Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Elektrik desteğinin uygulanması hakkında bilgiler

onur1907

Fatura tutarı destek tutarını geçmiyorsa direk çekilmesi gerekir dediğiniz gibi. Siz kurum adı ve abone numarası girip sorguladıktan sonra fatura borcunuz çıktı mı karşınıza ?

Benim daha bu ay elektrik faturası gelmediği için son kısımda işlem yapamıyorum şu an.

onur1907
kredi kartı bilgilerini girerek ödeyeceksin iste.ne kadar yardim tutarın varsa o düserek kredi kartından cekiliyor.simdi ödedim ben

Mavidenizim

Evde bakım aylığı alıp Elektrik Desteği alan hiç duymadım. Alan arkadaşlar varsa yardımcı olurlar. Engelli Maaşı alanlara da başvuruya gerek kalmadan otomatik tanımlanıyor. Faturanın kimin üstüne olduğunun bi önemi yok. Destek engelli kişi adına çıktığı için istediği elektrik faturasını öderken indirimden faydalanıyor.

aylinbars

Tek tek ekran resimleri ile anlatmaya çalıştım bende fatura geldiğinde ödemeyi yapacağım inşallah.

PTT'ye gitmeye beklemeye zaman kaybetmeye gerek kalmadan ödemişsiniz hayırlı olsun.

Geçen ay eklenen Hesabıma Aktar ve bugün eklenen Elektrik Yardımı ile Fatura Ödeme hizmeti ikiside gerçekten şimdiye kadar çoktan yapılması gereken hizmetler.

Yeni başladığı için bu hizmetler ara sıra yoğunluktan yada bazen hatalar vermesi normaldir kısa sürede düzelir elbet.

BnymnYldz
gercekten cok iyi oldu.2 aylik yardimı birlestirip öyle ödüyordum.Çag dışı islerle ugrasıyorduk su zamanda.yarinda gidip yine kuyruga girecektik ödemek icin.tam zamaninda cok iyi bisey yaptılarda gitmekten kurtulduk

Şu an baktım da ben de o fatura öde kısmı çıkmıyor. Yarın mesai saatlerinde bi bakayım tekrar

BnymnYldz,
Kardeşim benim fatura çıkmış,ödeme yapayım dedim,ödemeye girdiğinde sayfa sürekli hata veriyor.inşallah en kısa zamanda düzelirde bizi ptt'ye gitme derdinden kurtarır.

Fatura ödemesini yaptım şükür kart bilgisi de istemedi fatura destekten düşük olduğu için

En sonunda ödeyebildim ptt ye gitmeden :)

eğer fatura yardımdan yüksek ise girdiğimiz kartın içinde para bulunması gerekiyor sanırım

Mehmet005

Dünde arkadaşlar bayağı uğraştı bi sıra Fatura Öde butonu falan kayboldu ama bu sabah okuduğum kadarıyla ödeyebilmişler. Sende ara sıra dene gün içinde halledersin inşallah.

ibrahim118

Dün gece bayağı bi denediniz ama sonunda ödeyebilmişsiniz hayırlı olsun. Benimde faturam geldiğinde kolayca hallederim inşallah. İyi Günler.

BnymnYldz

Dün ilk baktığımda fatura öde butonu vardı kart bilgileri istiyordu onun için çekimser kaldım sonraki girişlerimde fatura öde butonu gitti zaten taki sabaha kadar sabah 8.30 işlemi yaptım ödeme başarılı dedi dekont indir dediğimde yine hata verdi işi sağlama almak için elektrik firmasını aradım borcunuz yok az önce ödendi dedi bu şekil kurtulduk bundan 👍

ibrahim118

Teşekkür ederim inşallah halledersin iyi günler dilerim arkadaşım

BnymnYldz
Kardeşim, bu kez giriş yapabildim fakat,işin enteresan tarafı ankarada oturuyorum ve enerjisa faturam var ve e'devlette kurum olarak enerjisa yok,gülermisin ağlarmısın.

Mehmet005

Bende Ankara'da oturuyorum ama faturam gelmediği için deneyemiyorum. Başkent EPAŞ diye bir firma var listede kurum adı olarak Başkent EPAŞ seçip bi dene istersen. Türkiye' nin her ilinde bu yardımdan faydalanan kişiler var ve her bölgeye farklı elektrik firmaları dağıtım yapıyor listede hepsi olması lazım sonuçta.

Kocaeli de ikamet ediyorum,sepaş yok kurum listesinde o yüzden ödeyemiyorum.

BnymnYldz
Kardeşim, haklısın başkent epaş'a girince faturam çıktı fakat ödemek için kart bilgileri ekranı kapalı,bilgileri almiyor yani.
Bu yüzden henüz ödeyemedim.
Bu arada enerjisa ile başkent epaş dağıtım birleşmiş,sende aynı yerden yatırabilirsin sanırım.

Bende elektiril yatırmaya çalıstım 372 tl 260 indirim var kredi kart bilgilerini girdigim zaman 110 tl kartan çekilecektir onayladığım zaman hata veriyor sistemselmi

Mehmet005
Belki yoğunluktan yada yeni olduğundan ilerki günlerde daha verimli çalışır belki uygulama.

Ebru101
Gün içinde ara sıra denemek lazım sanırım. Bazen hiç girilmiyor uygulamaya yada belli bir aşamada ilerlemiyor. Bir kaç güne düzelir inşallah.

Ebru101

Sıkıntısız bir şekilde indirimli ödeme yapabilen arkadaşlar oldu. Farklı sorunlar yüzünden hata ile karşılaşanlarda oldu. Onlarda sonradan ödeme yapabildiklerini yazdılar.

ARZU NUR YILMAZER

Az önce elektirik tanimlanmiş aktara tikladim aktaracak kurum ödemesi bulunmamaktadir diyor nasil iş anlamadim

260 tl tanimlanmiş

(Gölge)
Ekim ayında ben de 3 aylık elektrik desteğini Ziraat bankası'na aktarabildim ve harcadım ama bu ay yapamıyorum görünen o ki kimse yapamıyor önümüzdeki hafta da elektrik desteği aktarılmazsa o bir sefere mahsus ya da sistemsel bir şeydi

evde bakım aylığı alıp bu elektrik desteğinden faydalanan varmı

Bursa'da da limak elektrik seçeneği çıkmıyor. Halbuki Bursa'nın en büyük elektrik dağıtıcısı limak elektrik

bizde araç aldık raporla evde bakımdan faydalanıyoruz engelli maaşı içinde yetişkin raporu bekliyoruz

sizin adınızamı çıkmış yoksa çocuğunuzun adınamı büyük ihtimal engelli maaşı aldığınız için çıkmış

Üst Alt