Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Yarına kaldık bakalım,, oda yarın yatarsa inşallah

Alamadım
Ptt kurum ödemelerinde 950 tl var
Ama hesaba aktarılacak ödeme yok diyor
Sabahtan beri hiç giremedim sisteme şimdide girdiğimde boşuna girmişim
Sizin yapacağınız işe lanet olsun

sabah git ptt ye,hem interne heabı aç,hemde ödemeni al...üzülüm sana yiiaaa ufff :(

Lanet kuruma girilmiyor iyi bir hecker lazım sonsuza kadar kilitleyecek lanet olsun böyle sisteme verilen yardıma içine itler sıçsın

aşağıdaki tabloda yer alan çocuk sayılarına göre;

Hanedeki Çocuk Sayısı

Aylık Destek Tutarı (TL)

1-2 çocuklu hanelere

350

3 çocuklu hanelere

450

4 çocuklu hanelere

550

5 ve üzeri sayıda çocuklu hanelere

650

350 ile 650-TL arasında değişen tutarlarda ek ödeme gerçekleştirilecektir.

Hak sahiplerinin ve hanelerinin sosyoekonomik durumlarında Aile Destek Programı hak sahipliğini etkileyecek nitelikte değişiklik olduğunun sistem ya da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından tespiti halinde söz konusu destek programı ilgili hane için durdurulacak olup bu şekilde desteği durdurulan hanelerin ihtiyaç sahipliği durumunun yeniden tespiti halinde Aile Destek Programı yeniden başlatılacaktır.

Bunun yanında Aile Destek Programı başvurusu reddedilen kişilerin sosyoekonomik durumlarının değişmesi ihtimaline istinaden kişilere söz konusu destek programı kapsamında yeniden başvuru yapılması imkânı tanınmıştır.

bak kardeşim önce bir düşün bir komyonun var ve taşıma kpatisesi 20 ton ama sen ona 100 ton atmak istiyorsun ve senin komyon pert oldu işte bu sistemde öyle oluyor aynı anda 1 minyon insal sisteme girmek isterse sistem kendini güvenlik için kapatır çünkü server daki yük kaldırmaz yani ana sunucular kendini kapatır ve bizlerde sisteme giriş yapamayız

Günaydın çilekeş kardeşlerim dün bu saatten beri bekliyorum ziraatime geçmesini hâlâ para yok ortada,,
Bu arada 2çocuklu lar ne kadar alıyor şimdi zamlı olarak yani

ARZU NUR YILMAZER
Neden öyle seninki bilmiyorum akşam aktardım biraz önce de ptt müşteri hizmetlerini aradım eft olmuş dedi ne zaman hesabıma geçer dedim mesai başlayınca geçer ordaki işleme bağlı dedi yani havale başaralı olmuş parayı hesaba gönderdikten sonra kurum ödemelerine baktigimda ödenecek kayıt bulunamadı diyor senin destek parasi yatmıştı degilmi

ibrahim118

Seninki 9.30 dan sonra geçer.
Bende bilgilerde 950 tl var ancak aktar dediğimde aktarılacak kurum ödemesi yok diyor

Hesaba neden aktaramıyorum anlamadım
Ptt mh aradım
144 aradım
Varoşlar hiçbirseyi bilmiyorlar

ARZU NUR YILMAZER

Onun süresi var karta aktarılıyor dicem ama sizin kart yok,, ilginç bir şey yemin ederim ne türlü hata ararsan var bu sistemde

Losdy

Yarına kadar bekleyeceğim hallolmazsa yarın mecburen PTT'ye gitmek zorunda kalacağım bu konudaki en büyük arzum PTT'ye bir daha gitmemekte ama lanet olsun bir şeyi tam yapsalar zaten dişlerimi kıracağım yazıklar olsun böyle sisteme sistemsizliğe

ARZU NUR YILMAZER
Teşekkür ederim inşallah hesaba gecer 9.30 'dan sonra keşke senin işinde olsaydı ptt ye gitmeyecegim diye seviniyordun olmadı üzüldüm valla kendimden biliyorum o durumu canın sağolsun inşallah gitmeden işin hallolur

Bu destek paketiyle ilgili gelir hesaplamasında emsal kira bedeli gelirden düşüyor mu bilgisi olan varmi

Bakalım keyifleri ne zaman gelipte yatırırlar benim parayı da,, zamanında yazar kasa atan bi adam vardı ya, bende verdikleri parayı alıp öyle yapasım var, verem ediyorlar insanları verene kadar

Ziraat müşteri hizmetlerini aradım para hesaba geçmiş şükür valla isterim bütün arkadaşların işi olsun ptt kuyruğunda insanların hor gözlerinden uzak olarak işleri olsun

Görünen o ki maalesef yarın PTT'ye gideceğim İnşallah yarına kadar hesaba aktaramama durumu gerçekleşir daha doğrusu olumlu yönde problem çözülür

Amin inşallah aktarma işin gerçekleşir gitmene gerek kalmaz piskolojimizi alt üst etti kaç gündür sistemin düzensizligi

hayat böyle bazılarına kahır bazılarına huzur hayatta yüzüm gülmedi iki yakam bir araya gelmedi çok da isyan ediyorum günaha batıyorum yaşayabilirsen yaşa dünyanın adaleti bu elden bir şey gelmiyor

benim anlamadığım neden ptt ye gidiyorsunuz ptt sosyal kartıyla tüm devlet bankalarının atm lerinden işlem ücreti almadan paranızı çekebilirsiniz bana en yakın ziraat bankası ben ptt sosyal kartımla ziraat atm sinden çekiyorum paramı

Üst Alt