Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Elektrik desteğinin uygulanması hakkında bilgiler

Arkadaşlar elektrik desteklerinde bu ay düşürülmüş benim ödemem 173 liraydı 146 liraya düşmüş

130 alan 110 liraya düşmüş

Aynen öle peki engellimi maaşı sende guncelmi kardes

173 lira olan yardım 146 liraya düşmüş 27 liraya kadar muhtaç olcak kadar boş herhalde devletin kasası ayrıca 27 lirayı kesen devlete yazıklar olsun

Sarp59

Merak ettim indirim olduğu nerede duyuruldu
Epdk sitesinde yazıyor nisan 1 için fiyat günlük 8 kw yı geçmezsen kdv dahil 1.46 tl meskenler için ,8 kw yı geçersen birazdaha fazla öpüyorlar
Bu indirimli öpülmek mi , demek indirim olmasa ne yapacaklardı ,bir de yazıyla yazalım bir lira kırkaltı kuruş ama kdv dahil

Elektrik desteği düşürülmüş evet ama elektrik faturalarıda düşmüş merak etmeyin,bana her ay sabit 115 ila 125 arası geliyordu bu ay gelen fatura 65 tl,demek ki yarı yarıya düşmüş.

fatura ödeme butonu çıkmıyor herkeste böyle mi?

evet edevlette fatura ödeme butonu yok problem ne acaba ptt kuyrugunamı girecegiz büyük sıkıntı postaneler ana baba günü gibi

Günü gelmemiştir.baslangic tarihi yazar PTT sayfasinda

Ödeme butonu var arkadaşlar şimdi ödedim.

130 lira olan elektrik desteği e devletten ödedikten sonra son faturanın tutarına yani 110 liraya düştü şimdi fatura 150 geliyor hala 110 yatırıyor cimere falan mı yazsam acaba

Destek tutarını düşürdüler bende aynı şekilde 110tl

Elektirik yardımı görünmüyor

Ptt kurum ödemelerinde görünen elektirik yardımı silinmiş kesilmiş olabilirmi kesildiyse aylıkları etkilermi

cumada benim yardımları kesmişler kardeş detaylı araştırma yapılıyormuş yapacak bişey yok

emrecan3842

Hangi yardımını kestiler benim elektirik yardımı sosyal kurum kısmında devam ediyor yazıyo ama ptt den silmişler

Abdullah95

dogalgaz için msj gelmişti faturayı götürdüm götürmez olaydım aile destegi elekrik ve dogalgaz kesmişler abdullah kardeşim

Engeli ve bakım Aylığı alıyomusunuz alıyosanız kesildimi onlar

her ikisinide almıyorum
yılbaşına kadar syd çalışanın telini buldum araştırıyorlarmış benimde üzerine köyde arsa vardiye kesmişler sanki kullanıyorum boş duruyor para etmez kardeş onun yüzündenmiş

Elektrik yardımı E-devlet üzerinden sosyal yardım bilgilerinde "Devam Ediyor" yazıyor fakat Ptt Kurum Ödemeleri sayfasında görünmüyordu.

Sosyal yardımlaşma vakfı ile görüştüm bizde sorun yok 144 ile görüşün dediler.

144 ile görüştüm onlarda bizde sorun yok PTT ile görüşün dediler 😅

PTT ile görüştüm sistemlerde bir yoğunluk var bugün gün içinde veya yarın görünür dediler ✔️

Bir haftadir "Ödenecek kayıt bulunamadı." yazisi cikiyor.

xeryus

Sosyal yardım bilgilerinde destek görünüyor fakat Ptt Kurum Ödemeleri sayfasında bende de öyle çıkıyordu. Bugün tekrar kontrol ettim aynı yazı vardı. Ptt şubesine gittim fatura ile birlikte bir sorun çıkmadı indirimli olarak elektrik faturası ödemesini yaptım. Ptt Kurum Ödemeleri sisteminde bir sorun var galiba o yüzden görünmüyor.

Üst Alt