Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

evet eyüp bey büyük tesadüf olmuş ben de muhasebeciyim ama engelli emeklilik konusunda mali müşavirler dahil muhasebecilerin pek bilgisi yok bakalım eşim emekli olabiliecek mi

Emekli başvurusu yaptıktan sonra ankarayami gidiyor kağıtlar bugün ankarada vergi ddairesinde bir tanidigimi aradım ankara onaylarsa emekli olursunuz dedi sgkda onagore hareket eder dedi ozaman enaz 2 ay bekleriz bu yeni kanunmu ankara olayı bensadece SGK da olay bitiyor zannediyorum

Ankara onaylarsa dediği Merkez Sağlık Kuruludur
Kafanıza bişey takılmasın :)

Arkadaşlar tekrar Merhaba. Maas başlangıç tarihi 1.12.2015 görünüyor. Halbuki ben evraklarimj 24.10.2014 verdim..dun 170 aradim.isleme konulduğu tarihten itibaren olurmus.dogrumu sizce

Ek ödemem 153 tl gorunuyor sızce ne kadar maas alacagım

Albaysu tekrar merhaba az once postacı kapıyı caldı ve evraklarım nıhayet geldi.Aylık maasım 1031 tl+153 tl ek ödemedir.Darısı tum bekleyenlerın basına

ugir;

hayırlı olsun acaba malulen emeklilik miydi senin kide kaç ay sürdü ortalama

Vergı ındırımıyle emeklılık..3 ay surdu.

Bu emekli ayli hesabi yapanlar heralde hesabi bilmiyo yada nasil yasandini ben 4150 gunden emekli oldum bagladiklari 720 tl bu maasla cok guzel geciniyom kshretsin bunu yapan insanlar yazik bu devleteki bizim gibi insanlari yasamadan olduruyo yaxiklar olsun bu devledte

Arkadaslar 3aydan once maas beklemeyin benim konaktan bucaya evrak 1ayda geldi

Merhaba 30.01.2015 tarihinde engelli emeklilğe başvurupta evrak takibinde bir değişiklik olan var mı

Valla bende ocak 15 te başvurdum halen bir hareket yok sinirlerim bozulmaya başladı. SGK binası çalıştığım yerin hemen karşısında bir kaç kere gittim yine de sonuç alamadım.

Bende 30 ocakta başvurdum edevlette Bağlama Oranı belli prim belli emekli olarak gözüküyor zimmet çıktı zimmetten işlendi diye yazılar yok daha bende çözemedim

Merhaba seçil bende bu değişiklikler var
1
30.01.2015
İZMİR SGİM KARABAĞLAR SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-2
ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
2
30.01.2015
İZMİR SGİM KARABAĞLAR SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-2
3
12.02.2015
İZMİR SGİM KARABAĞLAR SGM HALKLA İLİŞKİLER SERVİSİNE
ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
4
12.02.2015
İZMİR SGİM KARABAĞLAR SGM HALKLA İLİŞKİLER SERVİSİNE
5
13.02.2015
KURUM DIŞINA
Ö.KARGO İLE GÖN. ÜZERE İŞLENDİ
6
13.02.2015
KURUM DIŞINA

1 03.02.2015 izmir sgim konak sgm destek hizmetleri-2(giden evrak) servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
2 03.02.2015 izmir sgim konak sgm destek hizmetleri-2(giden evrak) servisine
3 04.02.2015 kurum dışına taahhütsüz gön. üzere işlendi
4 04.02.2015 kurum dışına
bizdede böyle yazıyor 15 şubatta başvurmuşsunuz murat bey sizde ne yazıyor

YENER BEY BİZDE HEMEN O YAZILAR ÇIKTI AMA ŞİMDİ HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YOK BAKALIM NE ZAMAN TAHSİS NUMARASI ÇIKACAK

Üst Alt