Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Teşekkürler arkadaşım inşallah hayırlısı olur sağlığımız elverdiği sürece çalışırız inşallah hele hayırlısı yla emekli olabilir sek çok değineceğim gerçekten bütün arkadaşlara emeklilik uğraşlarına kolaylıklar diliyorum

2855 sigorta + 450 askerlik =3305

Ş A F A K .........662

çok şükür vergi indirim kagıdım elime ulaştı,inşallah bekleyen herkes muradına erer hayırlısıyla. artık emeklilik cepte şükürler olsun rabbime

Askerliği mi borç landim bitti
Şafak 54
Vergi indirim belgemin ssk vergi dairesine den istedi
Bi dilekçe goturdum vergi dairesine biz osta ile yolları dedi
Günüm dolunca drekt gidip başvuracağını
Yani vergi indirim belgenizi sgk da götürüp dosyanızı kaydettir
Mek menfaatinize olur diye düşünüyorum..

Agalar bu gece saat 24.00 den sonra safak 2 gün..... 48 saat kaldı varmı deyeceniz ..............._?

arkadaşlar nasipse bende vergi indirimiyle emekliliği hakettim nasipse..bu günlerde engelli raporlarının düzenlenmesiyle ilgili yönetmeliğin yeniden düzenleneceği söyleniyor..peki böyle bi şey olursa 2013 sonrası raporlarda geçersizmi olur acaba?? saygılar

dogan3200

Ne diyelim kardeşim
Hayırlı uğurlu olsun
Emeklilik sana mutluluklar getirsin :)

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sayın arkadaşlar FİNALİN sonuna gelmiş bulunmaktayım 4320 günümü doldurdum bu gün son günüm inşallah bana emeklilik maaşımı ağız TATIYLA yedirmek nasip eder geride kalan arkadaşlarıma ŞAFAK SAYANLAR gün bekleyenler arkadaşlarıma emeklilik olma günlerine nasip ederim saygılarımla sunarım her kese teşekür ederim ....? :):):)

02.12.2016 da emekliliğe başvurmuştum. 08.12.2016 da e-devlette emekli olduğumu gördüm. Ancak henüz maaş bilgisi yansımamış.

tanerbudak

Epeyce hızlı sonuçlanmış tebrik ederim. Ama maaşın ayın 2 si yada 8 inden itibaren baslamiyormus oylemi?

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tilemse hızlı olma sebebi ben geçen yıl vergi dairesi ile yazışmayı ve diğer yazışmaları sgk ya yaptırmıştım. tekrar yazışma yapmadılar. yani herşey hazırdı. zaten maaş 01.01.2017 itibari ile başlıyor. tahsis numarasının sonu 8 ve ayın 22. günü maaş ödeme günü olacak. maaş başvurduğun aydan sonraki ayın 1.gününden başlar.

Engelli raporum 2006 yeni rapor istedider balthazard formülüyle nazıl alıcam bilemiyorum korkum bu sakat haşimle 20 yıl daha çalıştırır bunlar beni

[FONT=arial][/FONT]Emeklilik muracatında şehit ve gazilere öncelik Olduğundan bizim işler çok uzuyor 31/08/2016 da muracaat ettim ve hala bekliyorum

kardeş hangi yolları izlediğini bize yazarsam seviniriz

buna göre çok az bundan bir kaç ay önce 500 lira fark oldu nasıl oldu

selam arkadaslar ıyı yıllar sonunda bekledıgım haber geldı yuzde 60 la onaylanmıs bır yıllık
darısı sızın basınıza

Üst Alt