Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

PTT hesabından aktarma yapmadan çektiniz demi halk banktan denedim bugün çekemedim

Sukriye
Halkbank ziraatbank ve Vakıfbanktan çekliyor ben dün akşam ziraat bankası atm sinden çektim

Ben çekemedim hala anlamadm

Bütün bankalardan denedim para gözükmüyor

Bu ay yine geleceklermi kapı ya yine.yardim alinionuz imza atın diye.

Serberos
Bizim komşu da 6.da alıyormuş hep engelli maaşını şimdi hâlâ görünmüyor,, bunun için nereyi arıyorduk arkadaşlar bilen varsa yazsın lütfen kadın rica etti bi arayıp sorayım,, inşallah kesilmemiştir

Ben hala aile destek ödemesini çekemedim bu konu hakkında bilgisi olan varmı

Aktarma yapmadım biraz zor oldu 7 sefer kartı çıkarmadan denedim sonunda parayı verdi sizde deneyin 4 ten sonra giderseniz daha Iyi olur

144 dü yada sosyal yardımlaşmayı arayın bilgi alabilirsiniz

Engelli aylığı icin

Hane ziyareti dediğiniz ziyaret mektubu bırakmışlardı o mu yoksa Sydv ayrı geliyorlarmış hangisi acaba

tolg@

Evet kendileri geliyorlar yardım türlerini sayıyor siz seçiyorsunuz ve elektrik doğalgaz abone numaralarını alıyorlar. Kömür ise yardım başvurusunu yapıyorlar. Sizin hakkınızda sorular soruyorlar aylık gelir aylık harcamanız ve pazar harcamanız internet faturanız v.b.

[FONT=sans-serif]Kaynak milliye gazetesi[/FONT]

[FONT=sans-serif]AİLE DESTEK PAKETİ ÖDEMELERİ YILBAŞINDAN ÖNCE YATAR MI?[/FONT]

[FONT=sans-serif]Cumhurbaşkanı Erdoğan, 26 Aralık Kabine sonrasında yaptığı açıklamda [/FONT]Aile Destek Paketi[FONT=sans-serif] ödemeleri için tarihi verdi: ''Aile destek programı ödemeleri [/FONT]yılbaşı[FONT=sans-serif] öncesine çekiliyor.'' dedi.[/FONT]

[FONT=sans-serif]Bakan Derya Yanık ise daha önce sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızdan gelen talep üzerine, Aile Destek Programı ödemelerinin yeni yıldan önce hesaplara yatırılması için çalışmalara başladık." ifadelerini kullanmıştı.[/FONT]

Arkadaşlar merhaba, bir yıldır bana aile destek programı sosyal yardımı PTT hesaba şu tarihte yapacaktır diyor gidip soruyorum "0" TL gözüküyor diyorlar? 0 TL yardım ne demektir bilen varmı? Görev gereği önceki 7 yıl Bursa'da kirada oturan bir engelli çalışandim. Emekli oldum babamın yanına istanbula geldim ama babam bile kira alıyor benden ve emekli maaşı malum. Ne diye yardım yapılmaz.?! Ve ne diye 0 TL yardım yapıldı ne demek???

Ben engelli raporu alabilirmiyim. Sağ kalcada platin var protez olacak. Sol vacakta tibia ya fibula grefti oldu yani 13cm.lik tibia kesildi. Enfeksiyon olduğu için o bölgeye danslı fibula takıldı ilerde rapor alabilirmiyim acaba

Üst Alt