Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

arkadaslar ben vakıf atmden paramı cektım.para kesmedı.21.25

cuneytdj

Kaynanam köyde oturuyor, orada hiçbir bankanın atmsi yok ziraate de borcu var o yüzden kullanmak zorundayız yaa... Herşeyi siz biliyorsunuz zaten, kadın rahatsız yaşlı her ay adanaya gelip bunlarla mı ugraşacak yattı mı yatmadımı belli değil, okuma yazması da yok, ben yardımcı oluyorum işte.

Bugün 3.gün para falan yok, Allah kahretsin sizi inşallah

Şimdi aradım pttyi, aktarma gerçekleşmemiş, e ben yaptım oldu diyorum yok sistem sorunlu karta atmış diyor,, şimdi kart kadında, zavallı işi gücü yok kalkıp gelecek oradan buraya, ayıptır yav ayıp ayıp

Arkadaşlar, kartı takıyoruz bankanız işlem için izin vermiyor falan yazıyor neden? Ayrıca para kartta kalsa sıkıntı olur mu? Ne zamana kadar kalabilir

Ziraatten yapıyorsanız benimde aynısı oluyordu vakıfbank 'ın atm sinden çektim sizde ordan deneyin

Almıyor vakıf bank halkbankası ziraat bu bankalar komisyon almiyor

Sorunuzu geç gördüm çekebildiniz mi parayi

ibrahim118
ödeme gününden önce geçmez diye biliyorum 7 kasımsa ödeme ayın 7 sinde geçer sanırım

Eğer sosyal kartın varsa ziraat vakıfbank atm sinden çekebilirsin

Evet sosyal kartım var bulunduğum ilçede PTT ATM arızalı yarın ziraat ten deneyecem teşekkür ederim verdiğiniz bilgiye

Barda5
Havale olmayacak işleme izin vermesi saçma değilmi

Ptt sosyal karti olmayanlar onceden havale islemi yapa bilir lakin odeme gunu gelmeden havale gerceklesmez 7 odeme gunu ise siraya alinir ve 7 de aktarim saglanir

Ptt sosyal karti olmayanlar onceden havale islemi yapa bilir lakin odeme gunu gelmeden havale gerceklesmez 7 odeme gunu ise siraya alinir ve 7 de aktarim saglanir

Karti olanlar 7 den once havale yapamaz ve eft olmaz 7 de eft yapilabilir

BitiGen
Ben hesaba aktarımı kullanamıyorum. Sosyal karta aktarıyor direk. Ödeme gününden önce deneyince aktarılacak tutar yok diyor.

Düne kadar e-devletimde ulusal hane ziyareti yardımı ve başvuru yazıyordu kaldırılmış. Nedenini bilen ya da başına gelen var mı acaba?

Böyle memleketin böyle sistemin Allah belasını versin artık ya, sabahtan beri gitmediğim atm kalmadı yok vermiyorlar para, ne engelli maaşı ne yardım

BitiGen
Ben hesaba aktarımı kullanamıyorum. Sosyal karta aktarıyor direk. Ödeme gününden önce deneyince aktarılacak tutar yok diyor.

Bunun sebebi gede hesabinza aktarildigi icin karti iptal ederseniz eft olur veya gece 12 densonra hemen EFT yaparsaniz kartiniz yerine baska hesaba aktarirsiniz lakin islem ucreti kesiliyor 4 lira eyer sadece eft kullanicam derseniz sosyal kartinizi iptal ediniz ve işlem ücreti vermemem icin ptt bank hesabi acin farkli bankaya isterseniz 4 lira kesilir

Zirat vakıf tan destek ödemesi çekilmiyor halk bilmiyorum

Ben sabah 9 da cekdim halk bankdan yogunlukdan kaynakli sistem gidiyor genelde her seferinde suan durum nedir bilmiyorum

Üst Alt