Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Ya arkadaşlar bende sizin yazdıklarınızı hiçbiri yazmıyor nasil is anlamadım ama tahsis no yazıyor aklım ermesi Seçil senle aynı gün basvurmusuz seninki baya hızlı gitmiş

3406 günüm var, 4240 gün tamamlamam gerekiyor, ortalama 2,5 sene kalmış. :)
Allah herkese hayırlı emeklilik nasip etsin.

Şu an evrağım [SIZE=-1]ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİnde [SIZE=-1]ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ ibaresiyle halen bekliyor. Ocak 15 inde Sıhhiye SGK ya başvurdum halen bekilyorum[/SIZE][/SIZE]

emekli olan arkadaşlar ne kadar maaş bağlandığınıda yaza bilse daha iyi olur.

Ben de çok yavaş ilerliyor diyorum benim derdim tahsis numarasını bir an önce alabilmek işe giriş için tahsis numarası şart

panik yapmayın hepinizin bütün işlemleri normal gidiyor,bizde bu yollardan geçtik biraz sabır....emekli maaşını sorarsanız yatırlılan pirimlere bağlı benim gibi genelde asgariden yatanlar 800 tl ancak alırlar..ama hiç yokdan iyidir..diğer türlü ta 2032 de emekli olacaktım.;)

Arkadaşlar memurlar için'de başvuru tarihi maaş başvuru tarihihi önemlimidir?
şayet emekliliğim onaylanırsa bende özgürce arakadaşımızın düştüğü hataya düşmeyeyim.
memur iştirakcileriçin formül varmı varsa açıklarmısınız teşekkürler :)

Ben de çok yavaş ilerliyor diyorum benim derdim tahsis numarasını bir an önce alabilmek işe giriş için tahsis numarası şart
Seçil benim tahsis no 15 günde edevlette çıktı bugün aradım işyerini verdim numarayı sende bi kontrol et çıkmıştır bence

Gerçekten mi maalesef tahsis no yazan yer boş siz ne zaman başvurmuştunuz murat bey emekli olacak olan eşim ben eşimden daha çok heycan yapıyorum ben ise 2032 de emekli olacağım nasip olur mu bilinmez

30 ocakta basvurmustum ama bende siz daha önce yazmistiniz zimmetten çıktı gibi yazılar oyazilar bende daha çıkmadı siz nerden ogrenmistiniz evrak takip nodanmi

23.01.2015 tarihli erken yaşlılık emekliliği için başvurumun
E Devlet sorgulamada çıkan sonuç: 62797550 NİHAT ALGAN
13/02/2015 POS.TEL.TEŞK 4682177 02/02/2015 TAHSİS'' çıkyor
ve 10 gündür hiş bir değişiklikte yok bu bilgiler ne anlama geliyor?
Arkadaşlar bu durumu nasıl yorumlarsınız çok merak ediyorum :)

evet murat bey evrak takipten bakıyoruz murat bey siz tahsis noyu nerden öğrendiniz

Edevletten emeklilik kaydı veya hizmet dokumunde yaziyor bi bakın belki cikmistir

hizmet dökümünden baktım emeklilik bölümüne girdim kaydı yoktur yazıyor siz neresinden baktınız hizmet dökümünün murat bey

Edevletten hizmet dokumunde tahsis no yazan yer var orda yazıyor yada emeklilik kaydına girince ........ nolu tahsis numarasının emekli bilgileri diye yazıyor yada sisteme girmemislerdir Seçil hanim Eşinizin basvurusunu

Seçil hanim ben telden grym akşam bilgisayardan girince buraya atarım görüntüsünü olmaxmi saat 9 gibi

MURAT SoyadSEZER İlk Soyadı Doğum Tarihi16.04.1976TC Kimlik No
SSK Sicil No
Tahsis No 2106434644Toplam Gün Sayısı7.189 secıl hanım gordunuzmu tahsıs numarasını

edevlette alt altta yazıyor ben kopyala yapınca yanyana cıktı

selamlar 1995 sıgorta girişli ozelşirkette işçi olarak çalışıyorum yuzde 52 işitme engellıyım vergı ındırımım var sgkden 506 sayılı yasanın yaşlılık sıgortası yonunden yaşlılık aylıgı hak kazandıgınız dosyanızın tetkıkınden anlaşılmıştır işten ayrılıp mudurlugumuze yazılı talepte bulınmanız halınde talebınızı takıp eden ay başından ıtıbaren aylıgınız baglanacaktır dıye yazı geldı bende yazıyı ışyerıme gosterdım emeklı oluyım hemde çalışmaya devam edıp 2 maaş alıyım dedım kabul etmedıler tazmınatını verıcez gıtdedıler şirket polıtıkasıymış yagıt dıyo ya çalış kafam karıştı
ıhbar tazmınatı alınabılırmı hemde

yardımcı olursanız sevınırım arkadaşlar

23.01.2015 tarihli erken yaşlılık emekliliği için başvurumun
E Devlet sorgulamada çıkan sonuç: 62797550 NİHAT ALGAN
13/02/2015 POS.TEL.TEŞK 4682177 02/02/2015 TAHSİS'' çıkyor
ve 10 gündür hiş bir değişiklikte yok bu bilgiler ne anlama geliyor?
Arkadaşlar bu durumu nasıl yorumlarsınız çok merak ediyorum ?

selamlar 1995 sıgorta girişli ozelşirkette işçi olarak çalışıyorum yuzde 52 işitme engellıyım vergı ındırımım var sgkden 506 sayılı yasanın yaşlılık sıgortası yonunden yaşlılık aylıgı hak kazandıgınız dosyanızın tetkıkınden anlaşılmıştır işten ayrılıp mudurlugumuze yazılı talepte bulınmanız halınde talebınızı takıp eden ay başından ıtıbaren aylıgınız baglanacaktır dıye yazı geldı bende yazıyı ışyerıme gosterdım emeklı oluyım hemde çalışmaya devam edıp 2 maaş alıyım dedım kabul etmedıler tazmınatını verıcez gıtdedıler şirket polıtıkasıymış yagıt dıyo ya çalış kafam karıştı

kardeşim hayırlı olsun bende işitme engelli yim aldığın maaş nekdardi işyerinden bide emekli maaşım. Comda hesaplat çok fark varmı ona göre düşün sen nerde çalışıyorsun bende isyerim kabul etti ama 7ay beni beklettiler anca kabul ettiler araya birilerini koysan hemen pes etme ısrar et işyerinin bi zararı yok bundan inşallah olur buarada iyi oran almissin 2kulaktami hiç duymuyor

kardeşim hayırlı olsun bende işitme engelli yim aldığın maaş nekdardi işyerinden bide emekli maaşım. Comda hesaplat çok fark varmı ona göre düşün sen nerde çalışıyorsun bende isyerim kabul etti ama 7ay beni beklettiler anca kabul ettiler araya birilerini koysan hemen pes etme ısrar et işyerinin bi zararı yok bundan inşallah olur buarada iyi oran almissin 2kulaktami hiç duymuyor

Emeklilik nedeniyle işten çıkışlarda ihbar tazminatı ödenmez.

daha 9 yıl 3 ayım var yaşı doldurmama ise 15 yıl var .o günleri görebileceğimi zannetmiyorum

askerlık muaf bızım dudaktan okuyom kendılerı atarsa ihbar ödenırmi emeklı maaşı comda 945 tl çıkıyo bırazaçık yazın araya kımı sokucam adamlar yardımcı olmuyo sakatcalıştırmak istemıyorlar

Kendileride çıkarsa,
Eğer emeklilik dolayısıyla çıkışınız verilirse ihbar tazminatı ödenmez

Evrak takip sisteminde tahsis no girilince emeklilik işlemlerine başlanıyor mu? Az önce dikkat ettim. Tahsis kısmıda bende boş

tarum41 nezaman emeklı oldun emeklıhesabı com da 945 çıkıyo 900 tl kayıp oluyo senınkıkı ne kadar benım yaş 43 52 tek kulaktan almadım tansıyonumda var ıkı kulakta duymuyor
işyerımı napıcan ayrıca işyerını soylede bende gırıyım benımkıler 10 yıl beklesem kabul etmezler

1 19.02.2015 İZMİR SGİM KONAK SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-1 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
bugün evrak takipte bu yazı çıktı tahsis nomuz hala yok ama murat bey siz emekli olmuşsunuz tahsis numaranız çıktığına göre siz engelli emeklilik mi malulen emeklilik mi

Üst Alt