Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Tek akıllı sensin bizde boşuna bekliyoruz.karta yatmamış işte vezne veriyor.Cinsmisiniz siz yaa

matsuyama

Ben bu güne kadar hiç pttden almadım, bende hep ziraatten çektim, ilk defa aktardım oda gelmedi daha

Şimdi ziraati aradım para falan yok, e devlette de görünmüyor artık, noldu şimdi kara deliğe mi gitti bu para

matsuyama
Ben dün akşam ziraat bankasından çektim para da kesmediler

Losdy
Ben dün aktarma yapmadan direk ziraatten çektim para kesmediler

Aile destek yardımını benim gibi başka bankaya aktaramayan var mı ödeme görünüyor ama aktar dediğimde e-devlet üzerinden kurum ödemesi bulunmamaktadır diyor

ARZU NUR YILMAZER
Aktarma yapmadan dün ziraatten çektim sen kartı iptal etmiştin sanırım yeniden çıkart istersen aktarma ile falan uğraşma ( halkbank ziraat vakıfbanktan ücretsiz çekebilirsin (devlet bankalarından )

eyupaktas98

O kartla belediyeden su indirimi yine belediyeden 200m2 kareye tek ev için emlak vergisi muafiyeti toplu taşımadan ücretsiz yararlanma gibi imkanlar sağlıyor ...

Ya bu sosyal yardımda tanıdığı olan yokmu adam akıllı bir bilgi versinler bize, bu nedir arkadaş ya, her ay aynı işkence

Yemin ederim kadın olmicaktım ki arayıp ana avrat sövecektim,, Allah belasını versin hepsinin dünden beri bi parayı aktaramadılar,, yıl olmuş 2022 ama biz hâlâ 1700lerdeyiz

Para sosyal karta aktarıldı yazıyor kartımı takiyom bankanız ızin vermiyor diyor ptt çok kalabalık engelli maaş günlerine denk getirmeleri çok kötü hâlâ çekemedim ptt kurumda para gözükmüyor

Dün yatırdılar.az önce kapıyı kıracak gibi biri vurdu.sydv gömleği olan biri,sosyal yardım alioooooon diye bagirio,cumhurbaşkanından mektup var ve imzanı alaxagiz dediler😃 tüm mahelle duydu 950 TL yi😃

Dün yatırdılar.az önce kapıyı kıracak gibi biri vurdu.sydv gömleği olan biri,sosyal yardım alioooooon diye bagirio,cumhurbaşkanından mektup var ve imzanı alaxagiz dediler😃 tüm mahelle duydu 950 TL yi😃

Dalgamı geçiyorsun ciddi misin 😂

Bizede geldiler sorular sorup imza attırdılar doğalgaz desteğine başvuru yapabilirsiniz dediler mektup bırakıp gittiler

Geldiler alacaklı gibi.cumhurbaskani yazı yazmış mektup.sizlerede gelir bugün yarın.

Geldiler alacaklı gibi.cumhurbaskani yazı yazmış mektup.sizlerede gelir bugün yarın.

Amaç nedir yani?? Zaten aile destek paketini 2aydır alıyoruz, gelseler ilk başta gelirlerdi,, bu ne için, du tahmin edeyim oy toplamak için dimi,, bakın yardım yapıyoruz falan 😂

Ben ilk defa yardım aldım.muhtemelen seçim için geldiler.ama mahelleye bagirmasalar iyiydi😃

karta yattığı yazıyor ama ptt kartına erişemedim hiçbir atm den hep hata verdi

Arkadaşlar engelli aylığınızı e-devlet üzerinden banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz ancak ptt yi arayarak sosyal kartınızı kapattırmanız gerekyior daha sonra e-devlet üzerinden ptt üzerinden verilen kurum ödemeleri bölümüne giriceksiniz ödeme başlangıç tarihinde hesabıma aktar düğmesine bastığınızda kendi iban bilginizi girin ve 1 iş günü içinde paranız yatıyor ben öyle yaptım ptt ile uğraşamam tabi 5 ₺ kesiyorlar :)

eyupaktas98

Engelli maaşı için demiyorum, aile destek paketi için söylüyorum dün aktarma yaptım daha gelmedi,, onu çekmem için verilen kartı iptal etmedim, şimdi nolcak,, para görünmüyor hiç bir yerde

Alacaklı gibi geldilerse kovalayacaksın,ben kovaladım valla)) güldürdün beni.

Aile destek paketi için gelir hesabına kira gideri dahil ediliyor mu?

Arkadaşlar 2022 maaşı bağlanırken kirada oturanlar için gelirden emsal kira bedeli düşülüyor destek paketinde de hesaplama aynı mi bilgisi olan varmı

Yarın ptt ye gidicem bu kartı niye verdiniz diye soracam madem işlem yapamiyoz karta ne gerek

Engelli maaşı bağlanırken kira gelirden düşüyor son kapsama engelli maaşı da bu yardim için gelire dahil edilmiyor ama hesaplama yaparken yine bunda da kira gider sayiliyormu bilgisi olan yokmu

sistem çöküyor pttmatiklerde 6 milyon yüklenince, afyonda bende alamadım veznedende vermiyorlar, burada bir arkadaş ziraatten çektim yazmış ordada olmadı başka ziraatten çeken varmı

Barda5

Valla TADP 2. Defa red yedim bu hane yardımına yakın zamanda başvuru yapmıştım ondanda red yedim gelen kişi ne diye geldi neden her ay para verilecek dedi anlamadım sanırım şov yapıyorlar

arkadaşlar neden maaşınızı ve diğer yardım ları ptt den çekmeye çalışıyorsunuz elinizdeki sosyal karlarla tam 17 bankanın atm lerinden paranızı çekebilirsiniz vakıf halk ve ziraat bankalırın dan komisyon alınmıyor ben maaşımı ve diğer yardımları bankaların atm sinden çekiyorum

Ben hala neden bu para aktarma işi ile uğraştığınızı anlamıyorum.

PTT kart ile neredeyse tüm bankamatiklerden parayı zaten çekebiliyorsunuz. (Ziraat ve Vakıfbank) komisyon almıyor.
PTT şubesine gitmenize zaten gerek yok.

Aktardım hesabıma geçmedi, param nerede, 2 gün oldu hala aktarım olmadı gibi şeylerle uğraşarak neden kendinizi yorup sinirinizi bozuyorsunuz ben gerçekten anlam veremiyorum.

Hesabıma aktar butonu çıktı diye kullanmak zorunda mısınız ya...

Üst Alt