Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Elektrik desteğinin uygulanması hakkında bilgiler

Barda5 arkadaşım benim elektirik desteği 130 tl gelen fatura 100 tl fatuyayi öde butonu ile ödeme yaptım kalan 30 tl hesapta kalmıyor direk devletin kasasına gidiyor çoğu kişi inanmıyor ama gerçek bu bu duruma kendin ayar vereceksin bişekilde

ibrahim118
Anladım tşk ederim + 30 tl yatıracağız yani eski kalanlar gitti :) :)

okatur
Öyle değil benim elektrik saati ev sahibi üzeine ama ben yatırıyorum

Barda5 kardeşim benim elektrik yardimi 1 haftadır devam ediyor yaziyor.acaba ne zaman faydalanabilirim. Ptt kurumda gozükmüyor ama

Bende de gözükmüyor henüz bir kaç güne görünür ptt de ptt kurum ödemelerinde göründüğü zaman yatırabilirsin

Elektrik destegim e devlette guncel ama ptt kurum odemelerinde guncel degil sizin kide oylemi???

umuda92
Aynı sosyal yardım bölümünde ödemeniz hazır diyor ama ptt bölümünde ödenecek kayıt bulunamadı diyor

E devlet üzerinden fatura ödeyebilen var mı? Sayfa hata veriyor bende.

Ben az önce yardımdan yararlanarak doğalgaz ödemesi yaptım. Kredi kartından çekim yaptı ancak sistemde hala doğalgaz faturası ödenmemiş gözüküyor. Bakalım başıma nasıl bir iş açacak ptt ?

Şu anda görünüyor ben ödeme yaptım eksik bölümü de kredi kartından çekildi

Bende sabah ödeme yaptım ama borç düşmedi yardimda duruyor. Para da hesaptan çekildi.

engelli maaşı almıyorum, engelli raporum %83 yine de bu doğalgaz elektrık gibi indirimlerden faydalanabilir miyim ? bilginiz varmı ?

bdemirkalp
Gelir düzeyiniz yüksek mi görünüyor yoksa engelli maaşına başvuru yapmadınız mı ? destek yardımı için e devlet den veya yaşadığınız yerdeki sosyal yardım vakfına başvuru yapmanız gerek burdan ne söylesek net bir yanıt olmaz senin için

28 Aralıkta Edevlet'ten elektrik yardımını kartım ile ödedim ama ödenmemiş gösterdi aradan kaç gün geçti hala ödenmemiş gözüküyor, başka ödenmeyen var mı veya böyle hata alan? İnşallah paraya çökmezler, bıktırmaya başladı ptt'nin bu sorunları.

Aynı durum bana da oldu dün gece yaptığım işlemi iade etmiş karta. İade edince sistem düzelmiştir diye bir daha yatirayim dedim ama yine aynı hatayı verdi. Parayı kesti ama ödeme yapmadı. Bu sefer geri iade de yapmadı hayırlısı bakalım 🙂

28 Aralıkta Edevlet'ten elektrik yardımını kartım ile ödedim ama ödenmemiş gösterdi aradan kaç gün geçti hala ödenmemiş gözüküyor, başka ödenmeyen var mı veya böyle hata alan? İnşallah paraya çökmezler, bıktırmaya başladı ptt'nin bu sorunları.

Benimde bugün öyle oldu. Karttan para çekildi fatura ödenmedi. Yardimda duruyor hâlâ. Kayıt açtırdım bekliyorum.

144'ü aradım;

Yaşlılık aylığı aldığım için elektrik yardımı alamayacağımı söylediler.

Yüzde %100 raporum var desem de işe yaramadı.

Elektrik yardımına ne kadar zam geldi haber yok geçen sene ocak ayında zam yansımıştı bu sene yansımadı umarım ocak ayının zammının üstüne yatmazlar

Ben ödeme yapabildim sistem düzelmiş. Ödeme yapmak isteyenlerin dikkatine

evde bakım maaşı alanlarda artık yararlanıyor diye okuyup gittim

vakıfa ve ptt böyle bi şey olmadığını sadece cihaz kullananlar destekten yararlanıyor dendi herkes bi şey söyluyor boşa gittim

Son düzenleme:
Elektrik desteği zamsız yatmış herkesde böyle mi ?

tolg@ elektrik e ocak ayın da zaman gelmediki,geçen yıl tarifesinden devam ediyor.Zam geldikce destek miktarı artar.

Ptt

E devlet den ptt Elektirik yardım faturasını benim faturam ck bogaziçi ama ck bogaz içi yazmıyor kurum kısmında sizler hangi kuruma yatırıyorsunuz bilgi verirseniz sevinirim

Üst Alt