Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Aktardık bekliyoruz gelmesini sabahtan beri

Losdy

Benimki yatmış ama ptt kuruma gurip aktaramıyorum bu ne yoğunluk arkadaş
Cb dun reklamıni yapti herkes şuan e devlette

ARZU NUR YILMAZER

Hiç sorma ya bende sabah baya uğraştımda girdim ama daha ondan sonra giremedim,,, not: şuan girebildim para görünmüyor demekki aktarılacak,,, devamlı sayfayı yenile hata verdikçe

Ptt sosyal karta yatmıyormuş bizim bolu da,annemin kimliği ile vezneden aldık..Ptt ye gitsin alamayanlar

Ptt kuruma giremiyorum
Sabahtan beri kanser ettiler............ğŸËÅ“¡ğŸËÅ“¡
selam bir arkadaş şöyle yazmış...
[FONT=sans-serif]
(Ptt sosyal karta yatmıyormuş bizim bolu da,annemin kimliği ile vezneden aldık. .Ptt ye gitsin alamayanlar [/FONT]
[FONT=sans-serif]demiş )[/FONT][FONT=sans-serif]

Bende akşam sosyal kartımla ptt ye ya da ziraat bankasına gidip çekmeyi düşünüyordum nasıl bir iş anlamadım kafam karıştı
Bu da sizin daha önceki yazdığınız Arzu Nur hanım ç[/FONT]

Çorba oldu iyice,bişey yapacaklar onuda beceremediler..imkanı olan ptt vezneye gitsin.

yıldırım1
Saçmalık değil mi bu o zaman bu kartı neden bize verdiler sonuçta sosyal yardım kartı ?

Arkadaşlar Aile destek paketi yardımını ptt sosyal kart (Üzerinde pttkart ön yüklemeli yazıyor ) ile çeken varmı ? boşuna akşam ptt ye yada bir başka banka atm sine gitmeyim diyorum

Ben şimdi atm den geliyorum para hesapta yok Yarın ptt nin yolu göründü artik

Aile ve Sosyal Hizmetler BakanlığıTürkiye Aile Destek Yardımı08/11/202208/05/202300Ödemeniz 4349147825154488 numaralı sosyal kartınıza aktarılmıştır.
[FONT='inherit']

Ödemeniz 4349142......5488 numaralı sosyal kartınıza aktarılmıştır. anlık şu an açıldı saat 16,36 da
Hesaba aktar diyorum [/FONT]
[FONT=&quot]Hesabınıza aktarabileceğiniz bir kurum ödemesi bulunmamaktadır. sabah 1450 yazıyordu karta aktarıldı diye mi 0 gösteriyor tutarı acaba ?[/FONT]

Barda5

karta aktarıldığı için başka bir karta aktaramazsin evet karta aktarıldığı için 0 gözüküyor

Bu saat oldu daha hesabıma aktaracaklar Nalet gelsin ya valla bıktım her ay aynı şeyler,,,

Barda5

kartlara sıra sıra aktarılıyor bazılarının yarına kalacak yetişmeyecekmiş senin yetişmiş

Hesaba aktar diyorum Hesabınıza aktarabileceğiniz bir kurum ödemesi bulunmamaktadır.

Kartina aktarildiysa çeke bilirsin sosyal kartinla

Sabah 6.45 de kartima aktarildi 7.30 da atmden xektim gecen sure bekleme suresi degil o an baska isim vardi ve sosyal kart ile cektim hem maas hem destek paketi

Sosyal yardımda görünüyo ptt kuruma giremiyorum

Sosyaldima bosuna bakiyorsunuz ptt kuruma bakicaksiniz kartina aktarildimi diye

Az önce Sosyal Destek ödemesini PTT kart ile çektim. e-devletten PTT sistemine tüm gün giremedim, risk alıp PTT matik'e gittim para yatmış. Önceki 3 ay ayda 550 yatıyordu, bu ay 1.100 yatmış ve çektim bilginize.. şehir Aydın merkez.

Bugün ilkkez ptt kuruma girebildim
Ve lanet olsun ki hesaba aktarilacak ödeme yok diyor olduğu halde 😡

Bugün ilk kez girebildim ve ödemeniz bulunmuyor diyor olduğu halde Allah belasını versin bunların vereceği yardım lanet olsun
Sana katılıyorum lanet olsun böyle düzene güya ptt kapısında kuyruk beklemeyecektik sabin köründen beri telefon elimde ptt kurum ödemelerine girmeye çalışıyorum arada bir giriyorum hesaba aktar devam diyorum hata hata lanet olsun başım ağrıyor telefona bakmaktan gözüm bozuldu

çünkü daha ödemen yatmadı ondan aktaramiyorsun yardim alanların yarısının yattı yarısının hala yatmadı yarına kalabilir dedi PTT çalışanları

Ptt allah bir derse ona inanin onuda bildiginizden gerisi bos egitim 0 yeni cikan ozelliklerin hicbirini bilmiyor 😂

Üst Alt