Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Banka çalışanı kim var?

sonu cılık

----------

sonu CILIK ıle bıten hersey zorrr

Bende özel bir bankadan Erken emeklilik hakkından faydalanarak (%40+özürlü)
yeni emekliyim.

konyada özel bir bankada 5 yıldır çalışıyorum selamlar.

5 yıldır bende bankadayım..kararverdim bırakmaya daha sakin relaks iş isityorum..:mad::mad:

AKBANK büro memurluğu için görüşmeye çağrıldım
gittim form falan bakalım sonuç ne olacak önlisans mezunuyum
Kabul edilsemmi edilmessemmi sizlerin yazdıklarını okuyunca soğudum bea:(

arkadaşlar ben şu an denizbank genel merkezinde mali işler grubunun uluslararası raporlama bölümünde çalışıyorum ve halimdende , işimdende çok memnunum çok şükür...

üç ay önce beni işten çıkardılar!!! işe girmeden önce sicilimi pek araştırmamışlar galiba! benim önceden bir kaç bankayla sorunum olmuştu!!! kredi ve kredi kartı borçlarımı iki sene işsiz kalmamdan ötürü ödeyememiştim. doğal olarak işe girdiğim zaman borçlarımı kapatabilmek için kredi talep ettim 6 ay beni oyaladılar ve sonra deneme süresi başarısız deyip işten çıkardılar :(( ALLAH'tan kredi ve kredi kartı borçları yeniden yapılandırıldı af çıktı... işbankası,finansbankası sağolsun borcumu yasadan faydalandırıp çok düşük taksitlerle ödeme fırsatı verdi!!! Ama citibank yardımcı olmadığı için 150 liralık borcumu üç,dört aydır ödeyemiyorum!!! kim bilir o da kaç para olmuştur! şu an hacize gelse evimde televizyon ve bi kaç koltuk dışında bir de eski bi dolap var! olmadı borcumun karşılığı yatarız :) gerçi bankanın benim hapiste yatmamdan ne geliri olur bilmiyorum ama! sonuç şu ki; bir insanın sıkıntılı olduğunu bilerek işten atan ve o insanın evli çoluk çocuk sahibi olduğunu bilen 300 lira işsizlik maaşıyla borçlarını ödeyip evini geçindirmek zorunda kalacağını bilen bir işletme onun sorunlarını gidermeye yönelik hareket etmeyipte işten çıkarması nasıl yorumlanabilir?????:(

bende bankacı olmak istedim ama hiç bir zaman olamadım. çünkü okuduğum lisans bölümünü bankacılık için uygun bulmadılar........:(

bende bankacı olmak yolunda ılerlıyorumm ınşallah olacammm

herkese yeniden merhabaaa

ne çok meslektaşım olmuş ve inşallah isteyenler olacak.
evet zor zanaat ama bir arkadaşın da dediği gibi hangi meslek grubu kolay para kazanıyorki..devlet memurluğu dışında. memur arkadaşlar kızmasın belki onlar göevlerini tam olarak yerine getiriyor ama günde 10 dk çalışıp bütün gün boş oturanlar var, şahidimm

gelelim bizim mesleğe. 10 yılı bitirdim hatta bir ay sonra inşallah 11 yıl bitecek. uzaman asistan olarak görev yapıyorum.inanılmazzzz yorucu ve meşakkatli. yaşayan bilir. sabır ister, kibarlık ister yani kısaca fedakarlık ister ama işimi seviyorum. bazen hatta sık sık diyelim, çıldırma noktasına geliyor insan ama işini sevmek önemli. neler yaşanıyor bir bilseniz. bunları akıl hocalığı yapmak için değil, elbette yeni arkadaşlara bir nebze olsun fikir vermesi açısından anlatıyorum. kaldıki, beni yanlış anlamak için bekleyen birsürü insan var biliyorum =)))

ben siteye artık çook çok az giriyorum. ama lütfen anlatın burada işin zorluklarını, güzel yanlarını. bir çok bankacı adayı arkadaşın biraz da olsa fikri olur böylece.
neler yaşadınız ilginç, onu da anlatın. gülümseyelim. keza buna ihtiyacımız var =))
hoşkalınnn..........

Herkese Günaydın Bankacı meslektaşlarım,

ya ben merak ediyorum cog cevremden dyuyorum. bankadan emekli olanlar iyi maas aldıgını söylüyorlar, sizce öyle mi ? 1000 TL nin altında mı Üstündemi alıyorlar :)

Bende bankacıyım özel bi banka

slm dostlar bende 5 yıldır ingbanklıyım.bende memnunum işimden

şunu söylemek isterim engelli kadrosunu tamamlayan ve engelli kadro açığı kalmayan tek bankadır.

ben işkur aracılığı ileişe girmiştim

bende bir bankacı adayıyım bankaya girebilmek için zorluk çektinizmi peki sınavlar mülakatlar hakkında bilgi lütfen :(

ben bankayı tavsiye etmiyorum pek bir bankacı olarak. yorucu ve nankör bir meslek
4 senedir çalışıyorum ama boşta durmaktan yine iyidir tabiki

Kim ister orda çalışmayı;) önce iyi bir düşünmek lazımmmm:p

hayalim

aah ah hayalimdeki meslekti bankacılık fakat biraz kekeme olduğumdan olmadı bankaların sınavlarını yüksek derecelerle geçtim fakat hafifi kekemeliğimden almadılar şimdi mebte memur oldum çok şükür.ama hep aklımda bankacılık var iktisat mezunu olduğum için illaki müşteriyle diyaloğa sokmak şart değil dedim(kekemeliğim nedeniyle)arka planda bir işede razıyım dedim ama şu anki işimdende memnunum..

Bende 3 aydır kamu bankasında çalışıyorum ve ortam süper allah herkese nasip etsin.İş sıkıcı olsa bile bulduğumuza şükredelim işitme engelli oldugum halde operator biriminde çalışıyorum zor olsa da allah razı olsun arkadaşlarım yardımcı oluyor.:)

Bende özel bir bankada operasyon destek elamanı olarak işe alındım. Yaşım 39 ve emekliyim SGDP ile istihdam edileceğim. Tekstil, Medya, Havacılık deneyimlerimden sonra bankacılık.

3 yildir kamu bankasindayim ve isimi seviyorum. Bireysel Krediler yetkilisi :)

aylık 12bin lira ödeme yapıyorum bi bankaya bi nevi bankaya çalışıyoruz :)

banka çalışnları kadrolu devlet memuru deilmiş banka istediği zamn atabliyormuş işten bnde yni duydum

aslan_55 ben Ziraat Bankasi personeliyim evet kadrolu devlet memuru degiliz ama istedigi zaman da isten cikarma gibi bir durum soz konusu degil. Yuz kizartici bir suc, zimmete para gecirme bu ve benzeri bir suca karismadigin surece banka isine son vermez

Üst Alt