Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

çok iyi bağlanmış yüksekmiş primleriniz ALLAH güle güle yedirmek naip etsin

promete41

prim edevlet dokumunde 7189 ama sgk 6865 ten hesaplamis 1 sene kayıp gözüküyor yoksa dogrumu bende bilmiyom p.tesi sgk ya gidicem bakalım

baglanan maaşta prım gunu etkılı degıl sgk ye yatırdıgın toplam para onemlı bız onu soruyoz prım gunlerımız normal emeklı olanlara eşitlenıyo

hızmet bırleştırme yaptımamışşın en başta onun için eksık gorunuyo en başta hızmet bırleştırme yapıcaktın sgk hızmet dokumunu kontrol et

Edevletten kontrol ettim prim günüm doğru yani edevlette ki hizmet dökümü yanlış hesaplamis 310 gün fazla hesaplamis benim primim 6865 yatırılan tutarda 400bintoplam

okadar prımı nasıl yatırttın helal valla bız 20 senedır çalışıyoruz okadar toplayamadık hayırlıolsun

Eyvallah kardeşim tavana yakın yattığı için bu kadar yüksek oldu

Evrak takipte yeni bir gelişme olan var mı 30.01.2015 te başvuranlardan

[FONT=sans-serif]sgkden 506 sayılı yasanın yaşlılık sıgortası yonunden yaşlılık aylıgı hak kazandıgınız dosyanızın tetkıkınden anlaşılmıştır işten ayrılıp mudurlugumuze yazılı talepte bulınmanız halınde talebınızı takıp eden ay başından ıtıbaren aylıgınız baglanacaktır dıye yazı geldı ne anlama gelıyo bundan sonra ne yapıyım [/FONT]

Arkadaşlar mayıs 2016 tarihinde emekliyim (%48 rapor ile).
Ne kadar emekli maaş alacağımı şimdiden hesaplatabilir miyim?

Işi bırakmadan nasıl emekliliğe başvurdun ki malulen emeklilik bile olsa iş çıkışı yapılması gerek

Eğer malulen ise ;

Önce SGK ya gidip sevk alıyorsun. SGK seni istediğin hasteneye sevk ediyor. Tekrar rapor alıp bizim gibi aylarca bekliyorsun :)

diğer emeklilik olayını bilmiyorum bilenler anlatsın

sonunda tahsis numarası çıkmış arkadaşlar eşimin evrak kayıtta görünmüyor ama e devlette bugün gördük sonunda oldu darısı diğer bekleyenlerin başına

YAA BEN BİR TÜRLÜ gerçek emeklilik tarihimi hesaplayamadım şimdi sgk lı olarak 10 ocak 2005 te çalışmaya başladım 1650 günüm sgk dan var. 04/04,2011 tarihi tibarıyle de devet memuruyum halen çalışmaya devam ediyorum ilk sigortalı olduğum tarihten beri engelli raporum var askerliği de dahil ettiğimiz taktirde tahmini emeklilik tarihimi bilmek istiyorum bana bu konuda cevap verebilecek biri var mı
m

hayır murat bey engelli emeklilik erken yaşlanma diyorlar aynı zamanda

Ne zaman başvurmuştunuz murat bey e devlet ten bakın biz ordan gördük

emeklilik kaydı var 4a lar için sgk bölümünde oraya bakın murat bey

Halen bende bişi gözükmüyor. Tek korkum o kadar bekleyip olumsuz birşeyle karşılaşmak

Üst Alt