Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar size ya da çevrenizde oldu mu bilmiyorum ama yardım parası verip 3 tane evrak imzalatıp, resim çekiyorlarmış. Babama öyle vermişler. Neyin nesidir bu?

MAĞDUR...bu 3.faz için memurlar 4 c liler dışında ki her yurttaşımız yararlanıcak diyor başvuru formu ile??...gerçi forma ulaşılmıyor da bu her yurttaşımız derken onların belirlediği herkes mi acaba ??..bilen konuya hakim birisi varmı acaba??

Ben sadece sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'nın bana söylediğini size ilettim tabii ki başvuru yapabilirsiniz Benama ben bu bakanları ve siyasetçilerin Allah bir dediğine bile inanmıyorum artık televizyonda reklam yapıyorlar halka gaz veriyorlar ama gerçekte icraat öyle değil kılı kırk yarıyor lar neyse siyaset yapmak istemiyorum ama ben bildiklerim sizinle paylaşıyorum sizlerde bildiklerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim benim günüm cuma Ben de başvur hocam sizler de başvurun ama dediğim gibi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'nın müdiresi hanımefendinin söylediği bir de alanlar 2/3 alamayacak 2'de alanlar 3'te alamayacak böyle dedi kesin konuştu Ben de sizinle paylaştım

MAĞDUR.
dediğin gibi forma giriş edilemıo.
daha önceden 1 ve 2 den faydalananlara açıklmaya göre verılıo ama .1.de alıp bu 3. de başvuran arkadasa daah evvel aldgınız için ödeem edılmeyecek die mesaj gelmıs.kısaca başvuru edılınce bilgi mesajı gelio

E devletden yapılan pandemi destek başvurusunun takibi nsl yapılıyor.takip yapılacak yeri bulamadık.bulan yazabilirmi?

kutup yıldızı
sadece bilgi mesajı var tıklama edıom bi yer açılmıo.hafta sonunun beklemek gerekıo galıba

deathless

:D
muhalıflıgnı gene edıksın.
onların belırledıgı ve bıldırdıgı elbette.onların bildirdiği derken partılı anlamında deil ha.e devletten bakınca şartlar yazıo şartı tutan herkese verilecek.
sayfa açılsa bende baş vuracam.

-mka

Evet kardeşim 1000 lira ile zengin olduk bozdurup harcıyorız onu 1 sene yeter bize

bilmıom.başvuru sayfası açılıncadenıcem.taş atıp kolummu yorulacak.başvurrum çıkarsa parayı çıkmzsa havamı alırm :D

DEVLET 1000 TL YARDIM BAŞVURUSU ŞARTLARI

Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 ve Faz 2 kapsamında verilen 1000 liralık nakdi destekten faydalanmamış olanlar alabilecek.5510 sayılı kanunun 4/A maddesi kapsamındaki kamu işçileri yararlanamayacak.5510 sayılı kanunun 4/C maddesi kapsamındaki memurlar faydalanamayacak.Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan gelir veya aylık alanlar yani emekliler faydalanamayacak.İŞKUR İşsizlik Ödeneğinden faydalananlar yararlanamayacak.İŞKUR Kısa Çalışma Ödeneği’nden faydalananlar yararlanamayacak.Ödemenin zamanı ve şekli değerlendirmeler sonrasında açıklanacak.

-mka bana çıkarmıki mka

Evdekilere bakıyolarmı bundada gene😆

İşsiz güçsüz evdeyiz baba bakıyor

Arkadaşlar şartlara takilmayın,siz yine de başvurun. Çıkarsa alırsınız, çıkmazsa da yapacak birşey yok😊

iyi geceler arkadaslar,ben çalısıyom ama eşim çalısmıyor. eşime kriterler uyuyor.acaba basvurabilirmiyiz onun adına ? evde 2 kişiyiz

-mka...hocam için harbi fesatmış yaa,yukarıda allah var parti falan aklımın ucuna dahi gelmedi onların belirlediği derken yoksul ihtiyacı olanları belirlemek açısından sormuştum oysaki!!
işte dediğimiz de bu bizim kişi kendinden bilir işi derken kendi düşüncelerinizi sanki biz de öyle düşünüyormuşuz gibi gösteriyorsunuz herkese,ama allah a şükür benim içim rahat allah biliyor beni kul bilse ne olacak!
demiştim ya karşıt görüşden cevap vermeye değecek bir mka bir de klavyetör var diye??...sen de değmezmişin hocam...allah a emanet ol kal sağlıcakla.
emrecix..hocam e devlet de sayfa açılırsa hem kendin hem eşin için doldur gönder çıkarsa zaten şansınadır..ama tabi eşinizin çalışmadığını belirtin tabii ki..

deathless çok tesekkür ederim.aynen öle yapayım.şeyden çekindim kocanız çalısıyor size verilmez derler mi acaba diye sordum.saol hocam

1ve 2fazda sosyal yardım parası alanlar var mı? aranızda

evde olmadımızdan ötürü toplam iki fazda yardımı alamadık bizi bulamamışlar hangi günde teslim aldınız?
polis geliyormuş alanlar bir açıklasın saygılar

toplamda her faz için ayrı 1000er lira diye duydum

bu durumda yardım alma hakkımızı yitirmemiş olmalıyız dimi? ihtiyacımız var çünkü evde yoktuk

eve gelen yardım parası dışarı çıkma yasağının olduğu zamanlarda veriliyor mu?

ben bir çok yere başvurdum 5 kuruş alamadım son umudum bu 3. faz Allahın hakkı 3 tür demişler inşallah bu sefer alırız bin lira benimde çok ihtiyacım var ... :( :(

Nerden kontrol ediliyo pandemi

Son düzenleme:
engelliyardımı

benengelliyim
1baz1000tlaldım
2bzyok
3bazverirlermi
saygılar

yok 3 fazın sadece birinden alabiliyorsun, bir ihtimal bu 3 faz bittikten sonra bayrama doğru tekrar verebilirler belki 1. faza

eşimdeengellibendeengellim
eşimdebuyardımıalamazmısaygılar

bir hanede 1 bir kişi alabiliyor, 2-3 tanede hak eden varsa bile bir haneye 1 yardım oluyor, ama ikametgah adresiniz farklı olursa ikinizde alırsınız, ayrıca bu 1000 tl dışında yardımlarda var onlara başvur e-devletten ve muhtarlıklardan başvuru yapılıyor

neyi ve nasıl arastırıyolar acaba muhtac mı değilmi diye

deathless
:D
[FONT=sans-serif]muhalıflıgnı gene edıksın.[/FONT]
[FONT=sans-serif]onların belırledıgı ve bıldırdıgı elbette.onların bildirdiği derken partılı anlamında deil ha.e devletten bakınca şartlar yazıo şartı tutan herkese verilecek.[/FONT]
[FONT=sans-serif]sayfa açılsa bende baş vuracam.[/FONT]
benm bu esajımdan fesatlık anlamıssın ya daha ne dıım ben.dıkkat edersen.sana şaka amaçlı takılmak için yazdım ve gülme smilesi yolladımyok senın dediğin gibi olsaydı o gülme değil kızma smileyi olurdu.onların bildirdiği derkende partılı partısız herkesın dahıl oldugnu yazmsım ve şartı tutan herkes alacak demsım .eger bu laflarım fesatlıksa .ve cevap verılmeye degmkyecek biriymişim vay be.kafede çok mesajım var kızdıgm kişilere bile böle bi laf etmedım.öyle olsun.canın saolun.

seyfil
1000tl harici nasıl yardımlar var ? hanedeki kişi çoksa 1000 tlyi kişi sayısına göre mı verilir?
evde yoktuk bu alamamamıza engel değil dimi? parayı teslim etmeye gelmişler evde yoktuk

yok 3 fazın sadece birinden alabiliyorsun, bir ihtimal bu 3 faz bittikten sonra bayrama doğru tekrar verebilirler belki 1. faza

sen bu şekilde mi aldın paranı?

Bizim arkadaşa sosyal yardım bilgilerinde kaymakamlık adresi yazıyor diğer yardım yazıyor anlamını bilen var mı? ödeme yerleri ve bilgileri boş..

hatta bunlar yazıyor :

Yardım Türü Yardımın Fayda Sahibi Yardımın Hak Sahibi Başvuru Tarihi Son Ödeme Tarihi Son Ödeme Miktarı Son Ödemenin Durumu Yardımın Durumu Toplam Ödeme Tutarı Vakıf Bilgisi
Diğer Merkezi Yardım CEM ***** CEM ***** - 295 ****** 22/04/2020 - - Başvuru - ODUNPAZARI-ESKİŞEHİR Arifiye Mh. 2 Eylül Cd. PTT Başmüdürlüğü Binası Kat :4 Tel No: 02222302181

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt