Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Elektrik desteğinin uygulanması hakkında bilgiler

ARZU NUR YILMAZER

Arzu hanım başka konuda yazışmanızı gördüm engelli maaşı alıp kredi kartı kullanıyorum demişsiniz acaba nasıl kullanıyorsunuz kredi kartı ile ödemeler yapıp aylığınız kesilmiyor mu

Jokersiz45
Kredi kartı kullanmıyorum
Engellilere yönelik 0.49 faizli kredi den faydalanmıştım Ziraat bankası'ndan 5.000 lira kredi çekmiştim aylık 188 lira onu ödüyorum

Elektrik ödenmiyor

İndirim li elektrik ödemesi yapmak istiyorum herşeyi giriyorum index 0 sıze 0 hata kodu veriyor
Ödiyebilen varmı

sistem hatası borcunuzu ve kart hareketlerini kontrol ediniz hatası alan var mı

Anladım engelli maaşı alıp kredi kartı çekebiliniyor mu ilk senden duyuyorum engelli maaşı alanı kısıtlıyorlar gelir kritesi adı altında ne kredi ne kredi kartı kullanamıyoruz

Hiç kredi kartı başvurusunda bulunmadım
Sadece kredi çektim
5 bin tl oda 6 ay geri odemesiz 0.49 faizle
Böyle bir kampanyasi vardi kamu bankalarının.
Ben ziraatten çekmiştim

5 bin çok az ama bütün bankalar veriyor mu kredi kartı sence engelli maaşını keser mi benim kestiler ondan sordum

arzu hanım elektrik faturası yatırma sorununuz çözüldü mü sizin

Şart değil. İnternetten yatıran arkadaşlar var forumda önceki sayfalarda gördüğüm kadarıyla. Ben de ödeme yapmaya çalıştım ama borcunuzu kontrol edin diyor, gir çık yapıp deniyorum bu işlem için yetkiniz yok diyor. Gir çık yaptıkça hata değişiyor nasıl bir şey bu anlamadım. Bekleyelim bakalım düzelir belki.

Elektrik desteğinden evde bakım alanlarda faydalanabilir diye okudum. Hak sahibi hiç bir başvuru yapmadan PTT den ödeme yapınca indirimi alıyormuş. PTT uzak olduğu için hiç gitmedik. Bu yeni sistemle e devletten çıkar belki diye baktım. PTT başlığında elektrik desteğine giriyorum hiç bir şey yok.

e devletten elektrik faturası ödeyen varmı destekle sistem hata veriyor genelmi

Arkadaşlar elektirik yardımından faydalanmak için nereye başvuru yapmam lazım elektriğin benim üzerime olmasi şart mi

S.a. arkadaşlar elektirik faturamı ödiyecem kalan kısmını kıredi karta yatıracaktım ama sistem hata veriyor hafta sonu işlem yapılmıyormu acaba bu konuda bilgileriniz varmı elektirk yardımı için e devletten başvuru yapabilirsiniz sosyal yardım başvuru sisteminden

şimdi bakın e devlet hesabı kişinin kendisine ait olduğu için başkasının faturasını ödeyemez, çünkü e devlet üzerinden eğer fatura engellinin üzerine ise ödenir diye düşünüyorum, benim elektrik aboneliğim var ve geçen ay e devlet üzerinden ödedim, keşke faturanın noyu eklenebilseydi e devletten o zaman istediğimiz bir faturayı da öderdik...

E devletten elektirik faturamı ödeyemiyorum kıredi kartı bilgilerini girdim ama olmuyor sizlerde bu konuda sorun yaşıyormusunuz arkadaşlar

Zaralı58
Kredi kartı var ama istemiyor direk bakanlık ödüyor faturam sisteme düştü hemen ödedim eğer farklı bir fatura girdiysen ödemez

okatur
bENİM ELEKTRİK SAATİ ESKİ KİRACININ ÜZERİNE AMA BEN ÖDÜYORUM

Barda5
Siz daha önce pttde ödemişsiniz orda kayıt edilmiştir hem bu insanlar nasıl oluyorsa aboneliği kapatmıyor anlamıyorum ya siz ödemeseniz borç hep eski kiracınıza kalacak

Fatma mehmet
Bana 2 aydır yatıyor elektrik desteği hiç ptt ye gitmeden e devlet den yatırdım

Elektrik faturam 200 tl elektrik desteği 170 tl aradaki 30 tl farkı ptt yemi ödeyecem yoksa elektrik kurumunamı ? illaki ptt yemi gitmem gerekiyor daha önce e devletten ödüyordum

Barda5 elektirik kurumuna değil ptt ye ödeyeceksin bankamatik kartın yokmu ptt ile uğraşma oturdugun yerden yaparsın bunları

Barda5 elektirik kurumuna değil ptt ye ödeyeceksin bankamatik kartın yokmu ptt ile uğraşma oturdugun yerden yaparsın bunları
Ptt hesap kartım yok ama ptt maaş aile destek için kart var ona yardım zamanı para yatıyor 170 oradan 30 oradan nasıl olacak karttan yatırsam hepsini ptt deki 170 tl yi nasıl geri alacağım. Geçen 2 ay elektrik faturam 170 tl altı gelmişti yani normalde param kalması lazım elektrik için ptt de ama görünmüyor şu an öyle birşey

Üst Alt