Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

merhaba OturanBoğa sen bu bakırköyü bu kadar çok övüyorsun ama ben hiç memnun değilim. neden dersen 1 benim hastalığımı takip eden doktor benim hastalığım için ne oran yazdı nede hastalığımda kullandığım ilaçları diyetleri ateşlenmemi kilo kaybetmemi not aldı ben bunları neden yazmıyorsunuz dediğimde bana biz yazamıyoruz buna heyet karar veriyor diyor işin saçma tarafı benim hastalığım ülseratif kolit hastalığı ve bu hastalığın uzmanı gastro bölümü heyette benim hastalığa en yakın dahili doktor ona hastalığımı anlattığımda oraya sevk ettim ben anlamam diyor. ve nasıl oluyorsa benim hastalığımdan anlamayan heyet bana /25 oran veriyor sizn durumunuz belli hangi hastaneye giderseniz gidin size verilecek oran odur zaten bunun Bakırköy sağlık kurulu ile alakası yok. önemli olan işine geleni görüp işine gelmeyeni kulak kapamak sırtını dönmek değil ben Bakırköy sağlık kuruluna güvenmiyorum tavsiyede etmiyorum doktor değil diktatörler ordusu var orda

Bende ordan aldım raporu 2011'de randevu almak tam bir işkence .

Bakirkoy sadi konuk hastanesi saglik kuruluna internetten randevu alamayan engelli arkadaslar internetten kolayca randevu alinmasi icin bilgi tecrubemden yararlanmak isterseniz bana forumdan ulasin

bu bakırköy ruh ve sinir hastanesi degilmi sadece her bıranş varmı

Bakırköy sadi konuktan heyet randevusu almak isteyen arkadaşlara

Arkadaşlar sadi konuktan heyet randevu alma sistemi degiştigi icin heyet günleri olan p.tesi.salı.perşembe.cuma günlerine randevu artık sadece pazar günleri saat 20.00 de istediginiz bir gün icin alınabiliyor.ama randevu almakta cok zorlaştı .bu konuda size kolay randevu almanız icin tecrübemi aktarmak istiyorum.

pazar günü saat 19.50 de beah hastane sitesine giriyoruz. saglık kurulu randevu al kutucuguna tıklıyoruz. acılan sayfaya t.c no tlf no güvenlik no yazarak randevu sayfasına yönlendiriliyoruz. randevu sayfasında randevu alınacak gün ile ertesi gün arasında sürekli bir ileri bir geri yaparak gidip geliyoruz. Saat 20.00 oldumu saniyelerin önemini bilerek randevu alınacak tarih üzerine tıklıyoruz.randevu saat secip randevuyu kayıt ediyoruz.
Asıl bilmeniz gereken en önemli nokta saniyelerin cok önemli oldugunu aklınızdan cıkarmayın yoksa başkası sizden önce davranıp sectiginiz randevuyu alır.

saglık kurulu randevü

merhaba arkadaşlar bakırköy sadi konuk araştırma hastanesi saglık kurulundan randevü almak istiyorum internet sayfasından alamıyorum bende uyku apnesi şikayet var agır derece uyku testine girdim kronik prostatit hastayım 10 yıldır 2 bacagımda hafif derecede venöz yetmezlik başlangıcı var bacak agrımdan iş yapamaz hale geldim iki göz hipermetrop gözlük kullanıyorum bu hastalıklardan yüzde kaç alabilirim

Sağlık kurulu Randevu

Bakırköy Dr.Sadi konuk eğitim ve araştırma hastanesinden sağlık kurulundan randevu alanlar varmı acaba nasıl alındığına dair bilgi almak istiyorum çünkü pazar günü saat 8 de alındığı sölendi ancak saat 8 den bi kac dk önce baktım kapalı olarak gösteriyordu saat 8 de ve sonraısnda baktığım da ise dolu olduğunu görüyorum ve kac haftadır böle sizden bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.

hastanenin arşiv odası nerde acaba bilen varmı ?

Sayın OturanBoğa hocam. Ben yatis yapan hekimim tarafından heyete sevk edilecegimi öğrendim. Heyette benim muayene olduğum hoca mı olacak yoksa oran değerlendirmesi başka hekim tarafından mı yapılır. Bunu denk getirmek ve sorunsuz olarak raporu alabilmek için heyetle ilgili ne yapmami onerirsiniz teşekkür ederim

Merhaba,

Degerli tavsiyesiniz icin cok tesekkurler,bugun tam sizin dediginiz sekilde 19.45'te bilgisayarin basindaydim aynen dediginiz gibi yapmaya calistim. Randevu sayfali acildi Bos:20 yaziyordu tikladim ve aninda onume gelen saati sectim onay verdim fakat bana bu randevu saatinin alindigini soyleyen hata mesaji geldi.

Baska saatleride denedim ve cidden en fazla 10 saniyede tum tarihlerdeki randevularin tamami bitmisti. İnsanlara eziyetten baska hicbir sey degil,buradan randevu almaya calisirken bil engelli insanlari bir yarisa sokuyorlar. Randevu alan kisileri imkansizi basardiklarindan dolayi tebrik ediyorum :)

arkadaşlar merhaba,
Öncelikle hepinize geçmiş olsun. Ben de bu hastaneden heyet randevusu almaya calısıyorum ama 3 4 haftadır pazar günleri 20.00'dan 10 dk önce girip denememe rağmen alamadım. Tıkladıgım her gün için " ......tarihinde alinabilecek randevu kaydi bulunamadi. Baska günleri deneyiniz." diyor. Hangi tarihe tıklarsam tıklayayım bu yazıdan baska bir sey cıkmadı. Böyle bi sey yaşayan var mı acaba?

7 ay önce başka bir hastaneden heyete girdim %29 oran aldım. Ülseratif kolit, ankilozan spondilit ve akciğer vereminden. Bakırköy'deki doktor ilçe sağlık müdürlüğüne gidip rapor yenileme için başvur dedi fakat arkadaşlar direk hastaneye gidip rapor için başvurabileceğimi söyledi. Sanırım yenileme istediğimde tekrar hakem hastane ile de uğraşacağım. Sizce nasıl hareket etmeliyim? Lütfen yardımcı olur musunuz....

çok iğrenç ve dandik doktorları ile meşhur bir hastane bir kere rapor çıkardım gitmez olsaydım iğrenç bir yer doktorlar kalitesiz kaba sizi dinlemezler bile

Ben anneme ilk defa rapor almak için müracaat ettim randevu almakta zorlanmadım ikinci gün alabildim. randevu almadan önce de annemin her rahatsızlığı ile ilgili tetkikleri sırayla yaptırmıştım, skolyoz kemik erimesi kardiyoloji dahiliye tahlil tetkikler tamamdı alzhimer ve parkinson için ruh hastalıkları hastanesinde tedavi görüyoruz. zaten ilaç raporlarımız vardı. bir sunum dosyasına tüm hastalıkları ile ilgili tek tek poşet dosyalara evrakları yerleştirip üstlerine etiket yapıştırdım. etiketlere de hastalıkların isimlerini yazdım. bir sürü evrak olunca içinden birşey ararken hepsi karışıyor. sabah 8,30 da ordaydık. bu arada anneme 10 gün öncesinde tekerlekli sandalye almıştım ayakta birkaç saniyeden fazla duramadığı için fizik tedavi doktoruna görünerek. muayenelerde çok zorlanmadık. astım ve kardiyoloji ile ilgili dahiliye doktoru sevk etti karşı binaya gidip orda da muayenemizi olduk. sadece astım için sft testi yapıldı ve sonucu hemen verdiler. öğlen 12 olmadan hepsi hallomuştu. c bloktaki doktorların hepsi sisteme yazıyor bilgileri biz bir şey görmüyoruz ne verdiğini bilmiyoruz. sadece kardiyoloji için karşı binaya gittiğimizde dr yazdığı kağıdı bana verdi. annemle kapıdan çıkınca baktım ki ef oranını 60 yerine 65 yazmış yanlışlıkla. ve %20 vermiş.geri dönüp doktora hatayı söyledim düzeltti ama oran açısından fark olmadığını söyledi.oranda değişiklik yapmadı. ama nedense raporda %30 verilmiş. şaşırdım görünce.
Heyet için saat 14 te gelmemizi söylediler. o saatte ordaydık ilk önce annemin ismi okundu. annemi tekerlekli sandalyeyle odaya soktum. bütün dr bize baktılar içlerinde biri tamam dedi gidebilirsiniz yarın 16 da raporunuzu almaya gelin. ertesi gün eşimi gönderdim raporu aldı. toplam %93 vermişler. odaya girdiğimizde ortopedi doktorunun ilgiyle baktığını farkettim. muayene olurken ne için istediğimizi sordu. ben de anlattım 7 senedir annemin bizimle yaşadığını, hastalıklarının çok olması nedeniyle çok sık doktora gittiğimizi sabahları taksi bulmakta cok zorlandığımı söyledim. ayrıca annemin hiç evden çıkamadığını çok sıkıldığını söyledim. bolu ve bursa da akrabaları var gitmek istiyor ama götüremiyorum dedim. tamam dedi o da bişeyler yazdı ekrana.torakolomber skolyozdan %15 vermiş fizik tedavi doktoru osteoporoz gonartrozdan %25, dahiliyeci tansiyon ve hipotirodiden %19 , astım% 20, kardiyoloji %30, noroloji demans +parkinsondan %70, göz doktoru katarakttan %15 vermiş toplam %93 olmuş. annem 76 yaşında.
velhasıl ben de OturanBoğa gibi zorlanmadım alırken.
bu arada resim istemediler orda çekiyorlar. rapor ücreti olarak 200 tl ödedim.

50 gündür randevu alamıyorum ne yapmam lazım

merhaba 50 gündür bakırköy dr sadikonuk eah randevu almaya çalışıyorum sağlık kurulu ne telefonlara bakılıyor ne maillere cevap veriliyor acaba farklı hastane isteyebilirmiyim ilçe sağlık müdürlüğünden ne yapabilirim bu konu hakkında

ben mhrs den almıştım randevuyu. gece 12 den bir kaç dk önce denemeye başladım ve aldım. başka türlü alınıyor mu bilmiyorum.

o hastanenin kendi hastası olursanız süper bir yer ben 2 sene önce beyin kanaması sebebi ile yattım sadi konuk da, aldığım 3+3+3 raporlar tedavi süreçlerim fizik tedavilerim heyet günleri vs..herşey çok iyidi benim için,ki şu an da erken emekliyim hastalığım sebebi ile..sgk nın kıllanıp da kontrole çağırdığı bazı yerler hastalar var ya o konuda da çok sağlam bir hastahane kanısındayım doktorlar da millete öyle beleş raporlar verip de bir usulsüzlük olacağını pek zannetmiyorum burda..

istanbul sadi konuoglu diyorsunuz mashar osman neresi oluyor bunlar aynı yerdemi anlamaya çalışıyorumda biri anlatırmı bana

evet aynı lokasyon içindeler sadece poliklink yerleri doktorları farklı,işleyiş prosödür heyet vs..aynı yerdeler..

deathless bakırköyde oluyor degilmi bunlar başka hangi bölüm var orda mashar osman psikiyatri oluyor galiba ünlü bakırköy diş hastaneside varmı

diş hastanesi çamlık zuhuratbaba tarafında..

tezels

merhaba hala alamadım randevu 60 gün geçti dediğniiz gibi 12 de sürekli deniyorum 182 arıyorum ayrıyetten ama randevu çıkmıyo siz ne zaman aldınız acaba randevuyu

tezels
yok 3-4 gün denedim açılmadı ben bu hastaneden randevu alamıcam galiba anlaşıldı 3 ay randevu gelmez mi ya talep oluşturdum birde..

sshad33

mobil telofonuna mhrs uygulamasını yükle ve saat 16:00 da tam dene 182 ve internetten gece 00:00 açılan randevu günü mobil uygulamada 16:00 da açılıyor

ben kendim sadi konuk hastanesinde 3 yıldır takipli hastayım ama samatya osmanbey polikliğinden randevu alıp rapor aldım şuandada maluliyet için muracatta orayı yazıp gene gün aldım

samatya osmanbey poliklinigi çok memnun kaldım gerçi tahliklerde bir karmaşa var gibi ama doktorlar çok ilgili

Beylikduzu

teşekkürler aldım randevu gittim bu arada rapor alacak olanlar süresi bitenler varsa dr.sadikonuk hastanesini öneririm sistem yapmışlar öyle kapı önünde sıra olmak yok isminle çağrılıyorsun polikliniklere zaten hepsi 1 katta olduğu için 12 ye kadar çalışıyorlar ama 12 ye kadar 3 saatte 8 doktor bitirdik normalde 3 gün felan sürerdi sürdü daha doğrusu önceki raporlarımda bağcılar eğitim araştırma drsadikonuğun eski hali her kapıda 30 kişi olurdu.

Bugün annem bu hastahanede heyete girdi. Annemi çağırdılar ve sadece kendisine bakıp "Çıkabilirsiniz. Sonuçları yarın 16:30'da e-devlet'ten alabilirsiniz" demişler. Başka bir şey söylememişler. Acaba bu olumlu bir durum mu olumsuz mu tam anlayamadım?

Üst Alt