Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pluvia

Doğum tarihim 82 ve bugüne tekabül ediyor ama bende hala bu yazı var sebebi ne olabilir ?

MAĞDUR.

Doğum tarihi değil tc nin son harfi

Göre başvurcan

Linke tıklarsan görecen

PARDON DOĞUM TARİHİ DEĞİL
Tc KİMLİK NOSUNUN SON HANESİYMİŞ
OKADAR YIRTTIM KENDİMİ KİMSE DE UYARMADI BENİ 😁
Pluvia
Aynı anda yazmışız
Teşekkür ederim :)

Bu 3. Fazda devletten yardım almayıp yeşilkartlı olanlar mı alacak?
Ali_Gs
Yeşilkartlıyım ama hiçbir yardım almıyorum devletten. Alma ihtimalim var mı?

Anneme eve gelecek denilen yardım neredeyse 1 aydır gelmedi??

3 nisan ve 10 nisan gibi adınıza yatırılan 1000 tl eve gelecek diye sms mesajı gelmiş annem pttye sorduğunda görünmüyo demiş ee nasil iş bu ???

hala alamayan var mı??

Ben engeli 1000

Ben engeli biriyim 1000 tl yardım gelmedi neden ptt kart var yatmadı

3. Faz sosyal yardımlaşma vakfı yardımları..?

s.a arkadaşlar bu sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının vereceği 3. faz yardım lar başladı biliyorsunuz tc kimlik numarasının son hanesine göre başvurular alınacak bunun şartları nedir acaba bilgisi olan var mı benim babam emekli acaba bana çıkar mı ??

1000.TL yardım

Arkadaşlar şimdi ben engelli emeklisiyim bana 1000.TL yardım ederlermi ve nereye müracaat etmem gerekir

ibb aracılığıyla vakıfbank kart geldi istanbul da ikamet eden arkadaşlar kart alan oldumu kart boş dolumu diye sormayın :)

lacivert21

Bakanın açıklamasında başvurular kontrol edilip ondan sonra yardımlar yapılacak dendi belirli bir zamanı yok sizin başvurunuzu ne zaman kontrol ederler ne zaman onaylarlar hiç belli olmaz

arkadaşlar az önce yine sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'nın telefonunu aradım müdüre hanımla konuştum 1. Fazda alan 2. 3. fazda yardım alamıyormuş yani bir yardım alan diğerlerinden alamıyormuş 2'de alan üçüncüde alamayacak 1 de alan 2'de 3'ü de alamayacak yani bir parmak bal çalındı ağzımıza haberiniz olsun kimse boşu boşuna ümitlenmesin

MAĞDUR...bu 3.faz için memurlar 4 c liler dışında ki her yurttaşımız yararlanıcak diyor başvuru formu ile??...gerçi forma ulaşılmıyor da bu her yurttaşımız derken onların belirlediği herkes mi acaba ??..bilen konuya hakim birisi varmı acaba??

Ben yarın başvurcam bakım neyin nesi😬

Sürekli engelliyim kac aydır calısmıyorum cevreme bakıyorum kira da evi olanlar bile 1000 tl yi aldı cebine koydu altında ki arabası 30 binlira kira alıyo birde 2 evi var benim icra dosyalarım var hiç malım yok ne gelen var ne giden acık kapıya yazdım iç islerine yazdım valilige yazdım aile bakanlıgına yazdım her gün sabah akşam kahvaltı yapıyoruz kim yazıklar olsun

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pluvia
İlk rapor aldıgımda baglanmıştı sonra kesildi calısıyorum diye şimdi calısmıyorum ev ziyaretleri erteşenmiş diye baglanmıyo

Pluvia

Basvurdum dedimya ev ziyaretleri ertelenmiş ramazan geldi bayram gelecek ondan sonra bekle diyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt