıyormuş umut edip beklemeyin boşa maaşımızı altık oturalım asagayı 1000tl üstüne yattı sosyal hizmetler

tolg@
Kurye getirdi erzagi aksama dogru saat 4 gibide maas geldi istanbul gaziosman pasa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt