Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Banka çalışanı kim var?

erhannn

maaşınız baya düşükmüş, banka diyince daha yüksek olacakmış gibi geliyordu bana...

Suret

herkez aynısını düşünüyor bankacımı o 5 bin maaş :))) ahh nerde ofis desdek yetkilisiyim ben maaşım net 2500 tl + 450 yemek parası var oda yemek kartına yuklenıyor

Banka işlerinde ne işler yapıyorsunuz bende basvurmayı düşünüyorum maaşları ne olur

Engelli banka çalışanı performans düşüklüğü sebebiyle işten çıkarılır mı ayrıca performans düşüklüğü sebebi teknik evinde internet olmaması dolayı olduğu için sorumlu tutulur mu

[FONT=sans-serif]Merhaba Meslektaşlarım :)

Ürün ve kart operasyon ( Kredi Kart satışı değil :) )[/FONT]

yanımda benimle aynı işi yapan aynı yıl işe giren kişiden sırf engelliiym diye yarı maaş aldığımı öğrendiğim anda istifa ettim.sene 2007 .hala aynı haksızlıklar devam etmekte.

Vakıfbanklılara selam olsun.. :))))

(90801299):p 12 yıllık eytli hürgeneral person..

12. yılım. özel bir bankada şube operasyoncusuyum. yakın zamanda umuyorum emekli olurum. stres kaldıramıyorum. emeklilik sonrası ne meslek yaparım bir fikrimde yok. hakkımızda hayırlısı.

Koca bir 12 yıl maşallah dile kolay, benimde 10.
yılım ve mesleğimi seviyorum iyi ki bankacıyım diyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: m32t
Üst Alt