Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Banka çalışanı kim var?

garanti bankası emeklisi var mı arkadaşlar..

Selam Gençler.. :) bende 4 yıldır kamu bankasındayım taşeron güvenlik olarak..dün akşam 2 aydır geciken temettülerini aldılar şu an hepsi çok mutlular...kıdemlerine göre 1800 liradan başlayan 2400 liraya kadar uzayan maaşları var..sorulduğunda bana sen bizden fazla alıyorusn diyorlar benim mayış da 2300 gayme.. :p ama 4 ikramiye 3 tane de ikramiyeye yaklaşan prim aldıklarını hiç sözylemezler..ya da yılda bir 3 ikramiyeye yaklaşan temettü (kar payı) aldıklarını kimselere söylemezler...aman kimse duymasın :)))) ortalama mayışları 3000 liranın bayağı üzerinde..özlük hakları çok iyi..ne yapın yapın Kamu Bankalarına girmeye bakın...

Benim merak ettiğim, bankalar çalışanlarına haksızlık yapsalar haklarını yeseler dahi bu konuyu kamuoyuna ulaştıran herkesin haberdar olmasını sağlayan kişi bankaların itibaının zedelenmesi suçunu işlemiş mi oluyor? eğer öyleyse bu nasıl bir adalet sistemidir tarif edebilecek varsa yazarsa memnun olurum.

uzakyol bu konuyla ilgili bı ton dava ve emsal karar var, internette sorgulatirsan hemen çıkıyor. Kolaylıklar dilerim:)

merhaba 5 yıldır özel bi bankada çalışmaktayım

bende 2014 den buyana vakıfbankta çalışıyorum gayet mutluyum bankacılık yorucu bir iş ama zevkli isteyen herkese nasip olur inşallah bende ilk girdiğimde her gün şükrediyordum :)

bana kıredi verecek banka arıyorum ....mudur varmı burda banka muduru

bankacı arkadaşlarım bir şey soracaktım .bu ay içinde enflasyon farkı belli olacak ve zam yapılacak ya banka kredi faizlerinde artış olur mu temmuz ağustos gibi kredi çekmeyi düşünüyorum ama enflasyon ve zam bahane edilip faiz artışı yapılır mı diye düşnüyorum.

Ben hep mağdurların kazandıklarını duydum çevreden, konuşma arasında anlatmışlardı bankada çalışmadığım için sadece bu kısmı aklımda kalmış detayını sormamistim.
uzakyol

S3WD4

merhaba bir şey soracaktım .enflasyon farkları belli oldu bu ay içerisinde kredi faizlerin de artış olur mu sizce az çok duyumunuz vardır.

Başbakanın bu açıklamasından sonra fazla bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

Selam bende finansbank genel müdürlükte operasyon biriminde çalışıyorum 4 senedir çok yorucu olduğu kesin fakat çok şükür emeksiz yemek olmuyor en azından düzenli bir isim var :) bankada çalışan özellikle istanbul tarafında çalışan arkadaşlarla deneyimlerini çalışma koşulları konusunda tanımak isterim :)

Banka emeklilik şartları

metehandro allah razı olsun emeklimisiniz eger emekliyseniz biraz da o konuda yardımcı olurmusunuz. ÖNEMLİ NOT: 11 SAYFA BU BAŞLIKTA YAZIŞMA YAPILMIŞ SİZ 6 CÜMLEDE HERŞEYİ ÖZETLEMİŞSİNİZ BRAVOOOO
[FONT=sans-serif]Bir sorum olacak Banka emeklileri iki maaş mı alıyor[/FONT]

[FONT=sans-serif]biri ssk digeri özel sigorta maaş ı diye duydum İşbank a sında çalışan birisi emekli olmuş iki maaş alıyormuş İşbank a özelmi yoksa tüm bankalar için gecerlimi bu iki maaş durumu acaba bilgisi olan varmı? 4 yıldır şekerbank çalışanıyım.[/FONT]

[FONT=sans-serif]Teşekürler[/FONT]

Son düzenleme:
Merhaba bende 5 yıldır özel bir bankada çalışıyorum. Meslektaşlarima selam olsun :)

4 yıl 7 ay 28 gündür bankada çalışıyorum. :) Şafak 9 küsür sene :)

merhaba benimde 1. yılım geçen ay doldu şafak çok ama olsun çalışmayı seviyorum

Bende 4 yıl Banka Sigortacılığında Şubelerde çalıştım. Sonrasında Orta Karadeniz Bölgesinde Bölge Yöneticisi olarak çalıştım. Banka işlemlerini yapmasam da banka süreçleri ile ilgili her türlü konuda bilgim oldu ve bankacı arkadaşlara destek oldum.

Şimdi çok şükür ki Banka sektöründe çalışmıyorum :)

Allah sabır versin, selamlar.

burdaki arkadaşları engelliler.biz meslek kartelası başlığına alabilir miyim? Engellilerin her alanda çalışabildiğini birbirimize gösterelim, böyle de destek olalım :)

Saygılar.

merhaba meslektaşlar, 7 yıldır özel bir bankanın IK bölümündeyim. :)

bende banka calısanıyım az kaldı emekli olmama 02.07.2020

atillaguner
aradığım kişi :) benim soruma sen cevap verebilirsin bence :) ben 3 bucuk yıldır özel bankada calısıyorum emeklilihi 02.07.2020 hak edecem yas oralak prim günlerim tamam ben şimdi bankada işi bıraksam ve skk lı oralak calısmasam bakadan emekli olabilirmiyim ? :) ve hemen hemen ne kadar maas alarim bürüt maaş 3450 TL

6 yıldır özel bankadayım :) Allah kolaylık versin tüm çalışanlara..

sn banka çalışanları emekli banka promosyanları hakkında bilgiye sahipmisiniz ne zaman verilecek ne zaman belli olacak,sgk ile bankalar mutabakat halindeler diye biliyoruz ama..??..teşekkürler emekli olacaklara da şimdiden hayırlı olsun.

Kamu bankasında çalışan var mı? Nasıl başvuruluyor?

Üst Alt