Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Banka çalışanı kim var?

minerva, en yakın arkadaşı BANKACI olan birinden bu tür kelimeleri duymayı hiç beklemiyordum inan. mantıklı olduğunu biliyorum. reklam kampanyalarının sadece insanların dikkatini uyandırmak için yapıldığını ve gerçekten iradesine sahip birçok insanın da bankalar aracılığıyla geleceklerini daha hoş, yaşanılabilir hale getirdiğini unutmayalım lütfen.

sen harcamanı aşmış olabilirsin niceleri gibi. kızmış olabilirsin bankalara ama senin düşüncelerini bütün insanlara genelleyemeyiz değil mi?

bunu herkes bilir. ne derler:

"Ayağını yorganına göre uzat." anlamak için akıl gerekmiyor bile. çok basit :)

merhaba bende izmir de citibank ta çalışmaya başladım... daha yeni 3 gün oldu... bankanın içine girince ortamın ve çalışma şeklini anlamaya başladım... herkese iyi çalışmalar

Bende Bankacıyım.Tanışmak isterim diger arkadaşlarla hatta aynı bankada çalışan bir arkadaşım daha varmış.Başka CITIBANK'lı var mı ? :))

izmir hatay citibankta 20 gün geçti yavaş yavaş alışıyorum işe ortama... aynı bankada veya başka bankalarda çalışan arkadaşlar varsa işyerinden mailleşebiliriz... iyi çalışmalar

selam arkadaşlar, bende İşbankasında genel müdürlükte menkul kıymetler müdürlüğünde çalışmaktayım.

halealcicek' Alıntı:
Bende Bankacıyım.Tanışmak isterim diger arkadaşlarla hatta aynı bankada çalışan bir arkadaşım daha varmış.Başka CITIBANK'lı var mı ? :))

Hangi Citibanktasınız ümraniye sanayidekimi?

evet bende yaklaşık 8 aydır bankacıyım, daha doğrusu finans sektörü çalışanıyım

merhaba arkadaşlar artık bende bankada çalışıyorum eski işimi bırkatım bankayı tercih ettim. :)) özel bir bankada şubede görev almaktayım.

zavallı bankacılar kervanına yeni arkadaşlar eklenmiş. yeni kurbanlar mı demeli acaba :)

hayırlı olsun herkese.

bende müşteri hizm. danışmanıyım. terfi etmek güzel ama bankacılık beni 10 yıldır yoramadı müşterinin 6 ayda yorduğu kadar. :?

hayırlı olsun tekrar herkese :)

aman allah bozmasın işim cok guzel harika gidiyor :) ben cok memnunum eski işim ararmıymı diye hep düşndüm ama malum eski işimle aynı üçreti alıyorum ortamımı harika ve sürekli egitimler alıyorum.. yenibirşeyler ögreniyorum..
garanti bankası sanırmı banka sektöründe egitim veren bir banka
aranızda garanti olanvar mı ?

meraba

Merhaba Bende Bank ASya Da Tahsildar olarak calısıyorum. hemde kısa sürede yukselme sansınız var tabi ki performansa göre. cogu bankalar sanırım engelli olanlara bu fırsatı vermiyor bunun farkndayım. Yerimden Cok memnunum. Allah Herkese Gönlüne göre versin.

çalıştığımız kurumlar

1996-1998 yılları arasında genç bir birey olarak genç Pamukbank ta çalışmıştım. Kendi isteğimle istifa ettim.1999 yılından bu yana İ.S.K.İ G.o.paşa teknik şefliğinde çalışıyorum.
Her meslekte olduğu gibi bankacılıkta da işini sevmek gerekiyor.Ben sevemediğim için istifa etmiştim.Şu an çok mutluyum.

Bizim bankada (İş Bankası) Yükselme sınavla oluyor.ben 2 hafta önce şeflik sınavını (servis yetkililiği) kazanarak yükseldim.iş Bankasında böyle bir ayrımcılık yok.

bank asyanın farklı bir prosedürü olabilir. benim çalıştığım bankada da böyle bir ayrımcılık yok. nitekim, birkaç ay evvel yükselme sınavıyla terfi ettim.

başarılar herkese...

ANADOLUBANK Tan bden ceyhan.bankacılık hem guzel hemıde yorucu zamna ve zamana gore değişiyo işiniz... :oops:

ceyhaner 54. hayırlı olsun kardeşim .Senide bankacı yaptık .Başarılarının devamını diliyorum.

bende markette çalışıyorum işte sabahtan akşama kadar herkes şaşırıyo bu saate kadar çalışmama ama işte hayat ne yapacaksın

ya delikanlıbankacı cok tşkler.o gun senınde vaktını caldık.tam ANADOLUBANK a gırdım sozleşme ımzaladım hcsb sı aradı 3 hafta sonra mulakata muhakkat cagırdı hatta ik ındakı personel bankadakı ozel numarasını verdı.cevap beklıyoz dedı ama arayamadım numarayı kaydettıgım yerı unuttum.hem zaten gıdemezdım.malum sözleşmem.herkese gorevınde basarılar delıkanlı bankacı operasyon bolumundeyım yemegımı yemeye beklerım.byess..

ceyhaner54 kardeşim ne mutlu sana ve bana .Bu siteye üye olmamın sebebi bu.biz girdik bir yere kendimizi kurtardık.fakat sadece ben yokumki biz varız milyonlarız.dayanışma yapmamız gerekli.Ziyaretine gelmeyi istiyorum.

merhabalar. tamam abi buyur gel.hafta ıcı saat 12:00 12:30 arası boşum.ogle yemegını beraber yerız umranıye beledıyesının yanında anadolubanktayım beklerım.0216 521 53 39-45 nolu hattan bana ulaşabılırsın.dılek ve temennılerıne katılıyorum ıyı calısmalar.
SAYG..

bankacılık

slm ben bankacıyım 2000 yılından bu yana..

bankacılık ile ilgili sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım. özel bir bankada operasyonda çalışıyorum..

banka çalışanı

MERHABA BENDE 19 YILDIR KAMU BANKASINDAYIM AMA BILDIĞINIZ PARA BANKASI DEĞİL YATIRIM VE PROJE BANKASI :D

Merhaba, bende 9 yıldır bankacıyım . Daha önce özel iki bankada çalıştım , son çalıştığım banka ise Kamu.

tum bankacı arkadaslara SPK SINAVINDA basarılar.(gırecek olanlara ):)

????????????
ARKADAŞLAR BANKALARDA ÇALIŞAN BAYA ARKADAŞIMIZ VAR GALİBA ÇOK GÜZEL DE..
ÇALIŞAN ARKADAŞLAR İŞE GİRİŞ SÜRECİ HAKKINDA KENDİ TECRÜBELERİNİ YAZARLARSA, BANKADA ÇALIŞMAK İSTEYENLER İÇİN (BENİM GİBİ) ÇOK FAYDALI OLACAK,

İŞKUR UN SİTESİNDE ENGELLİLER İÇİN BANKALARIN VERDİKLERİ İLANLAR BİLDİĞİMİZ GİBİ.. BU İLANLARA ONLİNE BAŞVURU YAPTIĞIMIZDA BU BAŞVURU VE ÖN YAZILAR DİREK O ŞUBEYE İLETİLİYORMU????
DİĞER SORUM İSE İŞ KUR ARACILIĞIYLA O ŞUBEYE ŞAHSEN Mİ BAŞVURU YAPMALIYIZ? ŞAHSEN BAŞVURMALIYSAK MÜDÜRLE Mİ GÖRÜŞMELİYİZ??????
SİZ NASIL Bİ SÜREÇTEN GEÇTİNİZ YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
BEN 4YILLIK İŞLETME MEZUNUYUM BU BANA KATKI SAĞLARMI?
HOŞÇAKALIN

bankası arkadaşlar çoğalmış. bu sevindirici ama yeni girenlere, "Allah yardımcınız olsun" demeden geçemeyeceğim. bizler alıştık. ben 10 senelik bankacıyım mesela. iyisiyle, kötüsüyle ve çoğu zaman zor şartlar altında çalışmaya alışacaksınız zamanla inşallah. :)

restless arkadaşım senin sorularına gelince,
burada da birkaç kez anlatmıştım sanırım,yineliyim.
işkur'a kaydımı yaptırdım. 4 yıllık kamu yönetimi mezunuyum. kayıttan bir süre sonraki, bazen bu süre epey uzayabiliyor, beni bankamın insan kaynakları müdürlüğünden aradılar. adımı işkurdan aldıklarını söyleyerek bankanın engelli kadrosunu doldurmak amacıyla personel almak için sınava çağırdılar. sınav salonuna geldiğimde benim gibi bir salon dolusu engelli personel adayı arkadaş olduğunu gördüm. bundan sonrası sınavı ve mülakatı kazanmak aşamaları...

tekrar başarılar diliyorum yeni bankacı arkadaşlara. bankayla ilgili işlemsel bir soru olursa, ben de yardıma hazırım. 1 yıl kadar bireyselde görev yaptım. şimdi iş akış servisindeyim. :)
başarılı ve huzurlu bir iş hayatı diliyorum hepimiz için...
hoşkalın...

Üst Alt