Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Dosyam mliye bknliginda cevp bekliyorum. Sonr tekrr çalışırsm kza sigortsıyl vergi iadesi labilirmiyim. İş yerinden hkkım varmı

Hakan torun
Ne kadar askerlik yaptı iseniz o kadar gün borçlanarak, sigorta başlangıç tarihinizi borçlandığınız gün kadar geriye çekebilirsiniz.

Bu gün itibarıyla sayacak günüm kalmadı vergi indirim belgemi onaylanması için bekliyorum yinede içimde huzurlu deyilim sanki bişeyler eksik diceklermiş gibiyim

Şafak 360 nasipse 5 haziran 2020 de emekliliği hak ediyorum sizce haziran da mı yoksa temmuzda mı dilekçeyi vermek daha avantajlı temmuzda kat sayı artıyor mu

Kalan Gün Sayısı: 129
Bitiş Tarihi Dahil Edildiğinde Aradaki Gün Sayısı (+1 gün): 130 :):):)))
Allah'ın izniyle.

Vergi indirimim onaylanmış.Hayirlısı ile elime yazının gelmesini bekliyorum.

10.07.2019 tarihinde ssk ya emeklilik için başvurdum.ne zaman belli olur işlemin sonucu bilen varsa aydınlatabilirse çok iyi olur.Engelli indirimi de var.yüzde 75

Merhaba,

10.200 gün üzeri prim ödemem var. 4/ B sigortalısıyım. e- devlet sorgulamasında maaşım 2.100 lira civarı ...2019 Eylül ayında ( 70 gün sonra ) emeklilik şartlarının tamamını dolduruyorum. Aç kalmamak için prim ödemeye devam edip maaşı yükseltmeye çalışacağım ( ödediğim prim her ay maaşı 18-20 tl artırıyor )... Bu para ev kirası, elektrik, su, telefon, aidat, yakacak, ulaşım masraflarını bile karşılamıyor.

Arkadaşlar Rabbim izin verirse ayın 13 ünden sonra dilekcemi vercem emeklilik için bı sorun yaşar mıyım vergi indirimi ve sürekli engelli raporun var ve bana onerebileceginiz tavsiyeler varmı

Dostlar kısa bir soru: Vergi indirimi yazımızı almışsak ancak emeklilik için şafak sayıyorsak ve SGK'lı olarak çalışıyorsak.

Diyelim ki şafak geldi ve işyerinden SGK çıkışımızı yaptık, emeklilik başvurusunu SGK ya gitmeden e-devlet üzerinden yapabiliyor muyuz? Yoksa illa formu doldurulacak vs muhabbetine SGK ya gitmek zorunda mıyız?

Engelli Emekli başvurusunda vergi indirim belgesi mutlaka isteniyor

Ben emekli oldum vergi indirşm belgemi istediler 2400₺emekli maaşı bağlandı allah sizede nasip etsin

Reis vergi indirim belgesi iş yerine gelen belge degilmi yoksa vergi dairesinden mi aliyoz ve emeklilk işlemlerinde istenenler neler

Ufukalp ben bugün müracaat ettim aldılar normalde daha 5 gün vardı dedler biz alalım baş vuruyu Unkapanı a yolliyalim sende çıkış yaptır dediler bı sorun olurmu abi veya iyi bilen biri varsa cevap yazabilirmi

5 gün önce nasıl alıyorlar anlamadım başvuruyu !!! ben gün dolduktan 1 gün sonra e devletten başvurdum yoksa olmuyor

Benim de şafak 1.

Yarın gidip dilekçemi veriyorum ve artık emekliler bölümüne geçiyorum.

(Tam 2.5 sene önce raporları halledip teslim etmiştim. Nihayet çabaların sonucunu almış oldum. Geç oldu ama emekli oldu). :))

Ben de 2020 yılının kış aylarında emekli olduktan sonra ömrümün sonuna kadar çalışmayacağım inşaAllah. (Şimdilik böyle düşünüyorum)

Üst Alt