Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Banka çalışanı kim var?

Demir attım

Bende varım .. 98 hazirandan beri özel bir bankanın sistem operasyon bölümünde çalışıyorum .. 8)

BANKACI VE ENGELLİ ARKADAŞLARA SIRF MERAK VE BİLGİ AMAÇLI BİR SORU YÖNELTMEK İSTİYORUM.NASIL GİRDİNİZ BANKAYA..İŞKUR ARACILIĞI İLE Mİ?YANİ GERÇEKTEN İŞKUR'A VERİLEN İLANLARLA İSTİHDAM EDİLEBİLİRMİYİZ.VE SEÇİM YAPARKEN NEYE DİKKAT EDİYORLAR.CEVAP VERME ZAHMETİNE GİREN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Ben DenizBank dayım kemalcakir19 ..İstanbul damısınn ..

ceyhun İSTANBUL / ESENLER ben seninde İSTANBUL da oldugunu gördüm neresi

lady_aylam işe ilk girdigimde rahatsızlıgımdan habersizdim. Gerçi şimdide hayatımda bişey değişmedi.. kemalçakır19 ist/mecidiyeköy deyim ..

Memet Çakar bende citibankta calışıyorum hangi subesinde çalışıyorsun sen

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır forma girmiyordum. Bende bankacıyım Atatürk' ün kurduğu Türkiyenin en büyük özel bankasında çalışıyorum. Bu sıralar bankalar özürlü eleman alıyor işkurun sitesinde görebilirsiniz. Ama bankaların yüksek maaş verdikleri sanılıyo bu birkaç banka dışında yanlış bir düşünce ama özel sektördeki işlere ve maaşlara bakarak genede iyi sayılır.

selam musti iskur sitesinde hangi bölümde gördün ben baktım simdi ama göremiyorum link verirsen bizde bakarız tesekurler

Evet Arkadaşlar
yeni işimde 1. ayımı doldurdum

bende bankacıyım diyebilirim artık :)

Bende özel bir bankanın Bireysel Kredi ve Risk departmanında çalışıyorum :eek:)

ozgurse

:lol: ozgurse bişi söylemek
istiyorum niye çalıştıgınız banka larınızın isimlerinizi Söylemekten çekiniyorsunuz özgür olun herkez kimin nerde çalıştıgını bilsin belkide aynı bankada çalışıyoruz yada aynı bankada çalışan başka biri var dimi
Tesekurler

Re: ozgurse

kemalcakir19' Alıntı:
:lol: ozgurse bişi söylemek
istiyorum niye çalıştıgınız banka larınızın isimlerinizi Söylemekten çekiniyorsunuz özgür olun herkez kimin nerde çalıştıgını bilsin belkide aynı bankada çalışıyoruz yada aynı bankada çalışan başka biri var dimi
Tesekurler

Herkes çalıştığı bankanın adını söylemek veya söylememekte de özgür ama dimi ?

ozgurse haklısın ama eger çalıştıgın bankanın adını söylemeyeceksen buraya bankacıyım demene hiç gerek yok ..................???

kemalcakir19' Alıntı:
ozgurse haklısın ama eger çalıştıgın bankanın adını söylemeyeceksen buraya bankacıyım demene hiç gerek yok ..................???
O senin kendi düşüncen

Çalıştığımız bankanın adını söylememekte elbette özgürüz kemalcakir19. sorduğun soru içeriği itibariyle biraz tehlikeli. isteyen elbette söyleyebilir ama herkesede hangi banka diye ısrarla aynı soruyu sorman bence manasız.

gülcancım. bankaya geçtiğini bilmiyordum canım. hayırlı olsun inşallah.=)
bu arada yeni bankacı ve iş değiştiren tüm arkadaşlara hayırlı olsun diyorum.

bir arkadaş sormuştu nasıl bankacı olurum diye. arkadaşım ben, işkura üniversite mezunu olarak kayıtlıydım. bankam beni oradan sınava çağırdılar 2003 dü sınavı ve mülakatı kazanıp işe başladığımda.

görüşmek üzere =)

Bende özel bir bankada 5 yıldır çalışıyorum,

bende özel bir bankada çalışıyorum.ben daha yeniyim.5 hafta oldu.

Bir sorum olacak Banka emeklileri iki maaş mı alıyor

biri ssk digeri özel sigorta maaş ı diye duydum İşbank a sında çalışan birisi emekli olmuş iki maaş alıyormuş İşbank a özelmi yoksa tüm bankalar için gecerlimi bu iki maaş durumu acaba bilgisi olan varmı

Teşekürler

bende bankacıyım arkadaslar. operasyondayım.
ama finansbank a gırmek ıcın ugrasıyorum.
fınansbaklı varsa , işleyiş ile ilgili bir kac sorum olacak ?

Sizlere inat bende bankacı oldum.YAKINDA BENDE BİR BANKA KURUP SİZLERİ BENİM BANKAMDA ÇALIŞTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. :D :D :D [/b]

Bu sitede ne çok bankacı var yaaaa,bu ne pozitif bir ayrımcılık 8) :D
Apranax' Alıntı:
Sizlere inat bende bankacı oldum.YAKINDA BENDE BİR BANKA KURUP SİZLERİ BENİM BANKAMDA ÇALIŞTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. :D :D :D [/b]
Aman ne güzel oldu Apranax :D
Yahu kaç bankazedeye Allahın her günü icra yağıyor, hep o kredi kartları yüzünden ay birde şirin şirin, cazip reklamları yok mu bankaların memura şöyle kredi imkanları(kefilsizzzzz :shock: ) chip para,ekstra bonus ve daha neler neler.... :?
kanmayalım arkadaşlara bu bankalara,aman ha.Ha tamam çalışıyorsunuz bankada ama kimsenin günahına grimeyin öyle zorla kredi kartı falan çıkarttırmayın,kredi çekmeleri için fazla ısrarcı olmayın arkidişler,please :wink: Bir banka reklamında yine iyiler mutlaka kazanır diyor,sizlerde iyi bankacı,vicdanlı bankacılarsınızdır diye düşünüyoruz, öylesinizdir inşallah :roll:

Sevgili Minevra vallaha hiç bir bankacı kimsenin kafasına silah dayayıp kart satmıyor. :D .Harcama yaparken kimse bişey demiyor.Hatta cebinden kredi kartını çıkarırken bile adamın havasından yanına yaklasılmıyor.yani kredi kartı olan insan bunu ödemeyecek gibi harcama yapmasa inan en iyi dostun.düşünsene gecenin bi vakti paraya ihtiyacın oldu o saatte kim sana para verir.Olaya birde bu gözle bak derim :D

Üst Alt