Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Elektrik desteğinin uygulanması hakkında bilgiler

E devlet den geçen ay ödemiştim. Bu ay ödenecek kayıt bulunamadı diyor 🤔 bir şey de düzgün çalışsa şaşarım!.

arkadaşlar elektrik faturanızı
Elektrik Yardımı ile Fatura Ödeme
bölümüne girip ödeme yapabilirsiniz
bende biraz oraya bakınca gördüm
ödemeyi hallettim

Elektrik desteğine zam yapmadılar sanırım dimi arkafaşlar.tutarlar aynı.hrşeye günlük zam yapılıuor

Benim elektrik yardımı sosyal yardımda görünüyor . Ama PTT KURUM odemelerinde gorunmuyor sizinde oylemi

Barda5
Bana elektrik desteği çıkmış e devlet te görünüyor ben şimdi nasıl faydalanacam

Teşekkürler buldum

Şamil676767
Ptt ye faturanla gideceksin yada tutar fazla ise kredi kartından kalanı ekleyip e devlet den ödeyebilirsin

Arkadaşlar benim son ödeme tarihi şubat mart nisan olan 3 tane elektrik yardımı görünüyor sistemde aylık 112 TL yardım. faturam 209 tl geri kalanı karttan ödemem lazım biliyorum ama şu an görünen yardım miktarı aslında faturamı karşılıyor neden vermiyor daha önce içeride biriken yardımı kullanabiliyordum bilgisi olan var mı

@bahargözlüm

Son 2-3 aydır PTT'nin sistemlerinde bir sorun var gibi. İlk olarak PTT kurum ödemeleri sayfasında görünmemeye başladı PTT' ye giderek ödedim. Sonra düzeldi bu sefer bende de 2 adet birikmiş yardım göründü. Elektrik yardımı ile fatura ödeme yaparken ise sadece tek 112 TL olan indirimi uyguladı sistem. Şu an baktım sosyal yardım bilgilerinde görünüyor ama PTT kurum ödemelerinde yine görünmüyor.

Arkadaşlar benim elektrik desteği 150 küsürden 112 tl ye düşmüş şubat ayı zam geleceği yerde düşürmüşler

Elektrik yardımı için nereye başvurulması gerekiyor

@kbtr,
Şubat ayı için söylüyorsanız çok oldu yatırıldı. Sosyal yardım bilgilerinde devam ediyor yazıyor mu kontrol ettiniz mi. PTT kurum ödemelerinde görünmüyor 1-2 aydır problem var gibi. E-devlet üzerinden Elektrik yardımı ile Fatura ödeme yazıp veya PTT'ye gidip faturayı ödeyebilirsiniz.

devam ediyor zaten e devletten ödemeye çalıştığımda ödenecek kayıt yok diyor

@kbtr,
Şubat ödemeleri dediğim gibi yapıldı. Sistemde ki bir problemden dolayı sizde görünmüyor olabilir. Bende geçen ay görünmediği için 144 arayıp sormuştum PTT kaynaklı dediler. PTT şubesi yakınsa yarın gidip ordan işlem yapabilirsiniz.

• Üzgün
Reaksiyonlar: kbtr
Solunum cihazına bağlı bir hastayım 24 saat kesintisiz kullanıyorum elektrik faturamiz 300/400 tl fRk etti çok yüksek geliyor artık hanede 4 kişi yaşıyoruz iki kişi ssk li asgari ücretli elektrik yardımı için nd yapmalıyım?

Üst Alt